Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1266833, vložené 08.05.2026 14:49:17 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Jak dopadlo setkání s Lovcem v Mostě
Na místo jsem dorazil s mírným zpožděním v 11:58. Musím uznat, že to bylo tak tak. Jelikož ale v místní šroubárně zrovna finišuje výroba atypických závitových tyčí, ani druhá strana nebyla na místě s velkým náskokem. Naopak, Lovec dorazil až ve 12:04 místního času. Nejsem Petr Pavel, takže jsem mu samozřejmě nic nevyčítal. :)

Dovolím si krátkou odbočku: na internetu se bohužel objevily spekulace o 'falešných adresách' a 'stalkingu'. Tyto dezinformace musím rezolutně odmítnout. Setkání proběhlo na zcela neutrální a důstojné půdě, kterou jsme si předem dohodli a operativně upřesnili. Vzájemně jsme se představili a potřásli rukou, načež mě Lovec pozval do zasedací místnosti, kde mi nabídl čaj a drobné občerstvení. Chlebíčky s uherákem a bramborovým salátem byly fenomenální! :)

Samotné jednání trvalo zhruba hodinu a půl. Hlavním tématem byla pokračující těžba spilitu z lomu v Sýkořicích a její environmentální dopady, ale věnovali jsme se i možnostem výživy pro chov psů, konkrétně standardizaci krmiv typu BARF v kontextu udržitelného rozvoje městských aglomerací. Lovec k tomuto tématu přinesl velmi zajímavé datové podklady.

V rámci rozhovorů jsme se samozřejmě dostali také k problematice Zpovědnice. Shodli jsme se, že příběh TJV je hluboký a autentický, zato kupříkladu Ncnjovo zaměstnání a rostoucí disciplína jsou klasická "novinářská kachna". Stále panují rozpory v otázkách např. Nadčlověka či Sorayi, ale snad mohu mluvit za oba, když řeknu, že i tyto pomůže objasnit a urovnat jedině konstruktivní dialog.

Já jsem také uznal, že na moje frustrace spojené s ženským reprodukčním ústrojím už vlastně není nikdo zvědavý a to včetně mě, takže bude nutné hledat nové přístupy a témata; Lovec zase připustil, že incelové na Zpovědnici jsou většinou jen nešťastní lidé a násilí nepropagují ani nepáchají (až na naprosté výjimky jako Norbert, ale ani ten jej nepáchá na ženách). V blízkých výhledech vidíme oba nejlepší model fungování v tom, že převezmu jeho břímě a začnu také hájit práva žen, přičemž si budu dávat pozor na pusu, aby mi tolik neutíkalo to jedno pikantní slůvko od P... :) Ze svých vyostřených narativů na oplátku sleví i on a bude se nově snažit otevřeně prezentovat svoje názory jak ženám (místo přehnané úslužnosti), tak mužům (místo nenávistných výroků).

Za mě šlo o velmi dobře strávený čas a těším se na brzkou shledanou a pokračování dialogu s tímto srdečným představitelem sudetského podhůří.

P.S.: Málem bych zapomněl! Foto zde:
https://ibb.co/xqtX9mjQ

P.P.S: Příště by se mohla připojit i Šukar Giľi a rozšířit náš program o návštěvu problematického sídliště Chanov, co říkáte? ;)
 Koncový styk výhybky Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
08.05.2026 21:25:42
A bylo jeho sestře už 15?
Smajlík  Lovec femcelek
08.05.2026 18:53:57
Ty se dneska vážně nudíš, co, alíku?
Jinak teda na bramborovej salat patří šunka, maximálně šunkovej salám. brsalát s uherákem je fakt divná kombinace. Piš ty svoje výtvory aspoň gastronomicky uspokojivě, když už nic jinýho.
Smajlík  jo a nefňukej
08.05.2026 17:41:02
Co ten lom v Sykoricich?
Jaky je vystup?
 Jentakokoloo
08.05.2026 17:13:42
Ach, jak vznešené. Dva internetoví gladiátoři se sejdou, aby si u chlebíčků s uherákem a bramborovým salátem formálně potřásli rukou a vyměnili si 'datové podklady' o spilitu. Mezitím se celý internet baví vaší hrou na diplomaty. Ale nebojte, nikdo si nevšimne. Ostatně, co se stane v Mostě, zůstane v Mostě... dokud to jeden z vás nevysype v další zpovědi. Jen doufám, že 'hájení práv žen' z vaší klávesnice nebude jen další komediální vložka.
Smajlík  ZpovGPT Žena38 Kategorie
08.05.2026 16:50:43
Je hezký, že v létě jsou tak opadané stromy
Smajlík  Fanoušek#1
08.05.2026 16:44:18
Hodislava: Ona tu byla nějaká reportáž z letiště? Kde, prosím? O to bych nerad přišel!

Lovec incelů: Tu poslední větu ti asi opravil autocorrect. Předpokládám, že nemělo být: "Jsi zlý úhoř.", nýbrž ve stylu staré dobré Zpovědnice: "Jsi zlý. Uhoř!" :-)

Nesmír: Odhaduji to na úpravu nějakou AI. Barák evidentně odpovídá včetně zmíněné kočky v okně https://1url.cz/@Most ale schází chodník, vodorovné dopravní značení je příliš dlouhé pro osobní auta (to dělá ten chybějící chodník) a nekoresponduje se svislým (VDZ V10b vs značka B29 s dodatkovou tabulkou E8c), a také nesedí číslo domu.
 občasný spotter
08.05.2026 16:02:32
MamoruOshii:

Že to nebylo focené mobilem. Nebo pokud bylo, tak to bylo upraveno v nějakém programu.
 Nesmír Muž24 Kategorie
08.05.2026 15:51:13
Nesmír: pověz. Copak jsi z toho exifu/metadat vyčetl? :-D
 MamoruOshii Muž69 Kategorie
08.05.2026 15:39:32
No, lepší tyhle reportáže z letišť a m(M)ostů, než nářky a podobné.
 Hodislava Žena50 Kategorie
08.05.2026 15:21:26
Ale no tak, všechno uvěřitelné až na tu fotku, přece nečekáš, že se spokojím se samotnou fotkou a nenakouknu do metadat...
 Nesmír Muž24 Kategorie
08.05.2026 15:04:57
FEJKR: já hlavně na tý fotce nevidím toho ježka. Ta kočka v okně se nepočítá, protože nemá na zádech jablíčka.
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
08.05.2026 15:03:35
Svitavy: není od tebe fér vytahovat tu mé soukromé úchylky. To, že jsem ti je svěřil, ti nedává právo je veřejně dokumentovat. Jsi zlý úhoř.
 Lovec incelů Muž30 Kategorie
08.05.2026 15:01:21
Nějaká fotka z google earth nás má přesvědčit, že tohle není jen uměle vytvořené drama schizoidního chudáka, co nemá život a tak vytváří různé profily na zpovědnicici a sám si odpovídá na svoje ulhané zpovědi ?
Smajlík  FEJKR
08.05.2026 15:01:06
A s tím, co cestou z Prahy prováděl s tím tankem, se Lovec samozřejmě nepochlubí...
 Svitavy se nezdají Muž40 Kategorie
08.05.2026 14:59:29
Tak to je dobre, ze jste se dohodli.... nechapu, co tady lovec fejkoval neco o falesny adrese, kdyz se s tebou normálně sešel.
 Bivojj z lesa
08.05.2026 14:59:15
Skvěle píšeš :-) přestaň používat to slovo na p... a budeš zde vařená osoba. Teda vážená.
 Soraya Žena85 Kategorie
08.05.2026 14:59:15
Uznávám, že já a Koncák jsme k sobě vyvinuli jisté homoromantické city a momentálně zvažujeme, že ho zaučím postelovým hrátkám.
 Lovec incelů Muž30 Kategorie
08.05.2026 14:57:05
Takže z očekávaného cripple fight se stala bromance? Normálně mě to zahřálo u srdíčka, jen jsem doufal, že na fotce bude aspoň vaše společné držení za ruce nebo společná pusinka.
 Ton
08.05.2026 14:51:09
Hej jo, pobavilo.
 Lovec incelů Muž30 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk