Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1266825, vložené 08.05.2026 10:46:10 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Dobry temny empat driv jen dobry empat
Ahoj ve zkratce driv jsem pomahal,naslouchal,daval jsem prednost druhym sam pred sebou a pak me to totalne vycerpalo a v roce 2010 mi zacali deprese v roce 2015 tezky deprese a v roce 2022 se pridala paranoidni schizofrenie...ted jsem co jsem si tak cetl deprivant...deprivant a temny empat ale co jsem tak zjistoval tak tzv.dobry temny empat neboli clovek ktery je empaticky ale uz neciti to co druhy clovek pouze to chape a umi si to predstavit...co jsem cetl o temnych empatech tak se mi to vubec nelibi vyuzivaji druhy pro potechu sama sebe to je pravy opak me...ja se radsi uzavrel do totalni socialni izolace uz 3 roky jsem s nikym nepromluvil a nechci nikym manipulovat nebo vyuzivat mam cely zivot svuj da se rict kodex a filozofii zivota a ta mi v tom zabranuje misto toho jsem se uvrhl do totalni sebenanvisti a trizeneni sama sebe.Vim ze jsem dobrym clovekem kterej ale prozil par traumat,zrad a dokonce i pokus o vrazdu a to me zmenilo...ted neverim lidem,nesnasim sam sebe a posloucham reznika protoze mi jsou jeho texty blizky.Radsi bych ale zemrel nez nekoho vyuzil nebo byl proste zlej.Jediny co ted delam je ze se staram o svoje rodice a stary babicky a to se stalo mim smyslem zivota ale co az umrou? To uz nebude nic a ja budu v totalni izolaci a pravdepodobne to skonci sebevrazdou.

Jsem uz proste jen ztracenej pripad ? nebo co s tim mam delat ? Abych se zase vratil do normalu jako pred traumaty ? Je to vubec mozny ? CO si o tom myslite?
 Temny empat Muž34  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
08.05.2026 21:56:32
(zpověď jsem nečetl, pouze nadpis)

Já si myslím, že to je směšný a nevěřím, že něco takovýho existuje.... Možná v nějakým filmu
 kuře melancholik
08.05.2026 20:39:53
To tak bývá, člověk by se rozdal pro ostatní a pak pochopí, že pro něho nikdo a že někteří lidé dokážou být opravdu zlí. Proto je lepší si nastavit nějaké hranice, aby člověk časem úplně neztratil sebe.
 Peču ráda Žena25 Kategorie
08.05.2026 20:27:59
Proč si myslíš, že jsi temný empat? Já si myslím, že většina schopných manipulátorů jsou temní empaté. Pokud chceš někým manipulovat, musíš ho především skvěle chápat, znát jeho slabiny, kde na něho přitlačit, apod.
Rozdíl mezi empatem a temným empatem je absence svědomí a ohleduplnosti.
Někde jsem slyšela, že ti nejlepší herci bývají empaté a někteří z nich temní empaté, kteří ale pak dokážou manipulovat i davy...
Určitě se dá něco s tvým stavem dělat. Pokud máš schizofrenii, léčíš se nějak, bereš léky?
Jinak hodně zraněných lidí pomáhá třeba zvířatům...
 Mallere
08.05.2026 11:18:48
https://www.youtube.com/watch?v=0DeIcDMFENw to ukazuje co citim uz delsi dobu
Smajlík  Temny empat
08.05.2026 10:53:26
PS nemam a nikdy jsem nemel potrebu nekoho ovladat to je mi proti srsti proti vsemu cemu verim ale nejspis...nevim jeden kamos me pred mim nejlepsim kamosem v letech 2006-2022 varoval a je pravda ze me hodne ovlivnil a sam byl v depresich a ja to od nej prevzal....chtel jsem mu cely ty roky pomoc a pak jsem udelal par chyb,byl agresivni v dobe psychozi v schizofrenii a pak prestal komunikovat...varoval me ze je narcis a ze me vyuziva....ja mam urcity podezreni ktery nereknu jaky je to citlivy a choulostivy a ja mam porad a vzdy budu mit potrebu ho chranit....ze mi hodne lhal a zil dvoji zivot....nebo jsem jen schizofrenik ktery si to cely vymyslel ja nevim ja jsem tak zmatenej lidi...tak moc zmatenej...
 Temny empat

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk