Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Upřímně už mě to hraní Slither.io za těchto podmínek přestává bavit. Samotná hra by mě bavila dál, ale můj notebook už to prostě moc nezvládá. V prohlížeči se to seká tak nějak na hraně snesitelnosti a hraní přes Bluestacks je už úplně katastrofa. Přitom právě mobilní verzi bych chtěl na PC hrát nejvíc. Další problém je internetové připojení. Není to úplně hrozné, ale občas zlobí a ve hrách je to znát okamžitě. Asi to budu muset začít řešit, protože lagy a sekání dohromady člověka rychle otráví. Koupil jsem si herní myš i podložku, ale reálně to moc nepomohlo. Hlavní problém je prostě hardware. Ten notebook už má svoje roky a začínám mít pocit, že je čas ho časem vyměnit. Do budoucna bych chtěl určitě nějaký větší All in One PC, minimálně 27". Čím dál víc se mi ten koncept líbí. Notebook je sice praktický a přenosný, ale na doma je velký display a pohodlnější používání prostě jiná liga. Nechci kupovat nový počítač jen kvůli Slither.io, ale obecně už cítím, že bych upgrade ocenil skoro ve všem. Až budu mít nový stroj a normálně fungující internet, tak si tu hru možná zase užiju úplně jinak. Takže dnes asi naposledy hraju Slither.io na tomhle notebooku. V budoucnu už jedině na novém All in One PC.
|
|
|
Hele ja se zabejvam PC uz od narozeni. A All-in-one je v podstate notebook s notebookovym hardwarem, ono do toho all in one desktopovej hardware nenarves. Ted je to nanic s cenama ramek, ale pokud mas prostor neni problem proste mit bednu s nakym levnym Ryzen 5, jeste rok zpatky bych rekl a k tomu 32GB ram (ted kvuli cene reknu 16GB ram a i tak je to predrazeny) a nejakou desktopovou grafiku vyber dle toho co od toho chces (na slither staci i integrovana grafika v procesoru), jsou o ryzeny co maj v sobe celkem ok grafiku. Cenove by to vyslo fakt dobre pokud by se ceny ramek nezblaznili. K tomu najek monitor za 2-3tis bohate staci pokud chces jen 60hz coz staci pokud nebudes hrat naky kompetitivni strilecky.
|
pctech |
|
|
Já bych nepřestal ani kvůli HIV
|
Kazmír-Ncnj |
|
|
Uz mu toho hada nektera pohladte, at se furt netrapi.
|
|
|
Jakej máš nick ve Slitheru, občas to zahraju, tak abych věděl kterýho hada mám hned zabít
|
Hadisko |
|
|
je to tak, nejnovější notebook (2 roky starej) to běhá OK, ale 6let starej z kterýho teď píšu tam mám furt takový mikroseky kdy to neni tak plynulý a pak nestihnete zareagovat odbočit a dostane vás jinej had..
|
|
|
Každý máme nějaké trápení.
|
|
|
Měl by sis stěžovat na Hlavním nádraží, že máš od provozovatele Slither.io nárok na herní stroj zdarma, když u toho trávíš 20 hodin denně. Hlavně neříkej, že ten zbytek dne trávíš na Zpovědnici. Měli by tě za lúzra.
|
nad dopisy diváků |
|
|
Ono se mi to seká málo nebo vůbec, ale pokud to vykreslí větší počet hadů, pak někdy i trochu víc. A s tímto hrát, prostě tragédie. Display není to, co by mě extra trápilo, i když samozřejmě větší je výhoda. Spíše mě trápí ten slabý skomírající výkon, co můj notebook má a zkoušel jsem v systému udělat změny, dát nějaký turbo apod. a prostě to nepomůže. Když je to v základu špatné, už to člověk nevylepší. A to že mi občas, někdy trochu více blbne internet, prostě výpadky připojení. Není to tak hrozné, někdy to jede bez problému hodiny v kuse, ale prostě se to děje a rozhodně to budu nějak řešit. A pokud jde o Slither.io, mobilní verze převedená na PC je nejlepší. Hrát v prohlížeči má svoje velké nevýhody, které jsem vlastně některé ani nevyřešil, jako jsou problémy s full screen, že ho nedokážu zamknout, ale nechtělo se mi stahovat více prohlížečů a zkoušet možnosti. Navíc k každém prohlížeči to běží jinak plynule a zrovna na Bingu to běží možná nejlíp. Na Chrome mi to běhalo nějak dost divně... :D
|
|
|
|