Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštevníka
PanTrumpetka
Kdo dříve zemře, ten je déle mrtev. Tohle je nevyvratitelný fakt, který je ovšem v praxi úplně k ničemu.

Index důvěry:
30

Má k rozdělení:

7

4

Pohlavie: muž
Vek: 42
V spovednici pôsobí od: 12.05.2020 11:22:25
Číslo profilu: 107809
Naposledy sa prihlásil: 15.08.2022 15:04:34
Posledné rozhrešenie dal: 15.08.2022 15:23:14
Doteraz napísal rozhrešení: 1201
Bodovanie aktivity: 0 bodov
Počet návštev tohoto profilu: 13760
E-mail:
Obľúbené WWW:
Vstupný dotazník:   zobraz
Osobné štatistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Člen klubu Spovednice
Stály návštevník
Registrovaný návštevník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobná návštevná kniha Starší záznamy v knize
30.11.2021 19:42:39
LazyTownRobbieRotten:
Ahoj, tak nakoniec som uplne zanevrel na krestanskú vieru, a stal sa agnostikom. Napísal som o tom aj stránku, pozri : https://paranormalnejavy1.webnode.sk/
09.08.2021 14:29:35
LazyTownRobbieRotten:
Zdar, tak nakoniec k tým židom nekonvertujem., obriezku som nepodstúpil. Stojím si však za tým že v Novom Zákone sa nachádzajú velké rozpory so Starým Zákonom, no takéto niečo by dokázala vyriešiť židovská Ustna Tradícia.
18.06.2021 13:26:51
LazyTownRobbieRotten:
S positivomplus sa dá ťažko normálne diskutovať, dokiaľ nezmení svoje fanatické zmýšlanie. On totiž akekolvek fakty nech by by boli akékolvek, vždy prisposobi svojej viere, a s takýmito ľudmi sa potom nedá normálne komunikovať, príklad :

Biblia bola do 16 storočia pre obyčajný ľud prakticky nedostupná, bránila tomu negramotnosť, biblia v latinčine, nedostatok biblie, vlastnenie biblie cirkvou, poplatok za požičanie biblie.....

Reakcia Positive plus : "Na tom nijako nezáleží, kto chcel, ten sa mohol naučiť čítať, latinsky, ušetriť si peniaze, a vyčkať si na požičanie biblie"...........


Reakcia nesfanatizovaného človeka : "Aha, takže ked 16 storočí existovali takéto velké prekážky aby si niekto mohol zaobstarať bibliu, tak Boh očividne šírenie biblie medzi ľud nepodporoval".

_________________ ________________________________________ ____________________

Takže nevyhovujúce fakty zľahčuje na maximum, ALE ak by bola situácia opačne, a teda biblia by bola od 1 storočia dostupná pre celý ľud, tak by ti to tu trieskal o hlavu 24 hodín že "aha, ako sa Boh veľmi staral aby bola biblia dostupná pre všetkých".
_______________________ ________________________________________ ______________
Další problém je ten, že on ako protestant náročky vyhladáva iba protestantskú literatúru, a trebárs tu katolícku či antiprotestantskú nevyhladáva. To som hned zistil ked mi dával to video protestantské video o "obrátení sa". Takže na jednej strane súkromné video s 10 zhliadnutiami sa mu "podarilo nájsť", ale pokiaľ ide napríklad o katolícke zázraky, ako Fatima, Zeitun, ktoré sú v kresťanskom svete i na internete pod témou "zázraky v krestanstve" najznámejšie a jednoznačne najrozšírenejšie, tak o tom nepočul už ani muk :D

S takýmito ľudmi čo nehladajú nezávisle ale zaujato, a hodnotia svojakým metrom, sa veľmi ťažko normálne diskutuje. Je to jak hrach na stenu hádzať.
06.05.2021 17:29:27
LazyTownRobbieRotten:
Zistoval som si, a chirurgická obriezka trvá okolo polhodinu a vykonávajú ju špecialisti. To si fakt neviem predstaviť žeby nejaký rabín mi išiel s nejakým nožíkom rezať penis..... by som umrel od strachu.... a naozaj nepotrebujem dostať nejakú infekciu, či sepsu, to by ma položilo..... ja som stressman, zomrel by som ešte skorej než by ma tam začali obrezávať.... a nie som ani fyzicky nejaký silný....


Rabín Hašem ma posudzovať či by som obriezku zvládol alebo nie ? Tak azda ja poznám lepšie svoje telo než rabín Hašem.... ne, nebudem sa dávať obrezať, Boh vie že neklamem, že tu jednoducho obriezka v mojom prípade nie je možná, a to mi stačí.... nepotrebujem povolenie od Hašema.
06.05.2021 09:32:49
LazyTownRobbieRotten:
"Hmm, hmm, tak vidím Robbie, že ti nakonec došlo, že Ježíš nemůže být v žádném případě oním mesiášem o kterém se zmiňuje Tanach a tudíž samotné jádro křesťanství je do morku kostí vylhané - zfalšovanou (a v principu nesmyslnou) pokrevní linií krále Davida počínaje, přes nabádání k porušování micvot až po okamžik kdy se měl údajně vzkříšený Ježíš vznést do vzduchu a jako raketa odletět kamsi do oblak ..."

Ano, tých dovodov je však viacero, na svojej stránke budem o tom ešte podrobnejšie písať.


"Btw., pokud by ses chtěl stát gijurem, je to proces na mnoho let a upozorňuji na to, že obřízka je povinná..."

Guru ? Myslíš rabín ? Nie to nechcem, chcem byť len obyčajný židovský veriaci. Viem že je obriezka povinná, lenže ja veľmi ťažko znášam operácie a anestézie, u mna sú tie anestézie životuohrozujúce. Z tohto prípadu teda u mna tá obriezka podla všetkého povinná nie je.

Rovnako je to aj so zachovávaním soboty. Tá je tiež povinná pre všetkých, predsa však ak je ohrozený život človeka, tak sa može liečiť a operovať aj v sobotu. Rovnako tak može žid zjesť z nečistého jedla, pokiaľ by hrozilo že ak by sa nenajedol zomrel by od hladu.
13.04.2021 21:07:54
PanTrumpetka:
Ano Pozi - vím, že pro tvůj ezoterický mozeček není nic záhadou, to je mi jasné.
13.04.2021 00:02:25
Positive plus:
Tzv. lomozící duch (poltergeist) - taky pro mě žádná záhada.
12.04.2021 23:55:13
Positive plus:
Ten Mirin Dajo, to je zajímavé. To jsem neznal.

Trochu to objasňuje ten jeho konec:
"V roce 1948 byl prý „hlasy shůry” naveden, aby snědl ocelovou jehlu. To už ale patrně narazil na hranice svých možností, protože 13. května, dva dny po svém kousku, musel na operaci. Po propuštění z nemocnice se vrátil domů odpočíval a vypadal, jako by ležel v transu. Jenže po několika dnech se to manželce jeho souseda a pomocníka Jana Dirka de Groota, přestalo líbit. Prý vypadá jako mrtvý. Ukázalo se, že se nemýlila. "
https://bit.ly/3tjmzCs

Zlé hlasy... Víme.
11.04.2021 15:40:06
bilej tygr:
Tu astrologii beru spíš jako zábavu. Je v tom i kus jakési filosofie a staro- středověké psychologie. Je to svým způsobem krásné a rád si popovídám o horoskou s člověkem, který to bere stejně, ale nehodlám nikde odborně disputovat o tom, jestli astrologie funguje nebo ne.
Když jsem poprvé slyšel o opravdu odborné astrologii někdy před padesáti lety, mimochodem od velmi inteligentní a vzdělané dámy s titulem RNDr., řekl jsem si, že nejlepší cesta je to sám vyzkoušet. Tak jsem zkoušel a studoval... napsal jsem si i program, protože v devadesátých letech nic hotového k dispozici nebylo (dřív nebyly ani počítače). A výsledek je právě ten, co píšu: je to zajímavé, krásné, inspirativní, ale obhajovat to proti skeptikům nejsem schopný. A ostatně ani není proč.
09.04.2021 21:46:00
bilej tygr:
Tak dík za podrobný komentář. Mám tu diskusi okopírovanou - když se mi podaří nějaký takový souvislejší text, tak si ho schovám, protože ho potom někdy použiju jinam - nebo si aspoň připomenu, co jsem už jednou vymyslel. Tak si ten tvůj text k ní přidám.
Tady zase jistě překročím tvoje hranice a budu psát o něčem, co je pro tebe fantasmagorie - všímám si toho totiž u astrologie. Jeden čas jsem se tím zabýval poměrně dost, a je docela zajímavé, jak to často sedí. Ne samozřejmě nějaké "horoskopy" z Blesku, ale obsazení desátého, popř. šestého domu planetami.
Jinak takový nadšenecký typ byla moje babička, každou chvíli dělala něco jiného, byla v tehdejším režimu "fluktuantka". Potom začala dělat průvodkyni v Čedoku a byla šťastná, pořád jezdila někam jinam. A bylo to v předdůchodovém věku.
Já bych to o sobě mohl říct taky. Jak to nadšení pro nové věci a objevování, tak to, že jsem časem našel práci, která byla jako šitá pro mě. A taky mě to objevování nových směrů nepřešlo ani před důchodem. Teď v důchodu vlastně nevím... budu o tom muset přemýšlet. Ale jo, sice jsem celý život nějak cvičil tu jógu, ale jako soustavný cvičitel s licencí jsem začal až teď. A to ani nechci všechno sem psát, protože i profily jsou sledované, a přece jen zpovednici poskytuju trochu omezený obraz sebe...
03.04.2021 11:08:00
Ptakolebec:
Nerozlišuju lidi na sbožníky a bezbožníky.
23.02.2021 13:44:00
bilej tygr:
Tak jsem dokoukal na tu Magdalénu Šipku. Zajímavé, myslím, že s tou bychom se shodli.
26.01.2021 23:13:43
PanTrumpetka:
Ano to je ve styčných bodech poměrně výstižné zhodnocení myšlenkových pochodů křesťanského funfamentalisty Pozitivova ražení.
Pozitiv přesvědčil sám sebe, že vše, čeho je svědkem, je zprostředkovaný duchovní zápas (o tomto opravdu několikrát mluvil) sil dobra (který reprezentuje Ježíš a andělé) a sil zla (které reprezuntuje Satan a démoni). Lidé jsou pak jen takové figurky na šachovnici, kteří se přidají buď na stranu černých nebo na stranu bílých.
Ty se svou jógou atp., jsi pochopitelně ten, co se přidal k Satanovi (byť tedy dle Pozitiva můžeš takto činit i nevědomky). A on se pak snaží ty, kteří jsou ovládáni Satanem dostat na svoji stranu - na stranu dobra, na vítěznou stranu (neboť tato šachová partie má predestinovaného vítěze). Činí tak proto, že si myslí, že je to jeho úkol, který mu přidělil osobně vítěz této šachové partie - tedy židokřesťanský Bůh.

Poměrně zajímavé je to, že tito lidé vlastně nepovažují tento svět a svoje bytí v něm za nějak extra důležité, dokonce se svým způsobem těší až z toho světa sejdou a ocitnou se najednou v nějakém jiném - fantastickém a úžasném světě, kde se setkají se svým vysněným Ježíšem - např. náš společný "známý" Pavel Žalio se o tomto někde zmiňoval, že se nemůže dočkat až zemře a uvidí Pána.
26.01.2021 22:25:39
bilej tygr:
"Satanista Karel Marx" - No jo, tady máme možná klíč k Positivovu vidění světa. Vypadá to, že satanistické je naprosto všechno kromě jeho vlastního konceptu světa. Ono to je vlastně docela logické, divím se, že mě to netrklo už dávno. A vyplývá to z té jeho těžké krize, jakou jinde popisuje: když už se ve světě nedá přežít, tak si prostě poměrně násilně vytvoří velmi pevně ohrazený ostrůvek, který je pro něj bezpečný, a všechno ostatní z něj vyloučí, a zakáže tomu tam vstup. Takže i to jeho militantní vystupování na zpovednici je vlastně obranou toho jeho ostrůvku. Možná si musí ty nepřátele, ohrožující jeho ostrůvek, nějak personifikovat - protože si tak může ověřovat svou sílu se jim ubránit. A ti internetoví jsou k tomuto účelu poměrně bezpeční...
Ono, psychologicky vzato, je to možná docela fukční obrana posledních zbytků integrity.
Píšu ti to už radši do profilu, aby na to nemusel znovu zbytečně reagovat (i když by za to jistě měl "odměnu na nebesích" .
22.08.2020 16:59:39
Positive plus:
Viz Jan 8, 41-45
22.08.2020 16:44:22
Positive plus:
Ano, farizej, buddhista, satanista, či militantní ateista...

Jste jedna rodina, máte jednoho otce...
18.08.2020 10:13:35
bilej tygr:
Ještě jednu zajímavou náhodu jsem ti chtěl napsat. Kdysi jsem v rámci pracovních povinností (a později i mimo ně) vedl takový klub, původně ekologický, pak jsem z něj udělali spíš tábornický. A chodil tam nějakou dobu jistý Pavel Žalio. Potom po pár letech bydlel s mou dobrou kamarádkou (jen spolubydlel, jinak spolu nic neměli, pokud vím), takže jsem se s ním potkával, když jsem u ní byl na návštěvě - stěžovala si občas, že je děsněj bordelář a holky po něm musí všechno uklízet. A ještě později na mě na ulici pokřikoval, že Ježíš mě miluje...
Zmiňoval ses o něm, že ho potkáváš v Brně...
16.08.2020 09:14:14
bilej tygr:
Tak děkuji za plamínek Ostatně i ty si ho zasloužíš za tvou důkladnou znalost náboženské problematiky a vypracované příspěvky. A i za to provokování Positiva, protože to všechno hádání je dobrou inspirací k vlastnímu přemýšlení.
12.07.2020 19:56:31
PanTrumpetka:
Jediný a pravý Bůh má mnoho jmen: Hospodin, Elohim, JHVH, Jehova, Hašem, El, a mnoho - mnoho dalších. Tyto jména si vymyslel on sám, a předal je lidským prorokům pomocí Ducha Svatého a ti jej zapsali do Jeho autobigrafie, která pravda byla mnoho let většině obyvatel nedostupná v jejich rodném jazyce, to se ovšem nedávno změnilo ... zkrátka a dobře - všechno jde přesně podle Božího plánu.
11.07.2020 17:53:29
Ty jsi hříšná mrdka ( ):
Hospodin - to je jako co?? Nějakej ožrala z hospody??
Jestli chceš operovat s Biblí, proč se vyhýbáš používání jména, které Bible uvádí jako skutečné jméno pravého Boha?? Proč místo toho nadáváš Bohu do hospodského ožralý?? Katolickej kokote!
Pridanie nového zápisu
TVOJA PREZÝVKA:  TVOJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk