Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1266873, vložené 09.05.2026 14:26:28 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Přestanu hrát Slither.io kvůli HW
Upřímně se to nedá. :D Je to tak na hraně snesitelnosti. Už jsem to tady jednou psal, ale můj notebook je prostě takový trochu šunt. Seká se mi to v prohlížeči (ne tak hrozně, ale seká), navíc hraní v prohlížeči není to nejlepší. V podstatě sním o tom, že budu hrát mobilní verzi na PC, což jde přes Bluestack a možná i jinak, jenže to se mi seká už naprosto nehorázně.

Další věc je ta, že mi nějak blbne internetové připojení, ale jsem líný to řešit, jelikož to není zase tak hrozné, ale řešit to asi budu.

Ideální pro mě je toto:

1) Internetové připojení prostě fungující bez vad.
2) Koupit si nový PC - All in One s uhlopříčkou minimálně 27
3) Hrát buď přes Bluestack nebo to možná jde přes Android mobilní verze, nevím.

Koupil jsem si herní myš a podložku a reálně to nepomohlo. Nechce se mi teď vyhazovat peníze za nový PC, ale do budoucna koupím a ne kvůli Slither.io. Ten můj notebook je minimálně už na výměnu a pokud mám zvážit, zda chci vlastnit další nový notebook nebo PC, vyberu ten PC, líbí se mi koncept All in One. Notebook je možná praktický, přenosný, jenže PC je přeci jenom trochu větší luxus pro doma, hlavně větší display, což se hodí pro všechny případy.

Tohle hraní Slither.io už mě prostě nebaví za těchto podmínek, ale na nějaké jiné věci nic lepšího prakticky nepotřebuji.

---

Dnes naposledy hraju Slither.io. V budoucnu už jenom na All in One PC, který si za nějaký čas kopím. Ne hned, ale ne za dlouho.
 Ncnj-trénink Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
22.05.2026 10:41:37
Upřímně už mě to hraní Slither.io za těchto podmínek přestává bavit. Samotná hra by mě bavila dál, ale můj notebook už to prostě moc nezvládá. V prohlížeči se to seká tak nějak na hraně snesitelnosti a hraní přes Bluestacks je už úplně katastrofa. Přitom právě mobilní verzi bych chtěl na PC hrát nejvíc.

Další problém je internetové připojení. Není to úplně hrozné, ale občas zlobí a ve hrách je to znát okamžitě. Asi to budu muset začít řešit, protože lagy a sekání dohromady člověka rychle otráví.

Koupil jsem si herní myš i podložku, ale reálně to moc nepomohlo. Hlavní problém je prostě hardware. Ten notebook už má svoje roky a začínám mít pocit, že je čas ho časem vyměnit.

Do budoucna bych chtěl určitě nějaký větší All in One PC, minimálně 27". Čím dál víc se mi ten koncept líbí. Notebook je sice praktický a přenosný, ale na doma je velký display a pohodlnější používání prostě jiná liga.

Nechci kupovat nový počítač jen kvůli Slither.io, ale obecně už cítím, že bych upgrade ocenil skoro ve všem. Až budu mít nový stroj a normálně fungující internet, tak si tu hru možná zase užiju úplně jinak.

Takže dnes asi naposledy hraju Slither.io na tomhle notebooku. V budoucnu už jedině na novém All in One PC.
Smajlík  Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie
10.05.2026 12:50:19
Hele ja se zabejvam PC uz od narozeni. A All-in-one je v podstate notebook s notebookovym hardwarem, ono do toho all in one desktopovej hardware nenarves.

Ted je to nanic s cenama ramek, ale pokud mas prostor neni problem proste mit bednu s nakym levnym Ryzen 5, jeste rok zpatky bych rekl a k tomu 32GB ram (ted kvuli cene reknu 16GB ram a i tak je to predrazeny) a nejakou desktopovou grafiku vyber dle toho co od toho chces (na slither staci i integrovana grafika v procesoru), jsou o ryzeny co maj v sobe celkem ok grafiku. Cenove by to vyslo fakt dobre pokud by se ceny ramek nezblaznili. K tomu najek monitor za 2-3tis bohate staci pokud chces jen 60hz coz staci pokud nebudes hrat naky kompetitivni strilecky.
Smajlík  pctech
10.05.2026 08:54:34
Já bych nepřestal ani kvůli HIV
Smajlík  Kazmír-Ncnj
10.05.2026 01:44:36
Uz mu toho hada nektera pohladte, at se furt netrapi.
 python 3
09.05.2026 18:04:51
Jakej máš nick ve Slitheru, občas to zahraju, tak abych věděl kterýho hada mám hned zabít
Smajlík  Hadisko
09.05.2026 18:00:41
je to tak, nejnovější notebook (2 roky starej) to běhá OK, ale 6let starej z kterýho teď píšu tam mám furt takový mikroseky kdy to neni tak plynulý a pak nestihnete zareagovat odbočit a dostane vás jinej had..
 Dakp
09.05.2026 15:40:12
Každý máme nějaké trápení.
 B43L
09.05.2026 14:52:47
Měl by sis stěžovat na Hlavním nádraží, že máš od provozovatele Slither.io nárok na herní stroj zdarma, když u toho trávíš 20 hodin denně. Hlavně neříkej, že ten zbytek dne trávíš na Zpovědnici. Měli by tě za lúzra.
Smajlík  nad dopisy diváků
09.05.2026 14:32:45
Ono se mi to seká málo nebo vůbec, ale pokud to vykreslí větší počet hadů, pak někdy i trochu víc. A s tímto hrát, prostě tragédie.

Display není to, co by mě extra trápilo, i když samozřejmě větší je výhoda. Spíše mě trápí ten slabý skomírající výkon, co můj notebook má a zkoušel jsem v systému udělat změny, dát nějaký turbo apod. a prostě to nepomůže. Když je to v základu špatné, už to člověk nevylepší.

A to že mi občas, někdy trochu více blbne internet, prostě výpadky připojení. Není to tak hrozné, někdy to jede bez problému hodiny v kuse, ale prostě se to děje a rozhodně to budu nějak řešit.

A pokud jde o Slither.io, mobilní verze převedená na PC je nejlepší. Hrát v prohlížeči má svoje velké nevýhody, které jsem vlastně některé ani nevyřešil, jako jsou problémy s full screen, že ho nedokážu zamknout, ale nechtělo se mi stahovat více prohlížečů a zkoušet možnosti. Navíc k každém prohlížeči to běží jinak plynule a zrovna na Bingu to běží možná nejlíp. Na Chrome mi to běhalo nějak dost divně... :D
 Ncnj-trénink Muž30 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk