Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Ako to funguje
Výber oblasti otázok a odpovedí
REGISTRÁCIA UŽÍVATEĽA
ZOZNAM SPOVEDÍ
SPOVEDE A ROZHREŠENIA
UŽÍVATEĽSKÝ PROFIL
STÁLI UŽÍVATELIA
SPRÁVCI SERVERU
PRAVIDLÁ SPOVEDNICE
PRIPOMIENKY A NÁMETY
OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Užívateľský profil
Ako si zobrazím profil iného užívateľa?
Profil iného užívateľa sa najľahšie otvorí kliknutím na jeho podpis pod spoveďou alebo rozhrešením, príp. pri príspevku v knihe návštev alebo v štatistikách. Druhou možnosťou je vyplnenie prezývky do vyhľadávacieho formulára na úvodnej stránke a stlačenie tlačítka Najdi. Pokiaľ bude v spovednici registrovaných viacej užívateľov, ktorých prezývka bude obsahovať zadaný text, zobrazí sa najprv zoznam všetkých týchto prezývok a profil až po kliknutí na niektorú z nich.
Ako si otvorím svoj profil?
Pokiaľ si přihlásený, stačí kliknúť na odkaz TVOJ PROFIL vľavo hore na úvodnej stránke (vo formulári Prihlásenie). Pokiaľ prihlásený nie si, môžeš použiť ktorýkoľvek zo spôsobov uvedených v predchádzajúcej odpovedi.
čo znamená údaj označený ako Bodovanie aktivity?
Počet bodov pohybujúci sa v rozmedzí 0 až 10 udáva tvoju priebežnú aktivitu na Spovednici a odvíja sa od množstva a pravidelnosti zadávania rozhrešení ku spovediam. Hodnotenie sa prevádza vždy za určité časové obdobie a počet bodov potom buď zostáva nezmenený alebo se jeden přičíta alebo jeden odpočíta.
Prečo vo svojom profile (alebo profile niekoho iného) nevidím návštevnú knihu?
Každý registrovaný užívateľ (i ty) si môže vo svojom nastavení zvoliť, či chce mať zapnuté komunikačné centrum (o nastavovaní sa píše ďalej).
V mojej návštevnej knihe se objavil príspevok, ktorý tam nechcem mať. Môžem ho nejako zmazať?
Áno, stačí kliknúť na odkaz VYMAZAŤ priamo pod príspevkom. Toto je možné samozrejme vykonať len po predchádzajúcom prihlásení.
Môžem zmenit údaje vo svojom profile?
Áno, ale najskôr je nutné sa prihlásiť. Potom stačí kliknúť na odkaz TVOJE NASTAVENIE vľavo hore na úvodnej stránke (vo formulári Prihlásenie). Po zmene údajov je nutné stlačiť tlačítko ULOŽIŤ ÚDAJE.
Môžem zmeniť tiež svoje heslo?
Áno, rovnakým spôsobom, ako pri zmene iných údajov v tvojom profile. Musíš vyplniť súčasné heslo, 2x heslo nové a všetko potvrdiť tlačítkom Zmeniť heslo. Heslo nie je možné zadať prázdné.
Ako nahrám do svojho profilu fotografiu?
Fotografiu musíš mať připravenú na lokálnom disku počítača (alebo na diskete). Obrázok musí byť vo formáte JPG a nesmie byť väčší než 500KB. Potom stačí v nastavení profilu vyplniť do políčka Súbor s fotografiou cestu včetne názvu súboru (napr. A:\FOTO.JPG, pokiaľ takýto zápis neovládaš, môžeš použiť i malé tlačítko napravo od políčka k vyhľadaniu) a stlačiť tlačítko Odoslať fotografiu.
Fotografiu už v profile mať nechcem, môžem ju nejako zmazať?
Áno, jednoducho v nastavení profilu stlač tlačítko [Odoslať fotografiu] bez toho, že by si vyplnil(a) pole s názvom súboru.
Chcel(a) by som mať vo svojom profile vyplnený dotazník, ale nemôžem ho nájsť.
Formulár sa zobrazí až po stlačení tlačítka [Zobraziť dotazník].
Aký význam majú ďaľšie políčka v nastavení môjho profilu?
Voľba Zasielať nové spovede... zapína zasielanie textov všetkých novo zadávaných spovedí na e-mailovú adresu, uvedenú v tvojom základnom nastavení. Cez voľbu Zapnúť komunikačné centrum... sprístupníš ostatným návštevníkom tvoju osobnú návštevnú knihu a formulár pre zasielanie e-mailov. Funkcia Predvyplňovať prezývku... už bola zmienená pri prihlasovaní. Je cez ňu možné zapnúť predvyplňovanie tvojej prezývky v prihlasovacom formulári.

Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk