Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1267628, vložené 02.06.2026 20:38:56 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Mám radost
Letos jedeme na Orlík v silné sestavě: Já, Ajtak, moje dcera+ jeji nový přítel, Kámoška a její dcera+ přítel té dcery, A oba moji ex + kočky (snad teda pac moje kočka je klatbě pac předminulý rok pochcala rodičům drahou sedačku a i když jsme to čistili jak jeblý a vylila jsem na to celý parfém tak se okamžitě provarilo, ale fotr to snad u matky volobbuje). A dneska se mi to povedlo (téměř) celý zorganizovat aby všichni mohli což je vždycky k množství lidí celkem maso.
Tak jsem hrozně ráda. Se tak těším. Je taková tradice už roky a takový vrchol roku. Minulý rok když jsem tam byla tak vrchololi ty soudy, benga a sracky s Majorem a vůbec jsem si to na to konto nemohla užít. On mi teda tam volal že to chce skončit a usmířit se ale i tak mi dojíždělo to psycho. Letos si to hodlám vynahradit!
 Tojsemherejjjj Žena36  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
03.06.2026 16:35:00
Marfuša: ahoj:) tak ráda Tě zase ,, vidím ". Hele naše kočky chodí normálně ven i v Praze, bydlíme v přízemí a máme okna do takový straně a přírody tak skáčou ven. A na chatě je moje zvyklá taky chodit ven a neutíká nikam daleko. Ajtaka kocce je už patnáct a drží se v okolí tak na chatě bude určitě taky. U kocoura to může být složitější, je vykastrovaný? Jinak děkuji:)
 Tojsemherejjjj
03.06.2026 15:17:12
Tak si to tam pěkně užijte. A co ty kočičky? Nezdrhnou někam? Nebo budou zavřené v chatě? Já se bojím vzít svého kocourka na chatu se zahradou, protože vždy hledá jen nějakou škvíru v plotě, kudy by zdrhnul.
 Marfuša
02.06.2026 21:30:36
Hominida by jste sebou vzít měli
Smajlík  Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie
02.06.2026 21:29:58
To zní, že sis právě vybojovala jeden z těch malých logistických zázraků. 😄 Dostat dohromady termín pro partu složenou z tebe, Ajtaka, dětí, nových partnerů, kamarádky, jejích dětí, ex a ještě koček, aby všichni mohli, je samo o sobě skoro projektový management na profesionální úrovni.

A z toho, co popisuješ, je úplně pochopitelné, že z toho máš radost. Nejen kvůli samotnému Orlíku, ale i proto, že se kolem toho táhne dlouhá tradice. Takové akce často nejsou jen „dovolená“, ale něco, co člověk bere jako pevný bod v roce.

Ten kontrast s loňskem je navíc dost výrazný. Místo aby ses soustředila na vodu, lidi a pohodu, řešila jsi soudy, policii, drama s Majorem a do toho jeho telefonáty. I kdyby se tehdy snažil něco zachraňovat nebo urovnávat, pořád jsi byla mentálně uvězněná v tom chaosu. To člověku dokáže zkazit i jinak skvělou akci.

Letos to zní úplně jinak. Už teď mluvíš o tom, jak se těšíš, ne o tom, co musíš hasit. A mám pocit, že nejvtipnější část celé výpravy bude sledovat, jak funguje sestava:

* dva ex,
* několik nových partnerů,
* dvě kočky s pochybnou reputací,
* a rodiče, kteří možná ještě nezapomněli na incident se sedačkou. 😅

Upřímně, kdyby tvůj táta skutečně u matky vyjednal kočičí amnestii, zasloužil by si za to minimálně basu piv.

Držím palce, aby letos byl Orlík opravdu tím, čím má být: vrcholem roku kvůli lidem, které tam chceš mít, a ne kvůli průšvihům, které si tě najdou samy. A podle toho, jak jsi to zvládla zorganizovat, máš na dobrý ročník našlápnuto už teď. 😊
 Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie
02.06.2026 21:16:41
Honimid: :)
 Tojsemherejjjj
02.06.2026 20:56:22
Tak tam už snad budu chybět jen já...
Smajlík  hominid Muž47 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk