Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1266827, vložené 08.05.2026 11:44:34 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Rezignace na vztahy?
Hezký den,
Do třicítky, další pomyslný milník na vztahy mi zbývají necelé dva roky. V průběhu let jsem postupně posouval věk, do kterého jsem si plánoval najít vztah. Myslel jsem si, že je to něco, co mají skoro všichni dospělí lidé a že jednou i já budu takto dospělý. Sice si pořád říkám, že to nějak dopadne, ale neumím si ten šťastný konec nějak reálně představit.

Sám cizí ženu na ulici neoslovím, protože mi to přijde neslušný. Na seznamky jsem rezignoval, protože tam je žen stejně málo. V pracovním kolektivu jsou pouze muži. Kamarády žádné nemám, takže mě ani nemá kdo seznámit. S rodinou mám dobrý vztah, ale jsem od nich přes půl republiky. Na žádné společenské akce nechodím, nikdy jsem nechodil, nemám s kým a nemám ani důvod (že bych chtěl vztah není důvod).

Tak jsem si tu zas udělal bilanci své životní situace. Psal jsem to nejspíš přes hodinu. Teď jdu vařit rajskou polévku.
 Jackie Stewart Muž28 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
09.05.2026 17:02:16
No vidíš, hezky sis odůvodnil, proč to nejde a rajská se snad taky povedla, takže samá pozitiva :)
Smajlík  Frank Drebin Muž44 Kategorie
09.05.2026 16:59:50
"Někdo z místních by tě označil za krasavečka. Ale holt o někoho zájem je a o jiného ne." Nepovažuji se za krasavečka. Naopak co se týká vzhledu nikdy jsem si moc nevěřil. A nikdy jsem neměl plnohodnotný dlouhodobý vztah. Ale ženám jsem se docela líbil. Nepsal jsem to proto že bych se chtěl vyvyšovat (v tomto směru nemám čím), nýbrž jako reakci na zjednodušující soudy Lovce incelů. Na jeho tvrzení že když nemáš plno kamarádů, nemáš koníčky které se provozují ve dvou, musíš být nudný patron o kterého nebude zájem.
 Registrovaný Petr of
08.05.2026 21:01:16
Katedra psychologie: Tak na VŠ jsem byl víc aktivní. Jenom jsem z různých důvodů neuspěl, pár chyb si člověk vyčítá, ale zpátky to vzít nelze. Moje jediná kamarádka na online psaní je ze střední - když jí napíšu, odpoví tak do týdne, sama nikdy nenapíše. Zkušenosti z minulosti a čtení různých internetových diskuzí mi celkem brání cokoliv zkoušet.

Lovec incelů: Souhlasím, ale smysl pro humor je individuální. Sám od sebe většinou nemám lidem co říct, se mnou bohužel není moc zábava. Což je i důvod, proč se do seznamování nehrnu, protože nevím ani jak začít.

Odlišný: Tak třicet je problém i z hlediska narozenin, protože kulatiny se většinou víc řeší a nerad bych se v nějaké situaci trapně rozbrečel, až padne dotaz na vztahy a děti. Ale konkurence s věkem taky ubývá - alespoň dle dat na seznamce.

H8DG: Kdo v mládí a v průběhu života zapadá do kolektivu, tak to neřeší. Z pohledu vzhledu mi asi není co závidět. Celoživotně vypadám mladší, vousy mám jen na bradě, vzadu na hlavě mi prý už začíná pleš, mám mírně křivý nos a levou tvář mírně propadlou - prostě princ z pohádky.
 Jackie Stewart Muž28 Kategorie
08.05.2026 20:42:43
Tak zkus diskuzní portály zrovna jako je zpovědnice, třeba se do někoho zamiluješ kvůli tomu, jaké má myšlenky. Já takhle poznala svého partnera a takových lidí není málo. Nejsi ztracen. A nikdy nevíš, náhoda je blbec, potkáš ji venku někde, nebo v práci…
 Peču ráda Žena25 Kategorie
08.05.2026 19:30:25
Do 50 let věku jsem potřeboval sex i vztah, takže jsem obojí měl. Po 50 už to mám jinak. Na seznamce mi pořád píšou, ačkoli mi je už 54, ale mně se to už fakt nevyplatí. Zbytečná námaha.

V tom vašem věku 20, 25, 30 jsem měl touhu někoho mít asi největší. Proto jsem taky vztah měl. I jednorázovky, atd. Vyzkoušel jsem i návštěvní vztah, víkendový vztah, atd. Bylo to moc krásné, ale odpovídalo to věku. Na to, aby byl člověk akční, potřebuje mladé tělo i mladý mozek. Nemám už ani jedno.

Nemůžu nikomu nic radit, protože zkušenost je nepřenosná. Co bych dělal, kdybych teďkom měl zpátky tělo 20-30? No to záleží, v jaké variantě by to bylo. Zda s tím starým mozkem, co mám teď, nebo s mladým, co jsem měl. Tak s mladým mozkem bych zase byl akční stejně jako kdysi. A kdybych teď měl jen mladé tělo, ale mozek starý jako mám teď, tak by to byl asi nějaký kompromis. Kdoví, jak by to dopadlo. Každopádně kdybych teďkom měl nějakým kouzlem hypoteticky tělo 25 let, tak bych se asi díval tak půl hodiny na to tělo. Pigmentace spravená, hubený, všecko narovnané, plus ksicht vyžehlený. Jo, to by byla paráda. Asi bych si to užil. Ale zase na druhé straně jsem si zase už zvykl, že mě mladší pustí do dveří nebo že mi vykají a baví se všude uctivě. A když mi bylo 25, tak se se mnou bavili jinak. Neříkám, že špatně, ale prostě s mladým se baví lidi jinak. Tak více laxně, jakože jo ty mladý, nic nevíš, atd. Dneska je to jiné, no. Když promluvím v čekárně, na poště, atd. zní to jinak. A taky je jiný hlas. Mám hrubší hlas o dva tóny než v mládí. Ono to klesá s věkem. Však jak teď mluví Petr Janda. A kdybych měl mít zpátky ten klukovský hlas, tak to by byl zpočátku "kulturní šok". Ale jo, nakonec bych bral asi i ty nevýhody mládí. Protože výhody převažují. Lepší okysličovaní krve v plicích, nesrovnatelně lepší sprint, pružnost, výbušnost, atd. Bral bych to zpátky. Važte si toho, co máte. Nebudete to mít navěky. Užijte si to.
 H8DG
08.05.2026 18:32:18
Do 35ti v pohodě, to ještě nebude pro 20leté holky starej. Zlom vidím po 40, taková pomyslná bariéra která člověka přeřadí do kategorie střední věk mimo mladé ženy a tam je potom nabídka mizerná.
 Odlišný Muž27 Kategorie
08.05.2026 16:30:22
Po třicítce už nikoho nehledám a čim js starši, tím vic lidi kolem sebe vnímám víceméně jako mluvící maso.
 Rejpal že zahrobí
08.05.2026 14:57:46
Vyhodili mě jen jednou, a to proto, že mě tak štvali, že jsem šel marodit :-D
A to bylo před mnoha mnoha lety. Od té doby jsem vždy odešel z práce já. Mimochodem, nikdy jsem ve šroubárně nemakal, ve fabrikách jo, ale myslím, že v Mostě šroubárna ani není.
 Lovec incelů Muž30 Kategorie
08.05.2026 14:53:29
"znám holky, co ti odpustí i to, že nemáš práci, pokud je s tebou sranda. :-)"

Lovče, oni tě vyhodili?
Smajlík  Šroubárničko moje
08.05.2026 14:28:08
Jackie: z mé zkušenosti ženy se nejraději baví s tím, s kým se zasmějí. Nechci generalizovat, ale zdá se mi to jako obecně docela platné pravidlo. Pokud teda za ženou nejdeš a nepokecáš s ní, podle mého se šance seznámit limitně blíží k nule.
Vyprat si, pracovat... to je bare minimum, ne dostatečný level. A znám holky, co ti odpustí i to, že nemáš práci, pokud je s tebou sranda. :-)

Věci jako "procházet se" jsou obecně strašně nudné, závisí na tom, s kým jdeš. A pokud nikdo nemá důvod myslet si, že s tebou bude zábava, pak s tebou nikdo nikdy nikam nepůjde. Takže za mě je řešení prostě začít se bavit s lidma.
 Lovec incelů Muž30 Kategorie
08.05.2026 14:17:53
Nebuďte slušnej ;) ne tak moc. Protože to už není slušnost, ale absence zdravého sebevědomí.

Řeknu ti o na tvrdo. I když jsem chodil do holčičích škol, mnoho času trávil v místnosti, jež byly plné vrstevnic a byl jsem tam jediný kluk, tak fakt jsem musel JÁ vyvinout tu iniciativu, zakecat se, říct si o kontakt, naplánovat nějakou aktivitu, cokoliv, pokud jsem něco chtěl. Ono to fakt nepřijde samo. Dokonce ani nestačí pasivně být mezi nimi. A ty nemáš ani to pasivní bytí mezi nimi. Voják se stará, voják má.
 Katedra psychologie Muž24 Kategorie
08.05.2026 14:14:54
MamoruOshii: Ne středobod, ale součást mého vesmíru by být mohli.

Lovec incelů: Zrovna jsem po obědě - polévky mám plný hrnce. Vaření a jídlo obecně patří mezi společenské aktivity. Stejně tak když jsem se šel dopoledne projít, cítil bych se lépe, kdybych nešel sám. Občas jedu na krátký výlet - opět, lze to provozovat ve dvou. Nejsem milovník hlasité hudby, nemusím psy a nepiju alkohol - což tvoří většina společensko-seznamovacích aktivit.

Registrovaný Petr of: Někdo z místních by tě označil za krasavečka. Ale holt o někoho zájem je a o jiného ne.

Jedna frajerka: Při představě oslovení/navazování si vždy řeknu, že pro danou ženu by to bylo nepříjemné - a že kdybych byl na jejím místě, tak bych o to taky nestál. Protože pro ní by to mělo přinést nějakou hodnotu.

Soraya: Těžko říct - takové to pracuje, nebydlí u rodičů, umí si vyprat a uvařit, už dneska nemá váhu jako dříve. Kdyby na seznamkách byl vyrovnaný počet mužů a žen, tak bych tomu věřil. Zkušenost z minulosti mě od toho dost odrazuje.
 Jackie Stewart Muž28 Kategorie
08.05.2026 13:53:04
Na mě tady působíš jako slušnej kluk, pracuješ, nejsi konfliktní, jen možná trochu nesebevědomý. Možná bys na ty seznamky úplně rezignovat neměl, protože tvoje šance seznámit se, je právě v tom virtuálním prostoru.
 Soraya Žena85 Kategorie
08.05.2026 12:05:30
Chápu, že seznamování může být otrava. A chápu potřebu být sám. Taky mám někdy momenty, kdy bych radši přešla na druhou stranu ulice, než abych někoho zdravila a riskovala, že si bude chtít povídat. Ale sám musíš cítit, že když s potenciálníma partnerkami nepřijdeš do styku, tak se nemohou stát právoplatnou polovičkou.
Takže já bych nerezignovala, ale je třeba něco začít dělat jinak.
 Jedna frajerka Žena24 Kategorie
08.05.2026 12:01:01
Taky jsem vlk samotář a nemám koníčky jež se provozují ve dvou. Ženy o mne přesto měly zájem. Tak si říkám proč - co se mnou chtěly dělat?
 Registrovaný Petr of
08.05.2026 11:59:24
A chybí ti ta žena?
 žena
08.05.2026 11:50:17
Sám říkáš, že kamarády nemáš. Nesocializuješ se vůbec. Plyne z toho, že ani nemáš koníčky, které se provozují ve dvou a více lidech. Proč vlastně chceš ženu? Co bys s ní dělal?
 Lovec incelů Muž30 Kategorie
08.05.2026 11:48:43
No. Ono mi kdysi pomohlo brat zensky jako lidi a ne stredobod svyho vesmiru, nebo smysl zivota. Ten smysl to byt muze, ale ke konkretni az tam bude :D

Zadnej stres ;-)
Smajlík  MamoruOshii Muž69 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk