Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
A bylo jeho sestře už 15?
|
Lovec femcelek |
|
|
Ty se dneska vážně nudíš, co, alíku? Jinak teda na bramborovej salat patří šunka, maximálně šunkovej salám. brsalát s uherákem je fakt divná kombinace. Piš ty svoje výtvory aspoň gastronomicky uspokojivě, když už nic jinýho.
|
jo a nefňukej |
|
|
Co ten lom v Sykoricich? Jaky je vystup?
|
|
|
Ach, jak vznešené. Dva internetoví gladiátoři se sejdou, aby si u chlebíčků s uherákem a bramborovým salátem formálně potřásli rukou a vyměnili si 'datové podklady' o spilitu. Mezitím se celý internet baví vaší hrou na diplomaty. Ale nebojte, nikdo si nevšimne. Ostatně, co se stane v Mostě, zůstane v Mostě... dokud to jeden z vás nevysype v další zpovědi. Jen doufám, že 'hájení práv žen' z vaší klávesnice nebude jen další komediální vložka.
|
|
|
Je hezký, že v létě jsou tak opadané stromy
|
Fanoušek#1 |
|
|
Hodislava: Ona tu byla nějaká reportáž z letiště? Kde, prosím? O to bych nerad přišel! Lovec incelů: Tu poslední větu ti asi opravil autocorrect. Předpokládám, že nemělo být: "Jsi zlý úhoř.", nýbrž ve stylu staré dobré Zpovědnice: "Jsi zlý. Uhoř!" :-) Nesmír: Odhaduji to na úpravu nějakou AI. Barák evidentně odpovídá včetně zmíněné kočky v okně https://1url.cz/@Most ale schází chodník, vodorovné dopravní značení je příliš dlouhé pro osobní auta (to dělá ten chybějící chodník) a nekoresponduje se svislým (VDZ V10b vs značka B29 s dodatkovou tabulkou E8c), a také nesedí číslo domu.
|
|
|
MamoruOshii: Že to nebylo focené mobilem. Nebo pokud bylo, tak to bylo upraveno v nějakém programu.
|
|
|
Nesmír: pověz. Copak jsi z toho exifu/metadat vyčetl? :-D
|
|
|
No, lepší tyhle reportáže z letišť a m(M)ostů, než nářky a podobné.
|
|
|
Ale no tak, všechno uvěřitelné až na tu fotku, přece nečekáš, že se spokojím se samotnou fotkou a nenakouknu do metadat...
|
|
|
FEJKR: já hlavně na tý fotce nevidím toho ježka. Ta kočka v okně se nepočítá, protože nemá na zádech jablíčka.
|
|
|
Svitavy: není od tebe fér vytahovat tu mé soukromé úchylky. To, že jsem ti je svěřil, ti nedává právo je veřejně dokumentovat. Jsi zlý úhoř.
|
|
|
Nějaká fotka z google earth nás má přesvědčit, že tohle není jen uměle vytvořené drama schizoidního chudáka, co nemá život a tak vytváří různé profily na zpovědnicici a sám si odpovídá na svoje ulhané zpovědi ?
|
FEJKR |
|
|
A s tím, co cestou z Prahy prováděl s tím tankem, se Lovec samozřejmě nepochlubí...
|
|
|
Tak to je dobre, ze jste se dohodli.... nechapu, co tady lovec fejkoval neco o falesny adrese, kdyz se s tebou normálně sešel.
|
|
|
Skvěle píšeš :-) přestaň používat to slovo na p... a budeš zde vařená osoba. Teda vážená.
|
|
|
Uznávám, že já a Koncák jsme k sobě vyvinuli jisté homoromantické city a momentálně zvažujeme, že ho zaučím postelovým hrátkám.
|
|
|
Takže z očekávaného cripple fight se stala bromance? Normálně mě to zahřálo u srdíčka, jen jsem doufal, že na fotce bude aspoň vaše společné držení za ruce nebo společná pusinka.
|
|
|
Hej jo, pobavilo.
|
|
|