Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuzia č.1266832, vložené 08.05.2026 14:09:12 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Vas nazor na sjezd sudestkych nemců
Bude to ted 22. května v Brne, co na to rikate? Vadi vam to nebo vam to prijde v pohode? A cim byste váš postoj odůvodnili?
 Bivojj z lesa Muž32  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
08.05.2026 23:33:06
Je mi to u prdele
Smajlík  Uprdele
08.05.2026 22:46:39
LDV
Tobě to být lhostejné být může, občane EU. Poláci by je ale ty občany EU z Polska vyhodili, tam by taková lhostejnost co máš ty neprošla.
 tykopyto
08.05.2026 17:47:58
Je mi to zcela jedno.
 Allahu akbar
08.05.2026 17:36:42
Nevadí mně to. Všichni jsme občané EU. Je mi lhostejné, jestli si udělají sjezd v Brně nebo jestli by si udělali sjezd třeba v Polsku nebo třeba v Dánsku nebo kdekoliv jinde.
 LDV Muž46 Kategorie
08.05.2026 16:51:24
Je to svi*narna.
Smajlík  Fimisek
08.05.2026 15:36:52
ja som mal na východe starý dom po nemcoch

vystriedali sa 3 majitelia

nemci sa môžu ísť o neho kampfovať
Smajlík  haluz
08.05.2026 15:13:43
Potomci sudetských dobyvatelů budou prskat, pak to támhle hoděj vlastencům SPD, co kámošej s AfD. Až se i vlastenecká AfD dostane k lizu, což bude možná v době, kdy už NATO nebude existovat díky Doníkovi - kámošovi to všech vlasteneckých trojzubáků, pak použije libtardem Merzem zadotovaný Bundeswehr k revizi Benešových dekretů. Co udělá vlastencká SPD a naše neozbrojné síly, protože chceme mír a armády přivolávaj války, zůstává záhadou. K tomu se přidaj Poláci s Těšínskem, protože proč ne, když maj nejsilnější a armádu v Evropě a bude vymalováno. Malá ale naše!
Smajlík  Sudo Sudety
08.05.2026 15:01:30
Však jde jen o sjezd, ne o militaristickou schůzku za účelem získání pohraničí zpět. Debata je důležitá. Každopádně vždycky se na všech stranách najdou idioti, kteří to budou vnímat agresivně, ale to jen proto, že maj z mozku žužu.
 Ton
08.05.2026 14:33:26
Soukromě si myslím, že v Německu mají nějakého svého Okamuru, který prostě potřebuje lůze ukázat, že na zlých Češích jde vymoci nějaké jejich právo. Určitě se jede narativ, že východní Němci jsou chudí kvůli tomu, že jsme vyhnali Němce ze Sudet nebo něco takovýho.

Mně osobně ten sjezd nevadí, jsem pro to, abychom si je poslechli. :-)
 Lovec incelů Muž30 Kategorie
08.05.2026 14:18:40
Je mi to šuma fuk (je fakt, že před pár lety tomu tak nebylo). Ať to tu klidně zaberou.
Stejně si tu v ČR připadám jak antifašista v Německu ve 30. letech.
Zalkněte se tou svou nenávistí k Rusku, vy tupí, vymatlaný bezmozci.
 čehůn bývalý
08.05.2026 14:17:33
Na jednu stranu je moc fajn, že se zlepšují vztahy s přeshraniční skupinou obyvatel, která má k nám historicky blízko. Ale stále u mě přetrvávají obavy, že jde o maskované úsilí se zde dostat k odškodnění za právem zabavený majetek. A je dost zajímavé, že tam chce přijet bavorský premiér Soder. Proč? To mu přinese politické body?
 Alda

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk