Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1266844, vložené 08.05.2026 20:26:26 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Šance na vztah v padesáti
Ahoj. Jakou mám šanci na vztah jako padesátiletý muž? A prosím píšte reálně a upřímně.
Nepotřebuji tady takové ty řeči jak se utěšuji jiní místní dědci že mě budou chtít zástupy modelek ale pravdu z reálného života.
Napíšu to bez okecavaní a jak to je a budu se snažit být k sobě objektivní.
Nejsem chudý. Mám vlastní dům v Praze. A dva byty které pronajímám. Našetřeno něco taky mám.
Vzhledem jsem na svůj lehký nadprůměr ale oproti mladým chlapům jsem co se týče vzhledu jsem samozřejmě bez šance.
Nejhorší je že nejsem moc vysoký a mám pár kilo navíc ale nejsem vyloženě tlustý. Mám široká ramena a nejsem jako rozteklý. Dikybohu mám pořád vlasy a nemám ani moc kouty.
V obličeji se o sebe starám, vrásky nějaké mám ale když vidím svoje vrstevníky tak bych řekl že je to lepší než je normální na můj věk+ mám plastiku víček a myslím že i celkem hezkou a čistou pleť.
Hezky se oblékám aspoň myslím. Ne jako dědek ale ani se trapně nesnažím hrát na mladého.
Kvalitní polokošile bez viditelných log, dobré hodinky, tmavé džíny, kvalitní boty a parfémy.
Jsem ochotný se partnerce opravdu věnovat, brát ji na hezké večeře, do kaváren, wellness apod..
Nehledám kuchařku a služku. Umím si uvařit a uklidit sám a nevadí mi to dělat.
Myslím že umím naslouchat a není se mnou nuda.
Jaká je v dnešní době moje reálná šance najít si partnerku pro vážný vztah?
Děkuji za upřímné a klidně tvrdé názory ale prosím bez urážek a trolleni a na druhou stranu bez mazání medu kolem pusy a utěšovaní. Děkuji a hezký den všem.
 Loxo Muž51  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
09.05.2026 17:13:06
"Bože, to jsou žvásty. Esoterické sluníčkářské žvásty. Po 50 začíná u spousty lidí řídnutí kostí, ztráta svalstva, počínající šedý zákal, zpomalený metabolismus, horší zažívání, okysličování krve jede jen na 80% proti období 20-30 a neuděláš s tím nic, je to fyziologický stav."

No a? Jak to vyvrací to že v padesáti můžeš mít to nejlepší teprve před sebou?
 Registrovaný Petr of
09.05.2026 16:11:46
jiný názor: Tak ty napíšeš takhle dlouhý text, jak jde všechno do h*jzlu a myslíš si, že tou jednou pozitivní větou na konci to pak zachráníš? :D
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
09.05.2026 15:34:41
Šance?? Minimální
Smajlík  Po padesatce
09.05.2026 15:15:25
„Za mě? Do padesátky jsi frajer, po padesátce dědek... Já si stihl sehnat svoji poslední ženu těsně před tímto datem a už vím, že na další se nechytám! Vitalita a zdraví jdou rapidně z kopce a která se ještě chce starat o takového? To raději zůstane sama.“
Smajlík  Čitatel
09.05.2026 14:38:54
Kazdopadne ja osobne predpokladam, ze v padesati budu jakozto stary kmet lezet v kolumbariu a budou me zkoumat archeologove.
 Kvetak
09.05.2026 11:56:06
Mallere:
“ V širší rodině mám asi 3 případy, kdy si muži/ženy našli nové partnery okolo padesátky”

Kdybych to neměl zakázaný…
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
09.05.2026 08:28:11
“ Biologický odhad mezi 20 a 54 lety: Přišel jsi asi o 100 milionů až 1 miliardu neuronů.

Tak to zase není tak strašný úpadek, vzhledem k tomu, že mozek má 86 miliard neuronů.”

No ale zase se dá očekávat, že první budou odcházet ty méně kvalitní buňky, takže to co tam zbude … je toho sice méně, ale zato kvalitnější
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
09.05.2026 08:24:26
“ V testech IQ sice pořád to stejné, ale jen díky tomu, že znám know how a vím, co po mně chtějí a předvídám.”
Já taky (78) a ani žádné speciální know-how na to nepotřebuji
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
09.05.2026 08:21:11
“ Bože, to jsou žvásty. Esoterické sluníčkářské žvásty. Po 50 začíná u spousty lidí řídnutí kostí, ztráta svalstva, počínající šedý zákal, zpomalený metabolismus, horší zažívání, okysličování krve jede jen na 80% proti období 20-30 a neuděláš s tím nic, je to fyziologický stav.”

Nene…nepřestali jsme běhat protože jsme zestárli….ale zestárli jsme proto, že jsme přestali běhat…
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
09.05.2026 08:11:08
A už jsi někdy nějakou holku měl nebo ještě né? Pokud né, tak je naděje dost malá, myslím.
Stejně tak je dost malá naděje proto, že všechno co zmiňuješ na to v podstatě nemá žádný vliv…
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
09.05.2026 04:41:40
jiný názor: nevím proč by vztahu měla bránit nějaká osteoporóza, vyšší tlak nebo zákal. Pokud člověk chodí k doktorovi, bere léky, jde na doporučené operace, tak může většinou po 50 ještě relativně dobře fungovat v práci i ve vztazích. Samozřejmě někteří si vytáhnou i černého petra a umřou relativně mladí třeba na rakovinu. Bohužel to je život.
 Mallere
09.05.2026 04:23:03
V širší rodině mám asi 3 případy, kdy si muži/ženy našli nové partnery okolo padesátky. Děti už měli v této době dospělé. Přišlo mi, že někteří jen čekali, až vylétnou z hnízda, aby začali nový život.
Šance určitě jsou. Pokud je člověk normální, přátelský, jakž takž udržovaný, není to alkoholik, nemá dluhy, atd. tak si myslím, že se dá najít. Ale chce to i realistická očekávání. Jako myslet si, že sbalíš modelku do 30 let, je podle mě mimo. To bych si moc nemalovala.
Když vezmu ty páry z rodiny, tak je mezi partnery věkový rozdíl max. 10 let. A všichni mají děti z předchozích vztahů.
 Mallere
09.05.2026 00:50:08
jiný názor: no rozhodně. Doktor mi už nese dudla. Za chvíli zhasínají.
 MamoruOshii Muž69 Kategorie
09.05.2026 00:42:56
Tak to už jsou tvé nějaké spojovací spekulace. Neznám tvého Jackieho. Vidíš. Jsi nesmrtelný a ještě k tomu esoterik a konspirátor. A podle tebe píšu na weby Jackieho. Vidíš, jak se máš fajn a cítíš se stále lépe. Zase o chlup líp. A až se budeš cítit úplně nejlépe, budeš už na uzavřeném oddělení.
Smajlík  jiný názor
09.05.2026 00:34:45
jiný názor: nezamenil "smudlo". Jen jsem si te cetl cos psal v jedny nedavny zpovedi Jackieho.
Smajlík  Oshiioff
09.05.2026 00:25:56
Asi sis mě zaměnil s autorem zpovědi, šmudlo. Vidíš, stárneš. Tvůj mozek ztrácí pozornost. Nepsal jsem tu nic o sexu ani vztahu. Psal jsem o biologii. Kontaktuj autora zpovědi ohledně vašich problémů se sexem a vztahy.
Smajlík  jiný názor
09.05.2026 00:17:26
jiný názor: jinak kdyz se teda nebudem bavit o vztazich, ale starnuti a tvych zarucenych udajich, vrele doporucuji. Nasel jsem ti to i v cz:
https://aktin.cz/vedeli-jste-prostredi-ovlivnuje-starnuti-vice-nez-genetika

Nezlob se. Ale to jsou strasny hlody o tom, ze bez sexu uz vztah nema cenu... Pokud mas nejakou krizi, zkus si najit aspon nekoho, kdo ti to pomuze zvladat.
 MamoruOshii Muž69 Kategorie
09.05.2026 00:12:38
Tak to je super. Budeš mít na náhrobku napsáno: Zde leží nesmrtelný a věčně spokojený se sebou.
Smajlík  jiný názor
09.05.2026 00:06:56
jiný názor: normalne vzdy, kdyz si ctu tyhle hlody, jsem se sebou spokojenej zas o chlup vic.
Smajlík  MamoruOshii Muž69 Kategorie
09.05.2026 00:01:19
MamoruOshii - jednou točíš tak, podruhé naopak. Jsi nevěrohodný, nekonzistentní.

Já nemám, co bych měnil na svém psaní a píšu totéž dokola, neměním to. Jsem konzistentní. Věk není jen číslo a kecy o někom zázračném, co v 80 je jako ve 20 - to si vyprávěj někomu jinému. Já na pohádky nevěřím. Buněčné stárnutí je fakt, to samé ztráty neuronů, to samé změny v okysličování krve a tisíce dalších změn. Jinak krchovy jsou plné zdravých a nesmrtelných. Já z tvého psaní cítím strach ze smrti. Že tebe se to netýká a nepotká tě to. Tvůj táta je největší na světě a taky nesmrtelný, nesmrtelná rodina. Utěšuješ se, páč jsi podělaný ze smrti.

Smrt je normální. Je to součást koloběhu, střídání generací. Stárneš a směřuješ ke krchovu. Týká se tě to. Pštrosi prý strkají hlavu do písku.
Smajlík  jiný názor
08.05.2026 23:48:32
jiný názor: kdyz budu mluvit vazne... Ti do tech bludu nechci kecat, ale pred mesicem jsem delal zas nekolik dni na poli a myho osmdesatiletyho otce jsem nedaval,prestoze jsem zdravej s ok fyzickou. To pritom za posledni tri roky zestarnul hodne. Ale jediny co ma spatny poslednich deset let je tlak a cukr. Fakt to neni o cisle.
Smajlík  MamoruOshii Muž69 Kategorie
08.05.2026 23:24:19
V padesáti už seš prakticky po smrti, jen to ještě nevíš.
 skoky fo rakve
08.05.2026 23:21:48
Hele v padesati klofnes matku s detma, nebo i mladsi, ale to nebude na vztah. Ale vlastne proc ne, kde je psano, ze ma byt vse az do smrti. S jednou maminou jsem zil 6 let, bylo to hezky, rozchod v cajku.
Smajlík  Uzjepozde
08.05.2026 23:17:47
chat gpt
Biologický odhad mezi 20 a 54 lety: Přišel jsi asi o 100 milionů až 1 miliardu neuronů.

Tak to zase není tak strašný úpadek, vzhledem k tomu, že mozek má 86 miliard neuronů.

Čili jsem zatím ztratil jen jedno procento mozku. :-) Ale to nejlepší teprve přijde. Po 60 a po 70 :-)
 jiný názor
08.05.2026 23:11:32
Kvetak: Všimla jsem si :-)
(A ta Tvá věta je pro mě inspirací, jelikož v poslední době občas myslím na to, že bych se měla učit větší stručnosti...)

jiný názor: Většina lidí po padesátce zvládne celkem v pohodě chodit, jíst, uvařit si, zpomalené zažívání celkem jednoduše vyřeší projímadli, mohou si osobně povídat s jinými lidmi u kafe nebo dokonce navštívit restauraci, jít někam na návštěvu a užít si to, mohou si normálně číst knihy nebo si je poslouchat když zrak nestačí, mít mnohé koníčky, něco pořádného dělat, někdy dokonce i manuálně na zahrádce nebo na výletě, nebo dokonce sportovat, jezdit na kole nebo na běžky nebo kamkoliv jinam a jediné "omezení" bývá v tom, že výkon není jako za mlada. Mohou randit a dotýkat se druhého a dokonce i na uspokojivé milování ještě klidně dojde.
I kdyby nic z toho nebylo možné, nevylučuje se mi to s tím, že to nejlepší může teprve přijít.
A i když já nic z výše uvedeného nemám, za problém považuju až mnohem horší věci.
Smajlík  allloe Žena33 Kategorie
08.05.2026 22:58:43
Já mám 54 a nemám problémy tvého rázu, ale mám zase jiné. Ztráta sprintu, ztráta výbušnosti, snížená regenerace, ztráta pružnosti chrupavek, kloubů, a to cvičím, mám i stroje doma a činky. Hladiny testosteronu všecko v normě, ale stárnutí je prostě fyziologický stav. Dále mám počínající šedý zákal, pomalejší metabolismus, horší zažívání, zdaleka nemůžu jíst to, co kdysi, vyjdu do kopce mnohem méně a to chodím každý druhý den, atd. Prostě věk nezastavíš a není to číslo. Vrásky nemám, vypadám mladší, ale uvnitř to prostě cítím. A mám právo na to říkat pravdu. Nebudu tu lhát, že stárnutí neexistuje. Lži jsou ohavné. Jsem přímý a rovný, proto říkám, že stárnutí je prostě reálné. To samé stárnutí mozku. Snižuje se pružnost reakcí na podněty, zpomaluje se vyhodnocování. V testech IQ sice pořád to stejné, ale jen díky tomu, že znám know how a vím, co po mně chtějí a předvídám. V reálu je mi ale jasné, že miliony, možná i miliardy neuronů, co jsem měl mezi 20-30 už nemám. Stárnutí je destrukce a jasně to vidím. Změny na kůži, jiná pigmentace, jiná reakce na opalování v létě, atd. Je to nevratné. Každý směřujeme pod trávník. Ale to není důvod k depresi. Spíše si užít to, co nám zatím zbývá. Toho je pořád dost a život je skvělý, i když tu jsou příznaky stárnutí.
 jiný názor
08.05.2026 22:50:27
Grrrrr. Du radši sežrat piškoty.
 MamoruOshii Muž69 Kategorie
08.05.2026 22:48:11
jiný názor: hlásím, že už po čtyřicítce, mi odešla erekce a narostly trojky!
Smajlík  MamoruOshii Muž69 Kategorie
08.05.2026 22:42:06
Je to nějaká provokace mužů kolem padesátky? :-D
Dneska přece lidé v tomto věku jsou většinou vzhledem i duší stále mladí. Co si myslet o někom, kdo se cítí staře už v padesáti?
Jestli procházíš krizí středního věku a chceš ujištění: v padesáti můžeš mít to nejlepší ještě před sebou.
allloe Žena33

Bože, to jsou žvásty. Esoterické sluníčkářské žvásty. Po 50 začíná u spousty lidí řídnutí kostí, ztráta svalstva, počínající šedý zákal, zpomalený metabolismus, horší zažívání, okysličování krve jede jen na 80% proti období 20-30 a neuděláš s tím nic, je to fyziologický stav. Nejhorší je právě to lhaní, neupřímnost, kecy, že věk je jen číslo, atd. Věci se mají říkat popravdě a narovinu tak jak jsou. A ty v 33 letech o stárnutí ještě nevíš nic. Tak mlč! Stejné ezo žvásty o stárnutí měla Květa Fialová. Ale u ní to bylo roztomilé a patřilo to k jejímu herectví a nic se nedalo brát vážně.
 jiný názor
08.05.2026 22:36:31
Vzhledem k tvý zpovědi , odpověď: mizernou

Ženy na tvoje parfémy kašlou, prostě nechápeš ženské myšlení. Vrať se do mezi sobě rovné buzny.
 aj ajaj ajajaj
08.05.2026 22:35:04
alloe pekne rozvedla to, co jsem sem napsal v jedne vete.
Dekuji!
 Kvetak
08.05.2026 22:31:33
Nebudu Ti lhát - šance na hezkou a milou ženu se Ti rapidně snižují, a to zejména z následujících důvodů:

"Jakou mám šanci na vztah jako padesátiletý muž? A prosím píšte reálně a upřímně. "
To zní, jako bys věk padesáti let bral jako faktor rapidně snižující šanci na vztah - s takovým nastavením se šance na uspokojivý vztah rapidně snižují, nezávisle na věku.

"Napíšu to bez okecavaní a jak to je a budu se snažit být k sobě objektivní.
Nejsem chudý."
To je v prdeli - uvést toto na prvním místě. Ale pokud nevadí zlatokopky... tak samo o sobě že nejsi chudý nevadí.

"Vzhledem jsem na svůj lehký nadprůměr ale oproti mladým chlapům jsem co se týče vzhledu jsem samozřejmě bez šance."
Bože! Kdo takto uvažuje ještě v padesáti, má mizernou šanci zaujmout ženskou na víc než pár schůzek i kdyby vypadal jak Brad Pitt.

"Nejhorší je že nejsem moc vysoký a mám pár kilo navíc .. Dikybohu mám pořád vlasy"
Nejhorší je, že pokud takto hodnotíš svůj vzhled, nejspíš nemáš moc co nabídnout jako společník. A dost možná máš na protějšek vysoké nároky stran jeho parametrů - postava, vzhled, věk... chtít nadprůměrně hezkou a milou ženu by Tvé šance teprve rapidně snížilo, ne pár kilo navíc. Ani absence koutů to nezachrání.

"Jaká je v dnešní době moje reálná šance najít si partnerku pro vážný vztah?"
Že se tu takto ptáš naznačuje, že nevalná... ale možná to děláš pro zábavu, nebereš to zas tak vážně, jak to působí, už jsi nějaké vážné vztahy měl, a to i v posledních deseti letech, a nebo jsi fejk - pak to nemusí být tak zlé.
Pokud to co si napsal vážně myslíš - no, nemusí to být až tak zlé. Mně přijde, že jsi omezený v emoční inteligenci a jemnějším předivu milostných vztahů - považovat za tak podstatný věk, vzhled a majetek je za mě red flag – ale možná k tomuto textu přistupuješ vědomě s tím, že tyto věci lze lépe vyjádřit slovy a tak to podstatnější jsi omezil, nechceš se rozepisovat, proč jsi sám, jaké máš zkušenosti, koho a co hledáš… nevim.

***
Je to nějaká provokace mužů kolem padesátky? :-D
Dneska přece lidé v tomto věku jsou většinou vzhledem i duší stále mladí. Co si myslet o někom, kdo se cítí staře už v padesáti?
***
Jestli procházíš krizí středního věku a chceš ujištění: v padesáti můžeš mít to nejlepší ještě před sebou. Věk Tvou přitažlivost skoro nijak nesnižuje, byť pro většinu dvacítek už by byl mínusem až diskvalifikačním faktorem. Pokud nelpíš na dokonalém vzhledu a mladém věku a bezdětnosti ženy (atd. atd.), v Tvém věku není problém, naopak, přijde mi to jako velmi dobrý věk pro milostná dobrodružství i navázání vážného vztahu.
Tvé šance může nejvíc snižovat důvod, proč se takto ptáš. Můžeš být "solidní muž, ale bez jiskry".
Pozdě není... na to se uvolnit ;-)
 allloe Žena33 Kategorie
08.05.2026 22:31:25
protože každá mladá holka je v mladí docela pohledná.
Bodevdak

No to ani omylem. Pohledných je tak 15-20% mladých žen. Více ani ťuk. A u mladých mužů, tam je to ještě slabší. Pohledných je tak 10-12%. Více ani ťuk. A u střední generace je to už jen tak 2-5%. U starých nula. Přesto jsem si kvalitně užil s těmi pohlednými. Akorát to stálo hodně času a benzínu, protože za kvalitou bylo třeba jezdit třeba i 50 km a více. Jestli se ti postaví z většiny žen, tak to máš jako šimpanz bonobo nebo oligofrenik nebo sám vypadáš tak špatně, že ti přijdou jiní lidi lepší.
 jiný názor
08.05.2026 22:05:00
Myslím si, že už jen to, že se jí chceš skutečně věnovat, nehledáš služku, píšeš slušně, staráš se o sebe... tvé šance značně zvyšuje. Zkušenost pochopitelně nemám, ale z pozorování okolí bych řekla, že šance je dost velká.
 Jedna frajerka Žena24 Kategorie
08.05.2026 21:44:49
Ahoj,
vzhledem k tomu, že mě je už 57, tak se domnívám, že k tomuto tématu snad mám co říct. :)
Jsem přesvědčen, že na seznámení obecně stále existuje šance i v tomhle věku.

V dalším textu budu zcela subjektivní bez nároku na snahu o objektivitu.
Ženských pro chlapa ve věku 50-60 je stále poměrně dost. Problémem ale je jejich kvalita. Řada žen ve věku 40+ nesportuje, nehlídá si kalorie, nevzdělává se, nepečuje o svůj chrup, prostě na sobě nijak nepracuje.... tyhle ženy pak díky tomu mají řadu zdravotních problémů souvisejících s nadváhou a celkově nezdravým životním stylem a ani svým intelektem a životním rozhledem nijak neoslňují.
A žen, které pravidelně sportují, dbají o sebe, studují, jsou tedy stále pěkné a sexy... není nijak vysoké procento a tedy je o ně mezi chlapama v našem věku značný zájem.

Mlaďoši v tomhle směru mají situaci jednodušší, protože každá mladá holka je v mladí docela pohledná. I taková ze které se za pár desítek let vyklube děsná babice a fúrie. :)

Takže závěr - seznámit se pochopitelně jde, ale otázkou je kvalita. Žena, která na sobě trvale pracuje a i ve věku 40+ je stále pohledná, nepochybně k sobě bude chtít partnera, který je na tom podobně - sportuje, je majetkově zajištěný, je vzdělaný, má nějaké sociální postavení.
No a ty ostatní ženy.... to je snad lepší zůstat sám.
 Bodevdak
08.05.2026 20:58:15
Jestli se musis ptat tady, tak mas realnou sanci takrka nulovou.
Ale mozna by se na tu "nenapadnou" reklamu mohla chytit ta, jak nejprve soulozila s kuryry a ted pokracuje se zakazniky benzinek.
 Kvetak
08.05.2026 20:52:25
V 50 máš šanci, že něco ještě urveš.
 proč jsi sám doted
08.05.2026 20:33:41
Lidé se rozvádějí a rozcházejí v každém věku. Myslím si, že záleží na tom, jaký život vedeš. Rigidní tlusté vypité individum šanci nemá. Duševně čiperná osoba, která se o sebe stará a nehledá služku, určitě má.
 Jistě

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk