Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Sudetští Němci už bohužel nejsou, je to promíchané. Chápu že česká povaha z velké části potřebuje lézt někomu do prdele, ty jsi příkladem.
|
|
|
Co takový sjezd veteránů a příznivců Waffen SS, jako to dělají každý rok v Lotyšsku? Taky by nevadil?
|
|
|
Socialistické až bolševické myšlení mají bohužel spíše Němci, Berlín, Brusel. Centrální plánování, potlačování principu subsidiarity, ideologický diktát, utopistické vize, sešněrování pravidly a důsledkem je chřadnoucí nebo stagnující ekonomika. https://i.ibb.co/rG5Zvc9n/graf.jpg
|
|
|
Mně osobně jakkoliv nevadí, že v ČR se má konat nějaký takový sjezd. Žijeme v demokratickém státě, tedy alespoň prozatím.
|
|
|
"Sudetští Němci nějakým bolševikům neustoupí." V letech 1945 - 1989 jim ustupovali, protože v těch letech si u nás udělat sjezd neodvážili :D
|
|
|
|