Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Ako to funguje
Vážený návštevník,

vitaj na serveri Spovednica. V tejto časti by si mal nájsť odpovede na všetky otázky týkajúce sa prevádzky, ovládania alebo pravidiel. Spovednica je diskuzný server určený pre:
-tých, čo majú nejaký problém, starosť alebo len boliestku a z akéhokoľvek dôvodu o nich chcú diskutovať s neznámymi ľuďmi. Tým dôvodom môže byť anonymita alebo snaha zistiť nezaujatý názor. Pre niektorých návštevníkov môže byť internet i najľahšou cestou, pretože si prosto nemajú s kým prehovoriť,
-tých, ktorí berú tento server ako prostriedok zmysluplnej pomoci ostatným. Na rozdiel od iných foriem pomoci je Spovednica prístupná všetkým bez rozdielu veku, finančných, fyzických alebo časových možností. Aj keď samozrejme (bohužiaľ) iba v rámci internetovej populácie.
-Tých, ktorí buď hľadajú príbehy, ktoré sa podobajú tým ich vlastným, alebo ešte vo väčšej miere berú uverejňované problémy a reakcie ako zdroj podnetov k zamysleniu.
Cieľom stránok nie je nahradzovať odbornú pomoc, ale umožniť laickú diskuziu nad bežnými i neobvyklými problémami, s ktorými sa potýkajú návštevníci najširšieho vekového rozpätia.

Tvoja Spovednica
 
Výber oblasti otázok a odpovedí
REGISTRÁCIA UŽÍVATEĽA
ZOZNAM SPOVEDÍ
SPOVEDE A ROZHREŠENIA
UŽÍVATEĽSKÝ PROFIL
STÁLI UŽÍVATELIA
SPRÁVCI SERVERU
PRAVIDLÁ SPOVEDNICE
PRIPOMIENKY A NÁMETY
OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk