Jedna frajerka:
Katedra psychologie: Ahoj, na to, že by pro tu ženu dělali mnoho a příliš brzo, jsem vůbec nepomyslela. Určitě je to taky varianta. Ale z jejich vyprávění jsem to pochopila spíše tak, že prostě rychle vzplanou, ta žena si k nim pořádně nestihne vytvořit ani vztah a oni jsou pak zklamaní. A nemají problém ty city mít k člověku, kterého znají krátce a dle všeho asi ani nebudou moc stabilní a brzy pomíjejí.
Ten termín neznám, ale myslím, že u těch dvou, co mi to nedávno říkali, o posedlost nešlo.
Pokud to chápu správně, tak limerence je více věc ega? Tedy ten člověk je citově závislý, potřebuje pozornost toho druhého a když je jeho objekt dlouho pryč, tak má absťák? :D No, to je docela drsné, fuj. To bych nechtěla zažít teda.
|
Katedra psychologie:
Ahojda, ještě ke tvé odpovědi v tématu, "Proč holky neumí být single?". Píšeš tam o lidech, kteří se rychle zamilují a pak si nabijí čumák. Předpokládám, že kvůli tomu, že pro tu ženu dělají hodně a dělají to brzo. Což může souviset s něčím, čemu se říká limerence. Nevím, jestli to znáš, ale myslím, že to stojí za to prozkoumat. Moc se o tom neví, protože se to moc nezkoumá, ale to, co se ví, tak se vyplatí vědět, možná ti pak některé věci zapadnout ohledně tohoto + attachmentu.
|
major na koze jel:
|
El Fůňo The King:
|
Michal-222:
Doufám, že mi budeš o víkendu držet palce...
|
Michal-222:
Ahojky Frájo
|
Co ja vim ( ):
TurkTuruktukNananak - Jo tak. A kolik tvých kámošů tam vykouřila?
|
TurkTuruktukNananak ( ):
Co ja vim: Máš špatné informace. Ulovila si mě na dvě noci.
|
Co ja vim ( ):
Doslechl jsem se, že když jsi byla v Turecku v Istanbulu, tak sis tam ulovila na jednu noc pěkného turka. Nebo tomu bylo naopak?
|
TojsemKazmír ( ):
|
Suchopárník ( ):
Měla bys chodit se mnou frajerko! Už nikdy nezvlhneš, budeš naprosto vysušená. Spalující slunce, suchý vítr nepomůže. Rty rozpraskané, hrdlo vyprahlé. Vlasy plné lupů, prach ve vráskách... Přidej se k Suchopárníkovi!
|
Tajné sdělení ( ):
Pššššššš... Pššššššššššš... Pšššššššš... PŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ ŠŠ!!!!
|
Seš nadržený hovádko ( ):
Its3AM ( ): Ty kráso, tos schválně odeslal v pí? Je to totiž na vteřinu přesně, ačkoliv další číslice je 9, takže pro správné zaokrouhlení jsi měl ještě vteřinu počkat.
|
Its3AM ( ):
Ahoj frajerko, vadilo by ti, kdybych používal přezdívku frajerka off? Mohla bys na mě outsourcovat odpovědi pošukům, mluvil bych tvým jménem, tzn. v ich formě v rodě ženském, ovšem nárokoval bych si uměleckou licenci a nemuselo by to být nutně slučitelné s charakterem tvého vyjadřování. Zvaž tu nabídku, pokud tě řešení pošuků unavuje
|
Jedna frajerka:
Xbarabara ( ): Běž si to psát či řešit jinam.
|
Xbarabara ( ):
Ale ty máš komplex nadřazenosti. Jen ho přirozeně nevidíš. A jak vidím, nejsem sám, kdo si to myslí. Takže na tom něco opravdu bude
|
Úúúúúplně ukradenýýý ( ):
A hele, už začíná být defenzivní, pozér :D
|
Seš nadržený hovádko ( ):
Mně je záhadou, proč si někdo myslí, že tady jde o mě. Je mi úplně ukradený, jestli zjistí, jaký doopravdy jsem a co si o mně bude myslet.
|
Jedna frajerka:
Čičin ( ): Je mi záhadou, proč mi sem stále ten člověk něco píše.
|
Čičin ( ):
Nicmene klidne dal pis radeji anonymne, jak jsi zvykly.
|