Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1267525, vložené 31.05.2026 10:14:01 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Sen o zesnulé rodině
Teď poslední dobou se mi hodně často zdá o zesnulých příbuzných, o čtyřech starších lidech z mamčiny strany, co zemřeli v různých životních etapách


Rodiče od mamky: babička 2002, jak jsem byl malý a bylo mi 9 roků(moc si jí nepamatuji) a děda v roce 2009 jak mi bylo 16.
Strýc od mamky(brácha od jejího tatínka) v roce 2017 a jeho žena, teta od mamky loni na podzim.

Tak má to nějaký význam že se mi teď poslední dobou hodně často o nich zdá, hlavně o těch posledních třech, co zemřeli v rozmezí 8 let po sobě( děda 2009-jeho brácha, strýc od mamky o 8 let později 2017 a jeho žena, teta od mamky, o dalších 8 let později, loni na podzim 2025)

Znamená to něco konkrétního že se mi o nich zdá, že mně straší jejich duchové a že se mnou ve snech mluví??? Co znamená když se člověkovi zdá o zesnulé rodině? Že je má následovat a přidat se k ním?
 Michael 1993 Muž33  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
31.05.2026 15:05:11
Celkem často mám sny. kde je můj otec, který je taky už po smrti. Zatím se mi nic nestalo a to už trvá pár let.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
31.05.2026 14:10:39
Ahoj, sny o zesnulých příbuzných jsou poměrně běžné a samy o sobě neznamenají, že by tě jejich duchové strašili nebo že bys je měl následovat.

Často jde o způsob, jakým si naše mysl zpracovává vzpomínky, emoce nebo životní změny.
Rozhodně bych to nebrala jako nějaké varování nebo výzvu přidat se k nim :)

Spíše bych to vnímala jako připomenutí rodinného pouta, vzpomínek nebo období, kdy na ně tvoje duše více myslí.
Skutečný význam si ale nejlépe vyložíš ty sám podle pocitu, který ve snech máš…zkus se ráno probudit a říct si, jak ses vlastně po daném snu cítil :)
 jsembarva Žena22 Kategorie
31.05.2026 10:28:28
Následování bych v tom ani nehledal. Spíš přemýšlej, jací byli, co pro tebe znamenali - jestli není pro tebe čas, abys použil nějakou zkušenost nebo poznatek z jejich života. Co pro ně bylo důležité, v čem viděli smysl svého života? Může ti to ukazovat třeba nějakou oblast tvého života, kterou dostatečně nerozvíjíš, které si málo všímáš?
Trochu jiná možnost může být nějaký jejich odkaz, něco, co třeba nestihli dokončit, co v životě nedořešili - a to potom může dopadat na zbylé členy rodinného systému. Pokud by to byl tento případ, je dobré si to uvědomit, zformulovat co nejpřesněji - aby ses mohl rozhodnout, jestli to chceš vzít za své, nebo to nechat. Někdy člověk s sebou vleče takové pozůstatk po předcích a neví o tom, bere to jako své vlastní problémy...
 bilej tygr Muž74 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk