Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1267432, vložené 28.05.2026 15:25:20 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
manželstvo je precenované
Podstata života a dôležitá vec v živote je mať deti a mať potomstvo a nie manželstvo. Manželstvo je iba sviatosť a to nepovinná. Ale keď nejaký mladý pár začne bývať spolu bez svadby, ľudia ich linčujú: pozrite jak žijú, pozrite pozrite.
ľudia trtkajú medzi sebou hocikde, tínedžeri takisto, (a nebyvaju spolu a bez svadby) a tam nepovieš. Prečo ?
A keď po svadbe zistíš že tvoj partner/partnerka nemôže mať deti čo potom?
Hocijakú inú sviatosť ked nemáš, tato v pohode. Podla mna sa z toho robí až príliš veľká veda.
A ešte v dnešnej dobe povrchnosti ?
Manželstvo neznamená automatickú výhru v živote, je to iba sviatosť.

 ddfffff Muž25  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
30.05.2026 13:48:42
To je dost mimo názor, pro každýho je podstata života v něčem jiným, na plození bych se mohl vysrat. Každopádně manželství je / nebo spíš v minulosti bylo / totálně přeceňované, to je fakt. Dneska chcou manželství už jenom LGBT. Což je dost potěšující vývoj. Ať je pro všechny, nebo ať není vůbec.
 **JB**
29.05.2026 14:36:46
Trkej si jak chceš ale minimálně z právního hlediska je lepší v manželství být. Je tak těžké si dojít na radnici a za půl hodiny je hotovo? Znám případ, kdy jeden z partnerů zemřel a ten druhý pokud nebyli manželé šel z domu přímo na ulici.
 mai
29.05.2026 07:56:26
Pro mě ne.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
29.05.2026 05:05:25
Kvetak: hádej :D už si kupuju kafe od Žida, protože rodiče mi vybrali blbě :D
 Mallere
28.05.2026 20:51:29
Mallere: a vy mate doma kolik sluzebnych?
 Kvetak
28.05.2026 20:44:42
Ach, milý člověče, svět odjakživa rád soudí více podle zvyku nežli podle pravdy srdce. Když dva mladí lidé pod jednou střechou žijí bez požehnání kostelního, hned se najde nejeden jazyk ostrý jako břitva, aby je pomluvil a pohaněl. A přece titíž lidé často přehlížejí mnohé horší neřesti, jež se dějí skrytě i veřejně.

Manželství jest věc vážná a mnohými ctěná, avšak samo o sobě člověka šťastným neučiní. Neboť kde není lásky, úcty a dobrého srdce, tam ani svátost nezabrání chladu mezi dvěma dušemi. A naopak — jsou páry, které bez svatebního věnce žijí poctivěji a věrněji než mnozí manželé.

Pravíš také dobře, že děti a rodina bývají pro mnohé největším smyslem života. Vždyť dítě jest požehnáním a pokračováním rodu. Ale osud bývá někdy tvrdý a ne každému dopřeje potomstva. Pak se ukáže, zdali se dva lidé spojili jen kvůli dětem, či také kvůli sobě navzájem.

Dnešní svět pak mnohdy hledí více na okázalost než na pravdu. Svatby bývají honosné, hudba hraje, stoly se prohýbají, avšak po čase zůstane jen všední život, v němž se teprve pozná pevnost lidského charakteru.

A proto nelze říci, že by manželství bylo výhrou samo o sobě. Jest toliko slibem a symbolem. Skutečné štěstí však nevyrůstá z prstenu, nýbrž z věrnosti, práce, porozumění a dobrého srdce člověka.
 Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie
28.05.2026 19:41:48
Manželství vychází z tradice. Někdo se drží tradic více, někdo méně. Dřív často domlouvali sňatky rodiče, šlo hodně často o spojování majetků a výši věna. Na lásku byly spíš bokovky, třeba z řad služebných.
 Mallere
28.05.2026 16:50:54
Mám dojem, že jsi ze silně katolické rodiny. A že tento vzkaz jsi psal vlastně svým rodičům.
 Hodislava Žena50 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk