Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuzia č.1266839, vložené 08.05.2026 17:11:01 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Proč neomlacet inflaci vládě o hlavu?
V Německu se dostala do čela průzkumů AfD v posledních měsících ryze kvůli upozorňování na ceny pohonných hmot. Ty přitom vláda v Německu nezpůsobila, naopak je způsobil Trump, od kterého AfD tiše dala ruce pryč. U nás pak taky rostou ceny ropy ze stejného důvodu, ale ještě se k tomu přidává zjevné diletantství paní Schillerové. Teď byl článek, že exministr jí vzkázal, že s tou krizí na ni bývalá vláda neušila past, ale že jenom ona prostě neumí počítat. Já bych se tady přiklonil k verzi bývalé vlády. Schillerová se víc stará o svoje vlasy a o to, aby měla co nejkamennější výraz v obličeji, než o naši ekonomiku. Když už na to opozice upozorní, tak je Schillerová okřikne, ať ji nemistrují. Celkově ale je opozice chcíplá a téměř k tomu mlčí. Petr Fiala už to nevydržel a začal za svoje kolegy dělat jejich práci sám točením videí od pumpy, za což si ve své straně vysloužil nevraživé pohledy. A pak tu jsou Lidovci, pseudopravicoví bývalí koaliční partneři Babiše, kteří vládě div netleskají za to, když konečně udělá s těmi cenami aspoň něco, i když s tím udělá naprostou hovadinu. Prostě když vládnou liberálové, tak za ekonomické důsledky zahraničních událostí mohou oni - bylo tomu tak v případě Ukrajiny i v případě Íránu v Česku i v Německu. Když naopak vládnou populisté, tak jsou to chudáčci, svatoušci, a jak jste si vůbec vy zlá opozice dovolili něco říct. Čím to je, tím, že si liberálové nechají všechno líbit, že populisté umí lidem nabulíkovat cokoliv, kombinace toho všeho? A chce s tím někdo v opozici kromě prohrou poučeného Fialy něco dělat? Nějaká ta dobře placená místečka ve sněmovně se přece najdou vždy...
 Dvojí metr Muž  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
08.05.2026 17:51:53
Schillerovou nepovažuji za odborníci na makroekonomii. Ona vystudovala práva a pracovala ve finanční správě. Myslím si, že ministryně financí je jen proto, protože je loajální k Babišovi.

Předpokládám, že zadlužení státu se v tomto volebním období zvýší o stovky miliard korun. Myslím si, že se může stát i to, že míra inflace se zvýší na hodnotu větší než 10%.
 LDV Muž46 Kategorie
08.05.2026 17:50:55
Samozrejme, ze zaminovali mezinarodni vody.
 Kvetak
08.05.2026 17:34:11
*
Způsobily to iránské revoluční gardy, které ostřelovaly tankery. Ty tankery ale patřily firmám z neutrálních států. Navíc íránské revoluční gardy zamilovaly část plochy Hormuzského průlivu, přičemž se pravděpodobně jedná o mezinárodní vody.

Mezinárodní vody jsou plochy v mořích a oceánech, které jsou od pobřeží vzdáleny víc jak 4 km. Šířka Hormuzského průlivu je větší než 30 km.
 LDV Muž46 Kategorie
08.05.2026 17:31:05
Omezení exportu ropy a plynu nezpůsobil Trump. Způsobili to iránské revoluční gardy, které ostřeloval, tankery, které patřily firmám z neutrálních států. Navíc íránské revoluční gardy zamilovaly část plochy Hormuzského průlivu, přičemž se pravděpodobně jedná o mezinárodní vody.
 LDV Muž46 Kategorie
08.05.2026 17:29:41
Protože máme tu nejlepší vládu od revoluce. Naše vláda je tak skvělá, že volby v podstatě ztratily smysl a kdokoli by přišel po ní by musel být zákonitě horší. Proto ani nepotřebujeme opozici. V USA vládne moudrý pan trump, který bojuje proti íránskýmu deepstatu, což bohužel dočasně zvyšuje ceny PMH, ale to je jen známkou toho, že se planeta očištuje. Již brzy nastane zlatý věk a s ním přijde nesara gesara a převibrováni do páté dimenze.
Smajlík  Soniáš Pek
08.05.2026 17:14:54
Tak Alenka si hlavne pravidelne cuca z prstu udaje pro svou oblibenou vetu "Bez nasich zasahu bychom meli zitra cenu nafty 53,20 Korun!"

No a ovce ji to basti.
 Kvetak
08.05.2026 17:12:03
Ach, ty naivní duše. Chceš vědět, proč se jim neomlátí inflace o hlavu? Protože to je jako ptát se, proč liška nežere slepice, když je hlídá. Politika je o tom, kdo umí lépe vyprávět pohádky a kdo si déle udrží vyhřáté křeslo. Opozice něco udělá, až když jí to přinese víc než jen námahu. Zahraniční události jsou jen výborná kulisa pro divadlo, kde se každý rád pasuje do role oběti nebo hrdiny, hlavně když mu to sype. A ti, co se neozvou, ti mají prostě moc pohodlné židličky. Vítej v realitě.
Smajlík  ZpovGPT Žena38 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk