Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Protože jim Hamás nabulíkoval, že je nezabil sám. Hamás k vraždění Palestinců Izrael nepotřebuje, stačí si na to sám. Mimochodem za dvě největší genocidy a hladomory v historii může levice a komunismus: SSSR a Čína. Desítky milionů vlastních obětí, mluví se i o tom, že za Velkého skoku vpřed v Číně umřelo hlady asi 60-100 milionů Číňanů, a mohli za to jen levičáci, pravici v Číně v roce 1945 vyvraždili.
|
|
|
Všechny ne, některé ještě zvládají neutrální postoj. Červený kříž situaci označuje za morální selhání mezinárodního společenství, za utrpení civilistů kritizuje všechny strany konfliktu. Tak asi tolik k Špidlovi.
|
|
|
Lovec: Veskere humanitarni organizace Izrael za zavrazdeni vice nez 20 000 deti odsuzuji (to cislo je pouze z Gazy, vrazdi je i v dalsich zemich), jen Cesi to podporuji... Zajimave...Mozna proto tu lidi nevoli levici. Tu totiz podporuji lide s humannim citenim a s respektem k mezinarodnimu pravu. Zatimco pravicaci nad zabitymi detmi mavnou rukou, protoze prece "silnejsi pes m*da". Tedy pokud to neni Bozenka. To jim temer ukapne slzicka.
|
jesterka |
|
|
Palestinské děti v první řadě zabíjejí sami muslimové.
|
|
|
Nee, zabijeni cernych a barevnych deti Cesi podporovat muzou, ale nejvetsi chudaci jsou preci Ukrajinci a Bozenka!! Az mi skoro ukapla slzicka.
|
jesterka |
|
|
Michal-222: tohle politicke soupereni zazivaji statisice deti v Palestine, Libanonu, Iranu a Jemenu. A ty nad nimi ani neprojevis litost!
|
|
|
A ještě Izrael!!!
|
|
|
Geront: Pockej a s nekym, koho povazuji za nizsi uroven, neni ostuda prohrat? Naopak to je jeste vetsi ponizeni a jen to ukazuje na jejich nekompetenci a neschopnost, vsak se staci podivat, co tu udelali za bordel. Vzdyt jsou to obycejni populiste, co se umi jen hadat a rozdelovat spolecnost. Navic kdo urcuje, kdo je a kdo neni na urovni? Jakoze ti mafiani a pologramoti co tu vladli pred Babisem maji nejakou uroven a jeste urcuji, kdo ma a nema uroven? Nenech se vysmat... At si nejdriv poresi uroven ODS. O levici temhle lidem vubec nejde, chteji jenom nekoho co nelbliz jejich (pravicovym) hodnotam.
|
|
|
jesterka: Třeba proto, že s takovým oponentem není ostuda prohrát. Víš, že i když prohraješ, on bude stále ctít základní demokratické hodnoty státu. A v případě, že budeš mít třeba menšinovou vládu, nebudou oni hlasovat proti všem tvým návrhům jen proto, že jsou v opozici, ale budou spíš hledat shodu a kompromis. Jinak bohužel máš částečně pravdu, že česká politická kultura poněkud upadá napříč politickým spektrem, ale tato diskuze je o nové levicové straně, tak se zde řeší především levice.
|
|
|
Geront: Proc? Jak muze chtit nekdo lepsi levici, kdyz hodnoty levice vubec nezastava a naopak je vuci nim v opozici? Jaka levice by se mu tedy libila? Asi jen ta, co bude co nejmene levicova.. Navic v CR ani neni skutecna pravice, jeste k tomu na nejake urovni... To bych pravicakum doporucila resit prednostne.
|
|
|
Kvetak: To jsem netušil, že jsi šedou eminencí české politiky. :-D jesterka: Proč by ne? Co je špatného na tom, že někdo chce, aby jeho názorový oponent měl nějakou úroveň? Dám ti příklad z jiného odvětví. Snad žádný slávista ti neřekne, že má rád Spartu. Ale přesto by nechtěl, aby Sparta přestala existovat nebo aby byla výrazně horším klubem než Slavia, protože pak by si neužil Derby. A sparťan to bude mít obdobně.
|
|
|
To je zajimavy, jak na levici tak zalezi lidem, kteri ji nikdy v zivote nevolili. To je jak kdybych si prala, aby tu konecne byla opravdova pravice, kterou ale nikdy v zivote volit nebudu, lol. Docela zavidim nekterym statum, kde maji silnou levici, prijde mi, ze s levici se poji i humanismus. Naopak cim vic napravo, tim vetsi "darwiniste" a asocialni vlada.
|
|
|
Sorayaaa: jo, tak nejak automaticky pocitam s tim, ze bude stredoleva. Ja jsem ovsem stredopravy. Michal-222: :-DDD Az zacnou zavirat obchody i ve stredu, tak reknu te sve zname, at zastreli jeho!
|
|
|
Květaku :-) Špidla teda psal, že chtějí být středolevá strana, což já tak nějak jsem, protože vím, že čistě levice by nefungovala, na to lidi nemají mentalitu.
|
Sorayaaa |
|
|
Kvetak: Takže možná za to můžeš ty, nakonec. Jestli kvůli tomu začnou zavírat obchody i ve středu, tak tě asi zastřelím….
|
|
|
Asi tyden predtim jsem se u piva bavil s Dienstbierovou blizkou pribuznou a ptal jsem se ji, jestli nahodou neco nechysta, ze tady opravdu chybi slusna levice a jestli si v ni dokazu nekoho predstavit, tak jeho. Aniz bych tedy kdykoliv v minulosti nebo budoucnu hodlal volit jakoukoliv levici. A ona na to rikala, ze vypada, ze snad uz konecne pochopil, ze uz se nema cenu v tech nasich politickych srackach machat. No a tyden pote jsem rozbalil noviny a bylo to tam!
|
|
|
On se po Babišovi zase objeví někdo další. Lid dělný chce kde co, ale rozhodně né to, aby mu vládl někdo normální…
|
|
|
Michal-222: "Nic, něco jako křesťanství bez Krista…" No právě! Takže myslím, že stačí jenom počkat. Samozřejmě je otázka, jak dlouho. Nedokážu odhadnout věk dožití Babiše a nemyslím si, že zrovna on by dobrovolně uznal, že už je na politiku starý. Koneckonců on sám říkal, že nikdy neodstoupí. Přeci jen stále potřebuje imunitu. A bohužel voliči asi nebudou tak uvědomělí, aby Babiše nevolili, přestože na příkladu Trumpa vidí, jak může být přestárlý politik nevyzpytatelný.
|
|
|
“ zavádět euro je v ČR strašná hovadina” Aha….a proč vlastně?
|
|
|
“ Protože co bude vlastně ANO bez Babiše?” Nic, něco jako křesťanství bez Krista…
|
|
|
Jsem naposledy volil Buzkovou. Tu predpokladam nevytahnou nekde z klobouku...
|
|
|
Za mně celkem rozumný krok. Jakkoliv nejsem zrovna volič levice, domnívám se, že tradiční levicová strana na českém politickém trhu aktuálně chybí. Dienstbier asi celkem OK, Špidla tomu může pomoci svým jménem, ale nemyslím si, že by do toho nějak výrazněji zasáhl. Přeci jen je mu 75 a další volby do sněmovny budou až v roce 2029. Nevím, jak to máte vy, ale já osobně přestárlé kandidáty nevolím. Pokud už někoho volím, tak taky chci, aby se dožil konce toho volebního období. Michal-222: Babiš taky není nejmladší. V roce 2029 mu bude oněch dnešních Špidlových 75. A právě ono dnešní zbožšťování Babiše může být klíčem k budoucímu poklesu preferencí ANO. Protože co bude vlastně ANO bez Babiše?
|
|
|
Maláčovou mám ráda a Dienstbiera jsem měla taky ráda. Ale na můj vkus až moc snil o ideální EU a zavádět euro je v ČR strašná hovadina. K ničemu nám to nebude, naopak v každé krizi uškodí víc, než když máme vlastní měnu. Ale dokud nesplníme Maastrichtská kritéria, tak jsme snad v cajku.
|
Šukar giľi 55 |
|
|
Jinal Rajchl je dobrej, protoze je drsnej vuci lidem, kteri jsou nazorove a hodnotove uplne mimo me, takze jemu taky fandim. Obcas jede bomby :D
|
|
|
Mne uz nekolikrat ve volbach propadl hlas, takze priste budu mozna volit pragmaticky. Strany, ktere nemaji sanci na 5% uspech jsou tedy mimo, tedy bohuzel i socialni demokracie, i kdyz jsem levicak. Mne je sympaticky nazorove treba Zaoralek atd.
|
|
|
Pokud hodlají zavést euro, tak je třeba budu i volit. Ale já moc nevěřím že dosáhnou nějakého znatelného úspěchu, dokud tu bude Babiš. Pro své voliče je něco jako pánbůh, je jedno co udělá, nikdy to není špatně…
|
|
|
LDV: Mají šanci ve volbách, jo? Už si přestaň hrát na ty rádoby chytrý analýzy, jde ti tu chytrost čím dál míň předstírat.
|
|
|
To zní dobře. Nejakou takovou stranu to chtělo a to tak vnímám i jako nevolič - levice a vlastně i obecně. Vladimíra Špidlu z toho mála, co jsem zaslechla, považuji za slušného člověka.
|
|
|
Vladimír Špidla a Jiří Dienstbier jsou Pat a Pat. Dva břídilové, neumětelové. Pat a Mat byli ve večerníčku aspoň zábavní. Ale hezky ses prozradila, že tě přitahují ti neschopní. To je tvůj osud. Tihle dva moulové budou mít ve volbách tři hlasy. Od sebe navzájem a od Soráji.
|
|
|
V budoucnu by mohli mít šanci, prosadit se na politické scéně. Ale záleželo by dost na tom, kdo všechno by byl členem té strany.
|
|
|
Hlavne at si nepojmenuji WIFI podle nazvu strany, mohlo by to spatne dopadnout (NSD-AP).
|
|
|
Špidlovi a Dienstbierovi to hodím s jistotou. Můžeme tu kritizovat, ale podívejte se, co je aktuálně k dispozici.
|
|
|
Aldo, Konkrétní čísla Za jeho vlády (2002–2004): HDP rostlo zhruba kolem 3–4 % ročně, inflace byla relativně nízká, deficit veřejných financí byl ale vysoký — v některých výpočtech přes 6 % HDP. Důležité je i to, že část schodku tehdy souvisela s čištěním bankovního sektoru a starými problémy z 90. let, ne jen s jeho vlastní politikou. Asi by bylo dobré vzít v potaz, v jaké situaci přebírala ČSSD zemi po vládě ODS, banky v háji, mafie, vytunelovaný a rozkradený bylo kde co.
|
|
|
Já si Špidlu moc nepamatuju. Ale taky mi chybí nějaká středolevá strana, které bych mohl alespoň trochu věřit. Třeba nás tento pán překvapí. Už jsem unavený z populistů z ANO, extremistů, kteří skáčou z extrémní pravice do extrémní levice (Rajchl a spol), z proruských filcek (Konečná a SOCDEM) a z "pravicové" mafie kolem ODS. Zmrdi z Točvolantů jsou kategorie sama pro sebe. Možná mu to příště hodím, myslím, že nemáme moc co ztratit. :-)
|
|
|
Špidla je levicový teoretik a bambula, který ČSSD moc nepomohl. Hlavně ty jeho levicové plány a nesmyslné teorie, jak to vše ufinancovat mělo své důsledky. Nemá na to vést stranu, jeho lobisti převálcují tam a zpět. Už jsem viděl na x nějakého člena strany, jak vyřvává, že by jídlo mělo být zdarma (magor). Ovšem nedokázal vysvětlit, kde na to vezme. Takže klasika. Levicových stran bez ekonomického plánu, kdy se přibližujeme v finálnímu krachu, tu máme hromadu. Vlastně to jsou všechny strany. Zbytečný počin. Nechápu fascinaci stranami, které neumí do deseti počítat. Jak řekl ekonom Zámečník. Češi nepamatují, že přišli věřitelé a začali nařizovat, jak to bude. Má pravdu. Až si to zažijeme, budeme opatrnější, ale to už bude pozdě. :-)
|
|
|
Máš to nějak pomotané. NSD snad vytlačí právě strany, které vládly v letech 2021-2025. Ty jsou extremistické.
|
|
|
|