Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Ako to funguje
Výber oblasti otázok a odpovedí
REGISTRÁCIA UŽÍVATEĽA
ZOZNAM SPOVEDÍ
SPOVEDE A ROZHREŠENIA
UŽÍVATEĽSKÝ PROFIL
STÁLI UŽÍVATELIA
SPRÁVCI SERVERU
PRAVIDLÁ SPOVEDNICE
PRIPOMIENKY A NÁMETY
OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Spovede a rozhrešenia
Čo znamená číslo napravo od prezývky návštevníka pod spoveďou alebo rozhrešením?
Toto číslo udává vek.
Čo znamenajú symboly uvedené za vekom návštevníka?
Symbol znázorňuje kategóriu užívateľa na spovednici:

 ... registrovaný užívateľ,
 ... stály užívateľ,
 ... člen klubu Spovednice,
 ... 
 ... význačný člen klubu.
 ... 

Viacej o kategóriách nájdeš v sekcii Stáli užívatelia.
Chcel(a) by som konkrétnemu užívateľovi poďakovať za jeho rozhrešenie, ale neviem ako na neho získať kontakt.
E-mailovú adresu, ICQ a ďaľšie údaje je možné nájsť v profile užívateľa (samozrejme len za podmienky, že sa jedná o užívateľa registrovaného a že tieto údaje vo svojom nastavení vyplnil). K otvoreniu príslušného profilu stačí kliknúť na podpis užívateľa pod rozhrešením.
Ako zmažem svoju spoveď?
Pokiaľ si spoveď napísal(a) ako registrovaný užívateľ, stačí sa prihlásiť, otvoriť si detail spovede a kliknúť na odkaz VYMAŽ vpravo dole pod textom spovede. Pre spovede napísané neregistrovaným užívateľom platí podobný postup, ale bez prihlásenia. Pre zmazanie je potom nutné ešte zadať kontrólny kód získaný pri vkladaní spovede.
Je možné niekde nájsť zmazanú spoveď?
Na Spovednici nie, spoveď je po vymazaní ihneď odstránená z úvodnej stránky i všetkých typov vyhľadávania. Ale jej text sa po zadaní rozosiela všetkým registrovaným užívateľom, ktorí mají túto funkciu zapnutú. Takisto niektoré vyhľadávacie servery môžu uchovávať kópie stránok, ktoré cez ne boli nájdené.
Čo mám urobiť, keď už nechcem, aby bola spoveď na vašich stránkách uverejnená a stratil(a) som kód pre zmazanie?
Je to jednoduché - stačí keď zašleš na adresu info@zpovednice.cz správu s textom, že chceš zmazať svoju spoveď. E-mail musí obsahovať názov spovede a musí byť odoslaný z adresy, která bola uvedená pri vkladaní spovede alebo registrácii.
Moja spoveď zmizla z hlavnej stránky, ako je to možné?
Možností je niekoľko. Možno si spoveď zaradil(a) do nesprávnej kategórie a správca ju presunul. Skontroluj si vľavo na úvodnej stránke, či máš zapnuté zobrazenie všetkých kategórií. Alebo text spovede porušoval pravidlá spovednice a správca stránok ju vymazal. Alebo ju ostatní stáli návštevníci spovednice považovali za natoľko nevierohodnú či nepatričnú, že odhlasovali jej vyradenie z východzieho zoznamu. V tomto prípade však spoveď nebola vymazaná a je možné ju vyhľadať cez poradové číslo. Alebo je možné zapnúť zobrazenie vyradených spovedí, pri ktorom sa výsledky hlasovania neberú v potaz. (to je ten formulár vľavo od zoznamu spovedí na úvodnej stránke). Do vyradených spovedí je samozrejme možné i ďalej zapisovať rozhrešenia.
Ako přidám ku spovedi svoje rozhrešenie?
Vyplníš text rozhrešenia do formulára na konci stránky a stlačíš tlačítko Odoslať rozhrešenie. Odoslané rozhrešenie ti ešte bude vo výslednej podobe ponúknuté ku kontrole a až po odsúhlasení uložené do databáze. Pokiaľ pri kontrole nájdeš chybu alebo si niečo rozmyslíš, máš ešte možnosť sa vrátiť späť a vykonať potrebné zmeny. Pokiaľ rozhrešenie nezadávaš ako prihlásený registrovaný užívateľ, musíš ešte vyplniť svoju prezývku (platia pre ňu podobné pravidlá ako pri registrácii).
Pod formulárom na odoslanie spovede je ešte políčko Túto spoveď považujem za nezaujímavú .... Na čo slúži?
Zatrhnutím tohoto políčka môžeš povedať, že ťa spoveď nezaujíma a že ju už nechceš zobrazovať v hlavnom zozname. Tento tvoj názor ovplyvní len tvoje zobrazenie (samozrejme až po prihlásení) a nikto sa ho nedozvie. Stav označenia je možné pomocou tohoto formulára kedykoľvek meniť, príp. si navoliť zobrazenie i takto označených spovedí vo filtri na úvodnej stránke.
Vyššie zmieňované políčko nevidím. Prečo?
Tato funkcia je dostupná až po prihlásení (teda len registrovaným užívateľom).

Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk