Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuzia č.1266690, vložené 02.05.2026 22:45:50 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Kam se odstehovat? Spanelsko, Thajsko
Nebo nekam jinam? Kde nejsou zenske fifleny jako cesky. Pulku majetku v Cesku prodam, budu mit na koupi bytu domu, auto a na par let na ten zacatek, pak mam pasivni prijem, myslim prachu je dost. Nekam do celorocniho tepla
 Holky nejsou Muž47  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
03.05.2026 09:52:40
V Thajsku si snadno najdeš nějakého ladyboye.
Smajlík  Frank Drebin Muž44 Kategorie
03.05.2026 08:22:34
Lovec incelů:

Tvl, kam na ty dementní příspěvky chodíš???

Nejsi náhodou na muže? To by leccos vysvětlovalo..!

Nezávidím vám, že už před padesátkou musíte nosit plínky! Ale prý je to moderní, se tak chovat!

A pak, že je homosexualita vrozená.... Spíš je to módní trend pro některé! Očividně nemusí být jen vrozená, často je jen naučená, viz tvůj komentář.

No a pokud není vrozená, nýbrž naučená, tak to boří spoustu novodobých mýtů o sexuální orientací - pokud to není vrozené, tak nevidím důvod těm lidem ustupovat a vycházet jim vstříc na úkor majority.... Každý si mohl vybrat, ne?
Smajlík  6J8M
03.05.2026 08:12:43
Ženy jsou všude stejné, jen úvodní fázi tam máš jinou, pak tě během chvíle zpracuje, protože pokud se k holkám neumíš chovat a nemáš je tady a pohrdají tebou tady, tak budeš po roce loser i pro ty skromné v Asii. Prostě je to o tom, že se muži chovají jako ženy, tak se z nich chce ženám blít (často to neumí ani popsat, proč je to přešlo, ale je to kvůli tomu). A v kultuře, kde se k mužům vzhlíží, spíš musíš být v dloudohobym horizontu ještě schopnější, než tu. Že máš víc prachů než oni je totiž baví jen chvilku...
Smajlík  eeeeeeh
03.05.2026 07:58:07
Na tzv. Západě a v jeho koloniích to bude nyní všude stejné.
Zkus jinou kulturu, vyhledej si nějaké tipy přes AI, kde jsou ženy více vychovávané a připravované pro rodinu než pro kariéru a sbírání peněz a krámů do domu.
Jestli máš prachy a můžeš se odstěhovat a máš věk tak do 50 let, tak to stále ještě stojí za to vypadnout!

Jak ti klesnou hormony po andropauze, začneš být pomalý a líný a už se ti nikam nebude chtít.
Ale ani ty ženské už pak nebudeš tak vyhledávat, když ztratíš libido!
Tak si to nech projít hlavou. Buď vydržíš do andropauzy, a pak už ti to bude jedno nebo sbal kufry a na nic nečekej!
Smajlík  Pater Noster
03.05.2026 06:57:32
Tady je odkaz na další článek

https://1url.cz/Gepwf

https://www.irozhlas.cz/ekonomika/svickova-nebo-utopenci-diky-ceskym-podnikatelum-si-v-tha - jsku-muzete-dat-jidla-na_1710270650_pj -

Pokud by se někdo definitivně rozhodl, přestěhovat se do Thajska, tak by bylo lepší, nejdříve tam zaletět na delší pobyt a ubytovat se např. v tom resortu a požádat toho provozovatele, jestli by pomohl s pronájmem nebo koupí nemovitosti.
 LDV Muž46 Kategorie
03.05.2026 06:48:39
Možná si někdo rád přečte např. tento článek

https://1url.cz/FepwU

https://magazin.aktualne.cz/uplatky-a-byrokracie-v-tropickem-raji-cech-popisuje-podnikani- - v-thajsku-bez-iluzi/r~aaa29086b72393c37d39460320d2a8ff/?lp=1 -
 LDV Muž46 Kategorie
03.05.2026 06:39:58
Někdo může snít nebo i podrobně přemýšlet o tom, že by se odstěhoval do jiného státu.

Vážný problém toho člověka by mohla být neznalost místního jazyka. Další jeho problém by mohla být neznalost místních zvyklostí a zákonů.

Mohl by nastat problém, získat povolení k dlouhodobému pobytu. Další problém by mohl být to, že někdo by mohl být podveden při koupi nemovitosti. Je jednodušší, podvést cizince z daleka ( který neumí místní jazyk popř. ani nezná místní zákony), než místního člověka.

Další problém by mohl být to, že někoho by případně zabili místní mafiáni. Že by se to stalo např. ve Španělsku, to je hodně málo pravděpodobné. Ale není vyloučeno, že by se to mohlo stát např. v Thajsku.
 LDV Muž46 Kategorie
03.05.2026 05:02:43
„Jo, hlavně ty mouchy z neodvezených odpadků! Ale ve 47, kdy ti už ubývá testosteron a zhoršuje se zdraví, se ještě někde honit kvůli ženským? To bych byl úplně padlý na hlavu! Když už to nemůžeš vydržet, tak si tam jen zajeď. A naši doktoři ti pak vyléčí to, co si dovezeš…“
Smajlík  Čitatel
03.05.2026 01:38:43
Prej Kuba. Holek jak much, maj tam hlad a čekaj na padesátiletýho bílýho prince.
 kulich
03.05.2026 00:13:57
Umíš-li jazyk dané země, nebo aspoň dobře anglicky, znáš-li zdejší kulturní pravidla, prostě, víš, co a jak, jak se máš chovat, hele ... co ti brání.
 Hodislava Žena50 Kategorie
02.05.2026 23:43:38
Na tvém místě bych zkusil sex s muži.
 Lovec incelů Muž30 Kategorie
02.05.2026 23:14:25
Vietňam!
Smajlík  Koncový styk výhybky Muž25 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk