Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštevníka
Jedna frajerka
"Najednou máme bílou duši z bezu, najednou je v nás příliš z člověka" https://youtu.be/KLgQKiUk7ms?si=G3dzSN8GEO7PTfal

Index důvěry:
202

Má k rozdělení:

24

12

Pohlavie: žena
Vek: 24
V spovednici pôsobí od: 14.05.2020 00:17:41
Číslo profilu: 107817
Naposledy sa prihlásil: 17.06.2026 21:32:19
Posledné rozhrešenie dal: 17.06.2026 20:40:10
Doteraz napísal rozhrešení: 11035
Bodovanie aktivity: 1 bodov
Počet návštev tohoto profilu: 209514
Obľúbené WWW:
Vstupný dotazník:   zobraz
Osobné štatistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Člen klubu Spovednice
Stály návštevník
Registrovaný návštevník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobná návštevná kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
30.03.2026 21:14:24
Jedna frajerka:
Katedra psychologie: Ahoj, na to, že by pro tu ženu dělali mnoho a příliš brzo, jsem vůbec nepomyslela. Určitě je to taky varianta. Ale z jejich vyprávění jsem to pochopila spíše tak, že prostě rychle vzplanou, ta žena si k nim pořádně nestihne vytvořit ani vztah a oni jsou pak zklamaní. A nemají problém ty city mít k člověku, kterého znají krátce a dle všeho asi ani nebudou moc stabilní a brzy pomíjejí.
Ten termín neznám, ale myslím, že u těch dvou, co mi to nedávno říkali, o posedlost nešlo.
Pokud to chápu správně, tak limerence je více věc ega? Tedy ten člověk je citově závislý, potřebuje pozornost toho druhého a když je jeho objekt dlouho pryč, tak má absťák? :D No, to je docela drsné, fuj. To bych nechtěla zažít teda.
30.03.2026 16:43:47
Katedra psychologie:
Ahojda, ještě ke tvé odpovědi v tématu, "Proč holky neumí být single?". Píšeš tam o lidech, kteří se rychle zamilují a pak si nabijí čumák. Předpokládám, že kvůli tomu, že pro tu ženu dělají hodně a dělají to brzo. Což může souviset s něčím, čemu se říká limerence. Nevím, jestli to znáš, ale myslím, že to stojí za to prozkoumat. Moc se o tom neví, protože se to moc nezkoumá, ale to, co se ví, tak se vyplatí vědět, možná ti pak některé věci zapadnout ohledně tohoto + attachmentu.
07.02.2026 17:07:34
major na koze jel:
30.01.2026 11:30:06
El Fůňo The King:
27.01.2026 20:37:01
Michal-222:
Doufám, že mi budeš o víkendu držet palce...
25.01.2026 17:15:41
Michal-222:
Ahojky Frájo
25.01.2026 11:42:31
Co ja vim ( ):
TurkTuruktukNananak - Jo tak. A kolik tvých kámošů tam vykouřila?
21.01.2026 02:37:44
TurkTuruktukNananak ( ):
Co ja vim: Máš špatné informace. Ulovila si mě na dvě noci.
20.01.2026 18:37:34
Co ja vim ( ):
Doslechl jsem se, že když jsi byla v Turecku v Istanbulu, tak sis tam ulovila na jednu noc pěkného turka. Nebo tomu bylo naopak?
19.01.2026 17:43:39
TojsemKazmír ( ):
13.01.2026 16:45:11
Suchopárník ( ):
Měla bys chodit se mnou frajerko! Už nikdy nezvlhneš, budeš naprosto vysušená. Spalující slunce, suchý vítr nepomůže. Rty rozpraskané, hrdlo vyprahlé. Vlasy plné lupů, prach ve vráskách... Přidej se k Suchopárníkovi!
10.01.2026 01:34:24
Tajné sdělení ( ):
Pššššššš... Pššššššššššš... Pšššššššš... PŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ ŠŠ!!!!
03.01.2026 16:37:07
Seš nadržený hovádko ( ):
Its3AM ( ): Ty kráso, tos schválně odeslal v pí? Je to totiž na vteřinu přesně, ačkoliv další číslice je 9, takže pro správné zaokrouhlení jsi měl ještě vteřinu počkat.
31.12.2025 03:14:15
Its3AM ( ):
Ahoj frajerko, vadilo by ti, kdybych používal přezdívku frajerka off? Mohla bys na mě outsourcovat odpovědi pošukům, mluvil bych tvým jménem, tzn. v ich formě v rodě ženském, ovšem nárokoval bych si uměleckou licenci a nemuselo by to být nutně slučitelné s charakterem tvého vyjadřování. Zvaž tu nabídku, pokud tě řešení pošuků unavuje
28.12.2025 17:53:40
Jedna frajerka:
Xbarabara ( ): Běž si to psát či řešit jinam.
27.12.2025 10:41:48
Xbarabara ( ):
Ale ty máš komplex nadřazenosti. Jen ho přirozeně nevidíš. A jak vidím, nejsem sám, kdo si to myslí. Takže na tom něco opravdu bude
24.12.2025 18:33:38
Úúúúúplně ukradenýýý ( ):
A hele, už začíná být defenzivní, pozér :D
24.12.2025 16:26:31
Seš nadržený hovádko ( ):
Mně je záhadou, proč si někdo myslí, že tady jde o mě. Je mi úplně ukradený, jestli zjistí, jaký doopravdy jsem a co si o mně bude myslet.
23.12.2025 19:56:45
Jedna frajerka:
Čičin ( ): Je mi záhadou, proč mi sem stále ten člověk něco píše.
23.12.2025 00:27:53
Čičin ( ):
Nicmene klidne dal pis radeji anonymne, jak jsi zvykly.
Pridanie nového zápisu
TVOJA PREZÝVKA:  TVOJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk