Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštevníka
Nesmír
AI developer. I love AI :)

Index důvěry:
23

Má k rozdělení:

7

4



Pohlavie: muž
Vek: 24
V spovednici pôsobí od: 24.09.2023 20:59:53
Číslo profilu: 111911
Naposledy sa prihlásil: 18.06.2026 00:19:13
Posledné rozhrešenie dal: 17.06.2026 23:42:36
Doteraz napísal rozhrešení: 375
Bodovanie aktivity: 0 bodov
Počet návštev tohoto profilu: 7866
E-mail:
Obľúbené WWW:
Vstupný dotazník:   Ešte nevyplnil
Osobné štatistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Člen klubu Spovednice
Stály návštevník
Registrovaný návštevník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobná návštevná kniha Starší záznamy v knize
15.06.2026 22:08:10
Uživatel Windows:
Ahh, škoda, já se těšila, že zjistim nějaký peprnosti :Ddd

A jak se tomu říká u mužů? :Ddd Mně teda přijde, že poslední dobou je mám čím dál víc, až se občas divim, jak někdo může bejt takhle blbej :Dddd

Nooo já jsem asi spíš ten kámen. :Ddd Nebo jako dokážu respektovat, že se někdo cítí jak se cítí, ikdyž mi to přijde nelogický a přistupovat k němu, tak jak uznám za vhodný a jak si myslím, že mu to pomůže, ale jestli bych to nazývala empatií to asi moc ne :Ddd Vidím na sobě, že s tím mám problém v práci, protože zdravotníci přece musej bejt milí a empatičtí za každý situace, ale mně to u pacientů, který se chovaj jako, s prominutím, kreténi ne vždycky jde (a že jich je dost). Xddd Ale snažím se na tom pracovat no, tak třeba to jednou aspoň budu umět hrát tu empatii. :Dd

No, víš jak se to říká: jednooký mezi slepými králem. :Ddd Jako tvůj táta je borec koukám, ale bohužel to nedokážu plně ocenit, protože u poloviny věcí ani moc netuším o čem to mluvíš :D Moje matematický maximum je kontinuální dávkování adrenalinu a tam si vystačim s malou násobilkou :Dddd

A btw pozor na ty vykřičníky u čísel :ppp ( https://www.reddit.com/r/unexpectedfacto rial/comments/6exy15/th ats_a_whole_lot_of_strawberries/ )

A moc nechápu, proč, když tu někdo dává odkaz sem, tak tam dělá mezeru, ale radši jsem jí udělala taky no. :Ddd
14.06.2026 20:57:36
Uživatel Windows:
No tak bavili jsme se o furrících, tak mi to přišlo tématický :Ddd Ale tak když už jsi to nakousl… Můžeš se pochlubit i s druhou možností :Ddd

Jak kdy, občas mám blonďatý momenty :Dd Poslední dobou dost často :D

Jj hodí, zatim jsem ale nepotkala jedince mužského pohlaví, kterej by jí disponoval dostatečně :Ddd

U některejch asi jo :Dd A vim, že když u nás v práci byl psychiatr na kolečku, tak o něm dost lidí řikalo, že je dost podivnej :Ddd

Ahh, to je škoda, teď nikdo ze zpovědnice nebude vědět jakej génius tu s námi sedí! :Ddd Ale určitě je to dobrý nápad, takže držim palečky i s tímhle!
13.06.2026 12:52:20
Klatovský šukafon:
Ahoj, rozumím. Já mu dal dynamit, protože je trapný a zlý a útočí na vcelku neškodné lidi z těžko interpretovatelných důvodů, navíc se opakovaně vysmíval manuální práci, což je zavrženíhodné, když sám je typickým gaučovým generálem. Koncovák mu ho dal asi na oplátku a UW proto, že s Koncovákem má (Koncové) styky, nebo nevím. Je škoda, že ses k hovězímu (tedy beefu) nepřidal, ale na druhé straně oceňuji názorovou konzistenci a neovlivnitelnost.
13.06.2026 06:45:04
Uživatel Windows:
To teda vůbec neni pravda! :Dd Nevim teda, čím jsem si u tebe zasloužila předpoklad, že mě zajímaj tvoje libůstky, ale tohle byla náhodou nevinná otázka na to co ti imponuje :Dddd
(Díky bohu :Ddd)

Nechci ti kazit iluze, ale vejška neznamená, že je někdo chytrej :Ddd Znám dost exemplářů, který tuhle myšlenku vylučujou (a dost často jsem jedním z nich :dddd).

Noo, líbí se mi když má emoční inteligenci alespoň o trochu vyšší než kámen :Ddd A můj jazyk lásky jsou asi dotyky, takže to. A obecně když je schopnej se chovat jako dospělá osoba a nejak nevyzrálý děcko :D

No já měla štěstí, že jsem byla přidělená na oddělení se super vrchní, takže mě během toho týdne co jsem tam byla poslala i na jiný oddělení, abych se tam koukla co se kde děje, což bylo jako mega super.

No tak zrovna tohle oddělení je takovej filtr, kam tě přivezou a pak tě třeba pošlou na další oddělení nebo do jinýho zařízení, takže tam potkáš fakt všechno, feťáky, sebevrahy, schizofreniky a tak a tam jim nastavujou tu prvotní léčbu, takže chvilku trvá než se jakoby uklidní, nebo jak bych to řekla :Dd

No protože diamanty se tvoří pod tlakem (my jsme diamanty ), tak budu držet palečky! :Dd A ten startup zní cool! Co tvoříte? :D
06.06.2026 01:47:34
Uživatel Windows:
A co to teda je, když ne fotky v ouškách, jestli se můžu zeptat? :Dd

Intenzivní bylo sedět s kocovinou na oddělení léčících se alkáčů. :Dd Ne pardon, to bylo jen tak na odlehčení situace. :D Bylo to jako zajímavý. Na jednom oddělení jsem se jako docela bála a to si troufám říct, že mě kdejakej ňouma nerozhází, ale pochopila jsem tam proč mi na záchrance před tou praxí radili ať se tam k pacošům neotáčim zády :Ddd Taky bylo zajímavý se podivat na to jak tam vlastně vedou ty terapeuti ty skupiny a jak jako komunikujou s těma pacientama a jak jedoduchý je v tom udělat chybu.

Úplně v pohodě, státnicuješ?
01.06.2026 21:53:05
Teta Dana:
Máš pravdu, je to fakt pacient
26.05.2026 19:48:12
Klatovský šukafon:
Nebuď labuť a vraž Mramorovi taky jeden.
21.05.2026 07:41:55
Peču ráda:
Joo, už jednu online kamarádku mám :D Časem se chceme sejít, ale ještě uvidíme. Ona je podobně uzavřená jako já totiž. Noo nevím, já myslím spíše lidi celkově na světě, připadá mi někdy, že je daleko více pitomců než hodných lidí…
Jo, jsme spolu šťastni, občas nějaké konflikty proběhnou, ale nic co by se nedalo vyřešit. To souhlasím, to mají většinou ty hodně extrovertní, oblíbené holky no. Jdou do všeho zprudka a většinou povrchně, tak se pak není ani čemu divit. Psycholog je na mě už asi krátký, mám za sebou i depresivní etapy a etapy sebepoškozování, asi už jsem tam měla dávno jít, ale mám zároveň i obavy ze samotné psychiatrie, někteří ti lékaři jsou prý nepříjemní…
A co ty ? Jsi jináč šťastný v životě ?
20.05.2026 21:16:59
Koncový styk výhybky:
EDIT EDITU: Nenechala (se slyšet, že by měla něco proti barvě). Mně to tak přišlo, ale jaxem byl upozorněn, nic takovýho neřekla. Mám trochu poškozený mozek, jak jsem intenzivně pracoval na závěrečné práci. To občas vede k vyšinutí z větné vazby. Nebo i jinému vyšinutí.
20.05.2026 21:12:48
Koncový styk výhybky:
EDIT: Nedaly, blbě jsem si to vyložil. I tak si ale myslím, že ani barva, ani jiní lidé kromě nás tří se nedostaví.
20.05.2026 20:40:04
Koncový styk výhybky:
Bylo to kamarádské pivo, jak mě sama nutí, abych zdůraznil. A stejně už na tom nezáleží – z memoranda uzavřeného s Lovcem v mostě vyplývá, že explicitní požadování hymene je nepřijatelné. Navíc several studies implied that holku, even ojetou, si stejně nezasloužím.

Díky, ale je to jen trocha tréninku, nic víc!

Dáme něco. UW se ale nechala slyšet, že moc nemusí Barvu. Je otázka, jak to s tou docházkou dopadne, ale to, že se sejdeme jen my tři, je asi nejpravděpodobnější.

A btw, matfyzák? Já myslel, že 'seš taky z čvutu.
20.05.2026 15:38:52
Peču ráda:
No prošla jsem si různým ponižováním, hlavně na ZŠ a s rodiči mám vztah taky odjakživa napjatý, protože to jsou toxický lidi. A narazit na fajn člověka mezi všemi těmi pitomci je někdy dost náročná disciplína.
Přítel je jako já, on těch kamarádů vlastně moc nemá, jsme jen spolu a takhle nám to vyhovuje. Je nám spolu nejlíp. Vlastně nebýt jeho, tak bych se na světě cítila strašně sama. Nikdo na mě nikdy nebyl tak hodnej…
A s těmi kamarády, Joo kvůli mé povaze, jsem extrémně úzkostlivá a prostě mi ty lidi časem přijdou protivný a nebaví mě s nima chodit ven a obdarovávat je atd Ale to je prostě taky tím, že jak mám ty úzkosti celodenní, tak jsem prostě ze všeho otrávená, tak bych to asi měla řešit s psychiatrem no…
19.05.2026 13:00:09
Koncový styk výhybky:
Dali, ale večer před pochodem! Pochod samotný nic moc, skoro pořád lilo a poprvé za osm let, co to chodím, byla opravdu zima. Trasa z Pikovic je fYziCkY nÁrOčnÁ i za sucha, ale za deště to byla v první části (která vede divokou přírodou) vyloženě ňaminka. Dvakrát jsem na kluzkém blátíčku hodil hubu a třikrát zabloudil. Den po pochodu mě bůhvíproč bolela hlava a bylo mi na zvracení. Na rozdíl od UW jsem se ale do cíle dostal včas. Botička byla letos tmavě hnědá

Trochu se bojím, že UW po svém nezáviděníhodném zážitku na Prčici zanevře Ale zase pak se ptala, na který trase je nejvíc stánků s pivem (doporučil jsem Tábor 30), tak snad se zregeneruje
18.05.2026 05:41:23
Peču ráda:
Noo, je těžké obnovit tu ztracenou důvěru k nim. Já se snažím, ale nějak to nejde. Já fakt věřím jen svému partnerovi. Já bych ráda měla i kamarádky, poznala nějaké nové, ale bohužel se znám, ne jedno kamarádství kvůli tomu skončilo. :/
17.05.2026 12:14:34
Uživatel Windows:
Tak ono já si myslim, že všichni jsme nějak divní :D Jen někdo to umí líp schovat. :Dd

Studuju zdravotnickýho záchranáře a časem bych si chtěla dodělat DiS, abych byla i všeobecná sestra Ale navazující Mgr. je většinou dost mimo ten obor, takže mi to přijde vcelku zbytečný, vzhledem k tomu, že nejsem uplně studijní typ :D

No já to chápu, ono to bylo řešený dost na poslední chvíli a já bych teda sama taky asi nešla :D Nehledě na to, že jsme trochu přecenily svoje síly a došly jsme s dvouhodinovým zpožděním a už tam nikdo nebyl (kdo by to čekal, když nikdo z nás netrénoval a pak takhle náhodně vyrazíme na takovouhle sebevraždu :D). Tohle už nikdy neudělám, příště si radši vyberu nějakou krátkou trasu, kde je hodně stánků s pivem :Dd A teda teď si tak měsíc budu léčit moje krásný puchýře na patách a pak žádnou turistiku nechci dlouho zase vidět :D

Jo to bysme někdy mohli :D O jakých jménech teď mluvíme? :D
13.05.2026 22:37:24
Svitavy se nezdají:
A díky za odpověď o tom vyhledávání.
13.05.2026 22:36:23
Svitavy se nezdají:
Opravdu se neomlouvej. Já vážně odpovídám hodně pozdě, fakt někdy i po roce, i tobě jsem přece zdaleka neodpověděl hned. To zaprvé. Zadruhé z toho, že ti někdo píše, přece neplyne žádná povinnost odpovídat. A zatřetí, i když spolu lidé komunikují, neznamená to, že ten řetěz zpráv a reakcí na ně musí trvat navždy.
Nejvtipnější je, že toho mám taky nad hlavu, ale zrovna tohle téma na straně jedný, a ty jako vstřícnej a příjemnej člověk na straně druhý, mě vedlo k tomu, abych těm zprávám dal přednost, i když i tak jen do určité míry - přece jen píšu jen jednou tejdně, některý lidi na mě valili zprávy nesrovnatelně vyšším tempem.
Ještě mě napadlo k dosavadnímu tématu:
Zaujal mě jeden paradox. Že účelem AI je přece zlepšit lidem život, dát jim více času, klidu, zbavovat je stresu (jiná věc je, že i mnohé dosavadní vynálezy, které měly stejný účel, byly ve skutečnosti více či méně zneužity k tomu, aby toho bylo děláno zbytečně mnoho, lidé neměli klid, čas, byli stresovaní, a nestihli si užít výsledky toho dělání). A v tvém případě jako by práce s AI měla opačný efekt - zavalíš se dvěma projekty zároveň (protože se bojíš nevyužít příležitost), bojíš se a jsi ve stresu.
Jasně, může tam hrát roli, když tu svou výdělečnou/školní činnost bereš do jisté míry jako svou zábavu, ale pořád to jistě nebude zábava na 100 %.

A už se opravdu pokusím dál nepsat, buď vůbec, nebo hodně dlouho, i ve svém vlastním zájmu
13.05.2026 09:17:34
Ad Meliora:
S tím odpovídáním to mám tak trochu podobně, takže to chápu a do odpovídání se nutit nemusíš

V prácí nejde ani tak o to, že by se mi nedařilo (i když na IT poměry to finančně zase takové terno není, ale na tom se pracuje, protože snad budu tenhle rok povýšen). Spíše jsem byl naštván, jak tu některé věci chodí a jak tu není zrovna moc velká efektivita a pak se to musí dohánět (placenými) přesčasy. Vedení si vymýšlí někdy absurdní termíny. Například, že se má dodat část SW, která má závislost na jinou část SW, kterou dodává jiný tým, ale ti mají termín až po nás Ale už se učím v tom umět chodit
12.05.2026 23:57:30
Svitavy se nezdají:
A ještě: To pravé/extrémní ponižování se před prací (nebo parazitování práce na člověku, to je jedno, jak to nazveme) vlastně ani není, když dobrovolně děláš přesčasy - tím totiž "akorát" lžeš, že na ty přesčasy je čas, ale pořád tím aspoň hrdě, dobrovolně a s rozmyslem prodáváš hodně svého času za peníze. Pořádné ponižování se před prací (a obecně před vnějšími záležitostmi) je, když si necháš nakukat buranskou lež, že nezbytnou částí jakékoli práce kdekoli je hromada přesčasů nebo dokonce neplacených přesčasů.
Stejně tak pravá/extrémní poníženost před prací není podnikat a věnovat tomu hodně čas. Tím opět takový člověk "jen" lže, že na to ten čas je, ale pořád to je aspoň racionální rozhodnutí člověka, který zvážil své priority a zhodnotil své slabé a silné stránky. Pořádné ponižování se před prací je, když si necháš nakukat lež, že když si necháš nakukat, že když nebudeš podnikat, tak se neuživíš. To je zároveň odporné znásilnění slova "uživit se", kterého se burani a poníženci dopouštějí velmi rádi...
09.05.2026 09:37:44
Koncový styk výhybky:
To jsme si docela nerozuměli! UW jde s ňákýma svýma kámoškama Prahu (74, abychom byli přesní), já jdu z Pikovic (sice jen 50, ale údajně fyzicky náročná). UW ale chce dát společně pivo v cíli (což je přinejmenším logisticky náročné a dost náchylné k selhání, protože nevíme, jak rychle UW půjde a vlastně ani jak rychle půjdu já, páč ty Pikovice jsem nikdy nešel) a říkala, že by bylo úplně top, kdybys ho dal s náma. Jsou tam nějaké kratší trasy okolo 30 km, ale tam je zase nevýhoda, že tam chodí hroooozně moc lidí. Registrace i všechny informace jsou na https://praha-prcice.cz/
Pridanie nového zápisu
TVOJA PREZÝVKA:  TVOJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk