Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Je mi to u prdele
|
Uprdele |
|
|
LDV Tobě to být lhostejné být může, občane EU. Poláci by je ale ty občany EU z Polska vyhodili, tam by taková lhostejnost co máš ty neprošla.
|
|
|
Je mi to zcela jedno.
|
|
|
Nevadí mně to. Všichni jsme občané EU. Je mi lhostejné, jestli si udělají sjezd v Brně nebo jestli by si udělali sjezd třeba v Polsku nebo třeba v Dánsku nebo kdekoliv jinde.
|
|
|
Je to svi*narna.
|
Fimisek |
|
|
ja som mal na východe starý dom po nemcoch vystriedali sa 3 majitelia nemci sa môžu ísť o neho kampfovať
|
haluz |
|
|
Potomci sudetských dobyvatelů budou prskat, pak to támhle hoděj vlastencům SPD, co kámošej s AfD. Až se i vlastenecká AfD dostane k lizu, což bude možná v době, kdy už NATO nebude existovat díky Doníkovi - kámošovi to všech vlasteneckých trojzubáků, pak použije libtardem Merzem zadotovaný Bundeswehr k revizi Benešových dekretů. Co udělá vlastencká SPD a naše neozbrojné síly, protože chceme mír a armády přivolávaj války, zůstává záhadou. K tomu se přidaj Poláci s Těšínskem, protože proč ne, když maj nejsilnější a armádu v Evropě a bude vymalováno. Malá ale naše!
|
Sudo Sudety |
|
|
Však jde jen o sjezd, ne o militaristickou schůzku za účelem získání pohraničí zpět. Debata je důležitá. Každopádně vždycky se na všech stranách najdou idioti, kteří to budou vnímat agresivně, ale to jen proto, že maj z mozku žužu.
|
|
|
Soukromě si myslím, že v Německu mají nějakého svého Okamuru, který prostě potřebuje lůze ukázat, že na zlých Češích jde vymoci nějaké jejich právo. Určitě se jede narativ, že východní Němci jsou chudí kvůli tomu, že jsme vyhnali Němce ze Sudet nebo něco takovýho. Mně osobně ten sjezd nevadí, jsem pro to, abychom si je poslechli. :-)
|
|
|
Je mi to šuma fuk (je fakt, že před pár lety tomu tak nebylo). Ať to tu klidně zaberou. Stejně si tu v ČR připadám jak antifašista v Německu ve 30. letech. Zalkněte se tou svou nenávistí k Rusku, vy tupí, vymatlaný bezmozci.
|
|
|
Na jednu stranu je moc fajn, že se zlepšují vztahy s přeshraniční skupinou obyvatel, která má k nám historicky blízko. Ale stále u mě přetrvávají obavy, že jde o maskované úsilí se zde dostat k odškodnění za právem zabavený majetek. A je dost zajímavé, že tam chce přijet bavorský premiér Soder. Proč? To mu přinese politické body?
|
|
|
|