Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Sorayaaa: Je to pravda, že tě z tama vylili proto že jsi jim tam věčně zasrávala hajzly?
|
Chceme znát pravdu |
|
|
Pripadne muzes udelat z fightu zivy vysilani.
|
|
|
Chceme znát pravdu, co je s prací? Co chceš vědět :-)).
|
|
|
A natocis si ten fight s lovcem?
|
|
|
Souboj šotoušů?
|
Chciju smichy |
|
|
Tyvole, nakonec celej plán zhatěj Český dráhy:-)
|
|
|
Pokud tě nevyleká mostecký nádraží, tak tě nevyleká nic... Ani ten tank.
|
|
|
Sorayaaa: Vyjádříš se nám konečně nějak jak to bylo s tou prací?
|
Chceme znát pravdu |
|
|
|
|
|
Jedeš se poprat s Lovcem? :-D Stejně si myslím, že kdybys tam fakt jel potkali jste se, tak se budete tlemit a půjdete spíš na čaj.
|
|
|