Jen jeden malý prdek ( ):
|
Ncnj-Svitavská Ulice:
|
Koncový styk výhybky:
ahoj, prosím 1267703 do Otázek
|
ElFůňo:
|
kaiten:
Ať se vydovádí, hlavně, že nezlobí
|
ElFůňo:
1267673
|
Ncnj-Svitavská Ulice:
|
Ncnj-Svitavská Ulice:
Ahoj. Kvetak utočí na člověka 1267669
|
Ncnj-Svitavská Ulice:
Marty Lokátor: ty jsi to tady pořázně zasral
Phoenix A: ano, je to blbeček. Ale to ty jsi taky
|
Marty Lokátor ( ):
Napadlo mě... Vidíš ty zprávy vůbec? Jestli je nevidím jen já a ty pak nemáš na co odpovědět. Bylo by dobré toto vyjasnit. Takže vidíš? Jestli ano, tak platí to, co jsem napsal níže. Takže? Toto není žert, ani blaf, ani spam. Toto je prostě normální dotaz. Nic víc. Normální dotaz. Jsem rád, že už to chápeš. A teď sem s tou reakcí. Neboj, nemáš se čeho bát. Takže?
|
Marty Lokátor ( ):
Ono to vypadá, jako bych žertoval, ale to se pleteš. Toto není ani blaf, ani žert. Teď už ti to snad dochází. Takže? Bude to?
|
Marty Lokátor ( ):
Abys nezapomněl, na co máš reagovat... Na otázku, zda jsi adminem na webu liter.cz. Tak, teď už nemůže dojít k nedorozumění, když jsme si vše vyjasnili. Prostě je to ložené tak jasně, že už to jasnější být nemůže, heh. Do 19:00 tu bude od tebe reakce, nebo už ti nikdy nenapíšu. A to platí. Neblafuju. Já nejsem Putin, který ultimativně neblafoval a pak se stejně posral strachy a atomovku nepoužil.
kajťo, teď mi právě došlo... Už toho mám tak akorát dost. Reaguj a vše bude zase dobré. Jinak... Ty víš. Už sem nenapíšu a budu se hodně, hodně zlobit. A to nechceš. Takže?
|
Marty Lokátor ( ):
Do 19:00 dnešního dne ať tu ta reakce je, nebo se rozzlobím. Hodně se rozzlobím. A už ti nikdy nenapíšu. Já slovo držet umím. Tak abys nelitoval. Takže?
|
Marty Lokátor ( ):
Stačí ANO/NE/NEPROZRADÍM apod. Fakt nic víc nechci. Piškotky vynechám. Už takhle do sebe nacpu dost kalorií v pupupu, ještě si přidávat další v piškotkách. Vidíš, jak jsem chytrý? Znamená to, že se mnou je možná domluva a rozumná řeč. Jen ty se nějak vzpíráš. Jako bys ani nechtěl reagovat. Ale to bys pak napsal, že reagovat nebudeš, ne? Nedává to ani za mák smyslu, kajťo, tenhle šprajc. Proto ještě jednou... Takže? Nehodlám tu strávit celý červen. Dost bylo her a škádlení, odpověz. Bude to?
|
Marty Lokátor ( ):
kajťo, dvě hodiny se blíží. Jsi asi zaneprázdněn, to respektuju. Proto ti dávám další hodinu. Ale pak už ani prdek, ani prdek, milej zlatej. Takže? Kdy to bude? Okrádáš mě o čas. Udělám si jahodové pupupu, zkonzumuju ho a pak ať tu vidím odpověď. Nebo si mě nepřej. Začínám toho mít tak akorát dost.
|
Marty Lokátor ( ):
Jako fakt ne. To kdyby sis myslel, že blafuju. Neblafuju.
|
Marty Lokátor ( ):
A aby bylo jasno, ultimativně jasno, tak jen připomenutí, že to opravdu myslím vážně. Nebude reakce od tebe, nebude další reakce ode mě. Prostě ne a ne a ne, ode mě už ani písmneko. To opravdu chceš? Chceš to? Tak dobrá, budeš to mít. Ale myslím, že raději odpovíš. Takže? Jak dlouho mám čekat? Nenuť mě se vytratit. Na mé slovo je spoleh a já své rozhodnutí nevezmu zpět. Opravdu ne.
|
Marty Lokátor ( ):
Naposledy se přihlásil: 04.06.2026 14:36:45
Je 15:44 a stále žádná reakce od tebe. Jen od nějakého šmíráka, co sleduje, kde se co šustne. Ubožák.
Začínám si myslet, že to děláš schválně. Že úmyslně nereaguješ. To už by bylo opravdu přespříliš. Takže, kajťo, poslední šance a výzva, jak píši ultimativně správní chlapi, heh. Buď odpovíš v následujících dvou hodinách, nebo se tu přestanu objevovat a psát ti. Víš, na čem jsi. Je to jen na tobě. Buď zareaguješ, nebo já odcházím. Pak nejsem odpovědný za to, co se bude dít. To taky píší ultimativně správní chlapi. Já ultimativně správný chlap nejsem, ale píší to i tak. Z toho je zřejmé, že situace je vážná a není zde prostor pro legrácky. Takže? Je to jen na tobě, kajťo. Nehodlám dále čekat, proto ber toto jako poslední výzvu k reakci.
|
Phoenix A ( ):
Marty Lokátor ( ):
Ty jsi fakt blbeček
|
Marty Lokátor ( ):
Stačí ANO/NE/NEPROZRADÍM apod. Prostě reaguj. Fakt na to nemám celý den. Zda děláš tamto, na co se tě ptá tamten, to mě nezajímá (viděl jsem fotky, tak odpověď stejně znám), ale jde mi jen o tvou reakci na můj dotaz. Nic víc. Jen grep a pivo. Tak dělej, ať mohu jít dělat něco pro lidstvo. Nereagováním okrádáš lidstvo o velké objevy. Tak až přijde krize, víš, kdo za to může. Buď rozumný.
|
|
|