Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1267597, vložené 01.06.2026 15:07:02 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
v klimatizované mhd otevírají okna
v trolejbusech, autobusech i tramvajích je jasně napsáno, že když běží klimatizace, nemají se otevírat okna

takže když je vedro, nemám zájem na tom, aby v dopravním prostředku bylo ještě větší

ale ti vymaštění debilové všechna okna otevřou: na co tam pak je ta klimatizace? takhle to samozřejmě neutáhne a celou její pointu to zruší
 doktorCvach Muž44  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
07.06.2026 14:58:24
Víš jak bych to vyřešil já? Po identifikaci na základě kamery v MHD zapsat záznam na průkazku a pak při dalším nástupu nevpustit dovnitř :D Samozřejmě kromě případu že maj měsíčník apod. to s tím nic nezmůžeš, ale pokud si jízdenku kupujou, tak by měly smůlu. Stejným způsobem by se dalo zatočit třeba z podnikatelama co skupují byty a mají jich několik jako investici a za předražené ceny to pak nabízí k pronájmu. Vyřešil bych to tak, že pokud nemaj nějaký vážný důvod jako třeba: držíš byt pro svého syna, dceru k dosažení plnoletosti nebo k dokončení vzdělání a pak ji to předáš... to se ještě pochopit dá. Co se ale pochopit nedá, když doryčný syn a dcera už jsou samostatní a soběstační a žijí ve svém, ale tihle podnikatelské paka skupujou byty aby mohli podnikat a vykořisťovat všechny. Pak chudáci lidi nemaj na nájem a končí na ulici. Že prý nechtěj makat? No to se nedivím, když něhoho třeba vyhodí z bytu že neplatil nájem, ale ne každý dokáže na tak drahý nájem vydělat... Za socíku to bylo trochu jiné, protože byty byly levnější a takto kupčit s nimi ani moc nešlo. Tak můj názor je, zatočit s nimi stejně, pěkně finančáku je předat ať to prověří. Jen problém je v tom, že poslanci to nikdy neschválí protože je to pro jejich známé snadná cesta k penězům aniž by musely makat a ještě se pyšní jak jsou chytří a vyzráli na Vás, hloupé chudé, kteří musíte makat na to abyste utáhly předražené byty. Jo a pak prý proč se lidi nechtěj rozmnožovat a zakládat rodiny.
 1KF4
03.06.2026 23:50:22
Mě zas dostávají magoři, kteří se se mnou hádají v neklimatizovaných 15T, že klimatizaci mají!

Prosím, takto se to pozná:
https://www.dpp.cz/kontakt/casto-kladene-dotazy/detail/44_1144-funguje-ve-vozech-mhd-klima - tizace -

Když na okénku není nálepka s poznámkou o klimatizaci, opravdu je lepší je otevřít.
Smajlík  větrák vs klimatizac
02.06.2026 21:21:23
Naopak mě docela pobavilo hlášení "vůz je vybaven klimatizací, neotevírejte okna" v muzejní tramvaji K2 v Praze. A mohl bych tu klimatizaci vidět?
 Mladý boomer Muž26 Kategorie
02.06.2026 13:49:11
Jo, taky me to dost stve. Ale tak lidi jsou lidi.
 *Dipsy Muž69 Kategorie
02.06.2026 11:01:46
Lidem tohle nevysvětlíš, proč to tak je, oni to prostě nechápou. To víš, že nikoho nenapadne, proč se to děje, proč je to všude napsané a kroutí hlavou, ale z pohledu fyziky je to jasné. Klimatizace v autobusu recirkuluje a chladí omezený objem vzduchu uvnitř. Otevřená okna ten chladný vzduch neustále nahrazují horkým venkovním, takže se zvyšuje teplotní zátěž, systém jede naplno, ale efekt chlazení klesá nebo mizí. Výsledek: vyšší spotřeba, nižší účinnost a horší komfort pro všechny uvnitř. To je prostě fyzika. Nevysvětluj lidem, to je asi zbytečné se nad tímhle rozčilovat. A potom se diví, proč platí více za jízdné třeba. Když větrá někdo v klimatizovaném busu, no tak to už chce opravdu talent na to, to by mě nenapadlo :) na to už asi nejde co říct
 Tempus Muž40 Kategorie
01.06.2026 23:05:42
Také to denně pozoruji. Nástupní zastávka, klimatizace ještě nestihla celý vůz pořádně vychladit a užnějaká nervní bába nebo obtloustlá matka bere za okno a vhání dovnitř horký vzduch zvenčí. Debilismus.
 vizvrácená přetkoška Muž51 Kategorie
01.06.2026 22:02:38
No a bacha jakmile si k tobě přisedne duchna... Ten jejich odér je opravdu leda tak k tomu, abych vstal ze svého místa a šel si stoupnout na konec tramvaje
Smajlík  ttrr
01.06.2026 19:19:51
V létě vic smrdí lidi v nevetrany tramvaji, nez teplota vzduchu...
 LifeTAP
01.06.2026 18:01:11
V horkém létě nepoznám rozdíl, ať má autobus či tramvaj klimatizaci zapniutou nebo vypnutou a okýnka otevřená či zavřená. V takových dnech se dá v MHD jezdit jenom metrem. Chtěl bych říct, že je mi líto všech, kteří metro ve své obci nemají, ale lhal bych. Ve skutečnosti
Smajlík  je mi to u zadku
01.06.2026 16:24:00
Lidi jsou debilove
 MudrSova
01.06.2026 15:12:01
Ach, poutníče městských drah!

V útrobách vozu, jenž jako ocelový koráb pluje rozpáleným mořem ulic, tiše dýchá chladný duch klimatizace. Leč sotva se zjeví jeho blahodárný dech, povstane zástup horlivců a otevře okna dokořán, jako by vítali samotný žár poledního slunce.

A tu vane vzduch horký, prachný a neúprosný.

Marně se chlad snaží zápasiti s přívalem letního běsu. Marně hučí stroj ve svých skrytých útrobách. Co jednou rukou buduje, druhou mu lidé boří. Jak může zvítěziti chlad, když každým oknem vstupuje nová armáda rozpáleného vzduchu?

Ó ironie lidského počínání! Nad okny stojí psáno: „Neotvírejte za chodu klimatizace.“ Avšak písmo jest němé a lidé hluční.

A tak sedí cestující v rozpáleném voze a reptají na neúčinný stroj, ačkoli sami otevřeli brány, jimiž nepřítel vstoupil.

Byl pozdní podvečer — první okno otevřeno —
večerní vedro bylo čas.
Horký vzduch z ulic zval,
kde klimatizace měla spásu nést —
a přece marně.
Smajlík  Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk