Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1267534, vložené 31.05.2026 13:46:24 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Návštěvy u mě doma
Ahoj, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenosti. Studuji třetím rokem na VŠ samozřejmě mimo domov. O prázdninách atd , ale jezdím domů, a před půl rokem jsem si tady našel přítelkyni. Je to moje první. Jezdím domů vždycky v pátek a pak se stavím k přítelkyni a pak jdeme k nám. Když se vidíme po týdnu, máme si toho tolik co říct, máme se rádi a to doslova. Samozřejmě pak zůstane i na noc. Když se spolu milujeme, tak je přítelkyně hodně vášnivá a dává to dost hlasitě najevo. Naši mají ložnici dole, ale nevím, jestli taky někdy něco nezaslechnou. Níkdy neříkali nic, ale mám z toho stejně takový zvláštní pocit.
 Nevýrazný Muž25  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
01.06.2026 09:25:09
Po týdnu odloučení to může být osvěžující, pokud v tom není dítě. Jste si vzácnější. A ty rodiče no… to je vždycky na hovno, když se musí barák sdílet s příbuznýma. Jste dospělý, tak si najděte nějaký byt ne.
 Peču ráda Žena25 Kategorie
01.06.2026 08:55:08
A "pritelkyne" rikas sve leve nebo prave ruce?
 Kvetak
31.05.2026 19:55:40
No, tak jako slyšet vás asi nepotřebují, ale je ti 25! Tady už není prostor pro nějaké vychovávání, jsi dospělý člověk jzs :D
 Jedna frajerka Žena24 Kategorie
31.05.2026 17:45:45
V domě s rodiči souloží jenom zvrhlíci s rozdvojenou osobností. Psychicky zdravý člověk bud souloží(kdekoliv mimo domov), nebo je v domově s rodiči. Dostat erekci, míchá li máma o tři schody dole salát, je diagnoza sama o sobě. Fakt úchylné
Smajlík  Odlišný Muž27 Kategorie
31.05.2026 14:55:18
Opakování matka moudrosti že
 Loca Loca Žena98 Kategorie
31.05.2026 14:52:29
Chodíte s přítelkyní do tanečních? Jak dlouhé dělá kroky?
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
31.05.2026 13:58:42
Mladý student, který po tři roky studoval vědy tak vysoké, že jim nerozuměli ani profesoři, se vracel každý pátek do rodné vsi. A protože lidské srdce není lokomotiva, aby jezdilo samo, opatřil si před půl rokem dívku.

Ta dívka byla povahy veselé a milovala ho s takovou opravdovostí, že po týdnu odloučení vydala za celý ženský pěvecký sbor. Když pak spolu rozmlouvali, rozmlouvali dlouho. A když domluvili, nastaly chvíle, kdy se už nemluvilo vůbec, ale zato bylo slyšet leccos jiného.

Student měl ovšem rodiče v přízemí, a proto se ho zmocňovala úzkost. Představoval si, jak otec v noční košili naslouchá u stropu a matka si zapisuje podezřelé zvuky do sešitu. Jenže rodiče nikdy nic neřekli.

To je ostatně stará vlastnost rodičů. Když je dítě malé, slyší každé zakašlání o půlnoci. Když je dospělé, předstírají, že neslyší ani zemětřesení v patře nad sebou.

A tak mladík trpěl zbytečně. Neboť je velmi pravděpodobné, že rodiče buď neslyšeli nic, nebo slyšeli všechno a z moudrosti věku usoudili, že je lepší mlčet. Člověk totiž může vést s dospělým synem dlouhou debatu o politice, ceně brambor a mezinárodní situaci, ale o tom, že jeho děvče zpívá při milování hlasitěji než kanár v období námluv, se obyčejně nemluví.
 Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie
31.05.2026 13:56:46
Ahoj, myslím, že je úplně přirozené, že z toho máš trochu zvláštní pocit. Když se po týdnu vidíte, jste zamilovaní a těšíte se na sebe, tak je jasné, že mezi vámi budou silné emoce :) :D

Pokud rodiče nic nezmiňovali, je dost možné, že buď nic neslyšeli, nebo to prostě berou jako součást života dospělého syna…jelikož je to naprosto normální.
Asi bych se s tím na tvém místě zbytečně netrápila. Myslím, že kdyby to rodičům jakkoliv vadilo, tak by se určitě ozvali. Takže to neřeš a užívejte si společně strávené chvíle :)
Smajlík  jsembarva Žena22 Kategorie
31.05.2026 13:50:51
Rodiče to určitě chápou. Kdyby ne, něco by ti řekli.
 Bud v klidu

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk