Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Pop-punková nic neříkající mrtkoidní kapela. Byl jsem jednou na koncíku a že bych z toho byl hotovej bych neřekl. Samozřejmě podkuřovat bolševickýmu lampasákovi, co schvaloval okupaci vlastní země a ze zbraní v ruce by bránil socialismus - To je teprv známka punku!
|
|
|
Konstable, ja konstatuji, nekritizuji. Mam jen juesej klavesnici. Co je z juesej, je vzdy nejlepsi, vime?
|
Rybicky 48 |
|
|
Ja to rikam furt, ze by si mel zaplatit kurz cestiny.
|
|
|
Rybicky 48: Že to vždy kritizují takoví, co nevládnou ani diakritikou :D
|
|
|
Kdyz uz kritizujes, napis to alespon bez chyb. Y/i ti moc nejde, ů/ú take ne, o carkach ani nemluvim..
|
Rybicky 48 |
|
|
|