Oshiioff ( ):
Pps: jsem něco hledal, ale Allloe jsem nepřehlídnul, když tam byla  tak dobrou
|
Oshiioff ( ):
* sdeleni, tim myslim to nadherny logo co mas v profilu, co mi pripomina Terminatora
|
Posse:
Nene! Až dokážeš okrasnej lem kolem kapesníku, vezmu tě do party
|
Posse:
Ty jo. v trashtalking modu jen tak nebudu.
Ale pamatuji si, ze mate klice pod rohozkou. Zitra dat jinam!
Stejne tak i to tvy sdělení, co mi pripomina Oppenhaimera. Hiroshima je fascinující....
A vlastne i ten crash do Fildaska, kteryho jsem nemusel (asi jen neporozumeni).
Pěknou neděli. Poprosil bych podrbat morčátka!
A ten Kalousek...
|
Svitavy se nezdají:
Máš ještě něco v mailu, neboj, stručnýho.
|
Svitavy se nezdají:
Ale je to vtipný a děsivý zároveň, jakej je to (kromě mnoha jiného) strašnej komouš - jak hrozně nadává na všechno, co není podle jeho uhnutých a nerealistických představ dostatečně optimistické. Mi to připomnělo, jak za normalizace musel nějakej zpěvák přejmenovat svou píseň Čierny kvet na Biely kvet 
|
Svitavy se nezdají:
Jestlipak víš, že "zdravím místní gumy" z diskuze o Charlottě Gottové je opět ten, o kterém už jsme tu mluvili? Bláznivý spammer, tzv. Teplý klávesák, minule jsi řekla, že je výstižný, že zrovna on nemá co povídat o slizkosti. Jo, straší tu furt dokola pod hromadou přezdívek.
|
Lovec incelů:
Stanka moja zlatá, nemáš šancu! <3
|
Posse:
* né moje  Příspěvky v tom (Oshii) jsou moje! Šít umím! Jsem to měl místo sexuální výchovy! (upřímně a vážně)
|
Posse:
To se ti líbí? Je vidět, že jsi žena vytříbeného vkusu a jemných nuancí. Já takovej jsem i naživo. Né teda doma v soukromí, ale v práci. Doma jsem hodnej  Napíšu jak budu v režimu Trashtalking 2.0
Z toho dne si hlavně pamatuji to, že kolega přišel do Brněnského pivovaru a objednal si Plzeň. Druhej přišel zase přepadlej proto, že se těšil na záchod a druhej tam za ním vedle přišel k mušli a začal na něj mluvit. Prostě takové intelektuální strasti normálního života a pak přijdeš sem  Tady už jsem se jen chlámal. Zas lepší než Nietzche. Toho mám v šufleti schovanýho pro opáčko na důchod.
Musíš mít minimálně jeden bod, aby se to aktivovalo. Pak už to je jedno.... No, zpovědnice.... kdybys věděla.... Kdybys tušila.... kdyby sis vůbec představila!!! Např. 33195 - moje první zpověď, za kterou jsem byl prohlášen některými "nadsamci" jako vrchní spammer
|
Posse:
Netervma nekde jeste gumidky schovany. Pry jestli to nechci...  jsem rikal, ze ne
Proti Nesmirovi nic nemam  ono to nebylo osobni. Ale ja treba jsem zvyklej veci resit pod kapotou jen v praci. Navic jsem byl s kolegy na pivu, oni pak sli na gameacess pro visacky, ja se na to vybodnul...
Prej pod vlivem az napises. Jsem si vsimnul, ze jsi posledni dobou nejak hrave kreativni
|
Posse:
No, hlavni profil... Ja ani nevedel, ze mam jeste jiny, dokud me nezacal vysirat s tim, ze jsem fejk, no
Ty jo. Jsem si to kdysi koupil... to byl des  ted se snazim zvladat kafe  alkohol jednou zacas, ale asi mam alergii na pivo - zacnu kejchat a pak mi to rozhodi cely zazivani, jak ted o vikendu. Dalsi dva mesice radsi nic
Ti pak jednou vystrelim ten profil nad dveste
|
Posse:
Ty, já to psal po cca 6/7 pivech :D Tuším jedenáctkách nebo dvanáctkách a fakt se k tomu radši nehlásím.
Čas je pomíjivej a některé stopy času nepodléhají.
To jsem teprve začal.
A s tím Kalouskem....
|
*Dipsy:
Tebe si také přeřadím pod můj starej profil, tak se nelekni (Posse)
|
*Dipsy:
Sice nezaslouženě, ale vykouzlila jsi mi úsměv po ránu.  dlouho se to nestalo
|
*Dipsy:
Proč, dívčino... Proč??!!
Samozřejmě děkuji! Od tebe si toho velice vážím
|
nepovinný údaj:
Zaslouženě. Neřeš.
|
Svitavy se nezdají:
"18.04.2026 15:18:01 VYMAZAT
Zvýrazňovat přezdívku Skrývat přezdívkuallloe:
Děkuju.
"on bude povídat něco o slizkosti, neskutečný"
No, já na rozdíl od Tebe ani nevím, o koho jde, ale něco takového mě taky napadlo jen z tich pár jeho příspěvků tam.."
Nevíš o koho jde - to je ale právě ten průšvih. Ten člověk, "Teplý klávesák", tady píše pořád stejně už léta, a je úplně jedno, že pod různými přezdívkami. Právě proto, že si leckteří lidé ty jeho přezdívky zbytečně nejsou schopni spojit do evidentní jedné osoby, mu to jeho působení tady stále prochází, a někdy dokonce na svá populistická hesla někoho na chvíli utáhne. Což je dost blbý, vzhledem k tomu, že jedním ze základů jeho působení je, že zde, na webu pro smutné lidičky, nadává jeho návštěvníkům, že jsou smutní a že navštěvují web pro smutné lidičky...
Zpovědnice má mnoho průšvihů, které výrazně narušují až ničí její úlohu, ale toto je jeden z těch úplně nejvážnějších. Jeho působení zde je podobné jako když všechny mateřské školky ve městě ovládne gang prodávající děti do dětského porna...
Teď zas blije ve zpovědi o živácích pod přezdívkou "no jak myslíte".
|
MamoruOshii:
Se mi u toho vybavila zakázaná reklama na Ikeu
https://youtu.be/OfgbZDg9Z6s?is=q5 SgTFtKgTNLr7PD
Třeba dělaj jen fitness.
Psa jsem měl donedávna. Ale moc mluvit se mi o tom nechce. Třeba zas v budoucnu.
Proč nespíš?
|
MamoruOshii:
Taky mozna, az prestanes poslouchat sousedovic sex, budes treba chodit brzo spavat
|