Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštevníka
allloe
Kdo jde vstříc slunci, nechává stín za sebou.

Index důvěry:
200

Má k rozdělení:

24

12



Pohlavie: žena
Vek: 33
V spovednici pôsobí od: 27.02.2008 18:34:21
Číslo profilu: 44186
Naposledy sa prihlásil: 08.06.2026 19:07:15
Posledné rozhrešenie dal: 08.06.2026 00:17:02
Doteraz napísal rozhrešení: 5985
Bodovanie aktivity: 1 bodov
Počet návštev tohoto profilu: 111302
E-mail:
Obľúbené WWW:
Vstupný dotazník:   zobraz
Osobné štatistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: Ptakolebec
Nenávidí:
Obdivuje: Snehomurka789
V.I.P.
Člen klubu Spovednice
Stály návštevník
Registrovaný návštevník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobná návštevná kniha Starší záznamy v knize
07.06.2026 00:56:39
Oshiioff ( ):
Pps: jsem něco hledal, ale Allloe jsem nepřehlídnul, když tam byla tak dobrou
07.06.2026 00:41:55
Oshiioff ( ):
* sdeleni, tim myslim to nadherny logo co mas v profilu, co mi pripomina Terminatora
07.06.2026 00:39:25
Posse:
Nene! Až dokážeš okrasnej lem kolem kapesníku, vezmu tě do party
07.06.2026 00:32:02
Posse:
Ty jo. v trashtalking modu jen tak nebudu.

Ale pamatuji si, ze mate klice pod rohozkou. Zitra dat jinam!

Stejne tak i to tvy sdělení, co mi pripomina Oppenhaimera. Hiroshima je fascinující....

A vlastne i ten crash do Fildaska, kteryho jsem nemusel (asi jen neporozumeni).

Pěknou neděli. Poprosil bych podrbat morčátka!

A ten Kalousek...
06.06.2026 08:53:46
Svitavy se nezdají:
Máš ještě něco v mailu, neboj, stručnýho.
06.06.2026 01:10:36
Svitavy se nezdají:
Ale je to vtipný a děsivý zároveň, jakej je to (kromě mnoha jiného) strašnej komouš - jak hrozně nadává na všechno, co není podle jeho uhnutých a nerealistických představ dostatečně optimistické. Mi to připomnělo, jak za normalizace musel nějakej zpěvák přejmenovat svou píseň Čierny kvet na Biely kvet
05.06.2026 22:37:00
Svitavy se nezdají:
Jestlipak víš, že "zdravím místní gumy" z diskuze o Charlottě Gottové je opět ten, o kterém už jsme tu mluvili? Bláznivý spammer, tzv. Teplý klávesák, minule jsi řekla, že je výstižný, že zrovna on nemá co povídat o slizkosti. Jo, straší tu furt dokola pod hromadou přezdívek.
04.06.2026 20:21:07
Lovec incelů:
Stanka moja zlatá, nemáš šancu! <3
04.06.2026 14:08:42
Posse:
* né moje Příspěvky v tom (Oshii) jsou moje! Šít umím! Jsem to měl místo sexuální výchovy! (upřímně a vážně)
04.06.2026 14:07:25
Posse:
To se ti líbí? Je vidět, že jsi žena vytříbeného vkusu a jemných nuancí. Já takovej jsem i naživo. Né teda doma v soukromí, ale v práci. Doma jsem hodnej Napíšu jak budu v režimu Trashtalking 2.0

Z toho dne si hlavně pamatuji to, že kolega přišel do Brněnského pivovaru a objednal si Plzeň. Druhej přišel zase přepadlej proto, že se těšil na záchod a druhej tam za ním vedle přišel k mušli a začal na něj mluvit. Prostě takové intelektuální strasti normálního života a pak přijdeš sem Tady už jsem se jen chlámal. Zas lepší než Nietzche. Toho mám v šufleti schovanýho pro opáčko na důchod.

Musíš mít minimálně jeden bod, aby se to aktivovalo. Pak už to je jedno.... No, zpovědnice.... kdybys věděla.... Kdybys tušila.... kdyby sis vůbec představila!!! Např. 33195 - moje první zpověď, za kterou jsem byl prohlášen některými "nadsamci" jako vrchní spammer
01.06.2026 21:50:53
Posse:
Netervma nekde jeste gumidky schovany. Pry jestli to nechci... jsem rikal, ze ne

Proti Nesmirovi nic nemam ono to nebylo osobni. Ale ja treba jsem zvyklej veci resit pod kapotou jen v praci. Navic jsem byl s kolegy na pivu, oni pak sli na gameacess pro visacky, ja se na to vybodnul...

Prej pod vlivem az napises. Jsem si vsimnul, ze jsi posledni dobou nejak hrave kreativni
01.06.2026 21:32:16
Posse:
No, hlavni profil... Ja ani nevedel, ze mam jeste jiny, dokud me nezacal vysirat s tim, ze jsem fejk, no

Ty jo. Jsem si to kdysi koupil... to byl des ted se snazim zvladat kafe alkohol jednou zacas, ale asi mam alergii na pivo - zacnu kejchat a pak mi to rozhodi cely zazivani, jak ted o vikendu. Dalsi dva mesice radsi nic

Ti pak jednou vystrelim ten profil nad dveste
31.05.2026 19:34:15
Posse:
Ty, já to psal po cca 6/7 pivech :D Tuším jedenáctkách nebo dvanáctkách a fakt se k tomu radši nehlásím.

Čas je pomíjivej a některé stopy času nepodléhají.

To jsem teprve začal.

A s tím Kalouskem....
31.05.2026 18:58:08
*Dipsy:
Tebe si také přeřadím pod můj starej profil, tak se nelekni (Posse)
31.05.2026 08:44:38
*Dipsy:
Sice nezaslouženě, ale vykouzlila jsi mi úsměv po ránu. dlouho se to nestalo
31.05.2026 08:32:24
*Dipsy:
Proč, dívčino... Proč??!!

Samozřejmě děkuji! Od tebe si toho velice vážím
28.05.2026 23:42:42
nepovinný údaj:
Zaslouženě. Neřeš.
23.05.2026 02:34:11
Svitavy se nezdají:
"18.04.2026 15:18:01 VYMAZAT
Zvýrazňovat přezdívku Skrývat přezdívkuallloe:
Děkuju.
"on bude povídat něco o slizkosti, neskutečný"
No, já na rozdíl od Tebe ani nevím, o koho jde, ale něco takového mě taky napadlo jen z tich pár jeho příspěvků tam.."

Nevíš o koho jde - to je ale právě ten průšvih. Ten člověk, "Teplý klávesák", tady píše pořád stejně už léta, a je úplně jedno, že pod různými přezdívkami. Právě proto, že si leckteří lidé ty jeho přezdívky zbytečně nejsou schopni spojit do evidentní jedné osoby, mu to jeho působení tady stále prochází, a někdy dokonce na svá populistická hesla někoho na chvíli utáhne. Což je dost blbý, vzhledem k tomu, že jedním ze základů jeho působení je, že zde, na webu pro smutné lidičky, nadává jeho návštěvníkům, že jsou smutní a že navštěvují web pro smutné lidičky...
Zpovědnice má mnoho průšvihů, které výrazně narušují až ničí její úlohu, ale toto je jeden z těch úplně nejvážnějších. Jeho působení zde je podobné jako když všechny mateřské školky ve městě ovládne gang prodávající děti do dětského porna...
Teď zas blije ve zpovědi o živácích pod přezdívkou "no jak myslíte".
15.05.2026 19:05:37
MamoruOshii:
Se mi u toho vybavila zakázaná reklama na Ikeu
https://youtu.be/OfgbZDg9Z6s?is=q5 SgTFtKgTNLr7PD
Třeba dělaj jen fitness.

Psa jsem měl donedávna. Ale moc mluvit se mi o tom nechce. Třeba zas v budoucnu.

Proč nespíš?
15.05.2026 02:08:07
MamoruOshii:
Taky mozna, az prestanes poslouchat sousedovic sex, budes treba chodit brzo spavat
Pridanie nového zápisu
TVOJA PREZÝVKA:  TVOJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk