Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Peču ráda Ano? Jedny kamarády sprdla babka za to, že v tomto čase na lavičce seděl muž a na něm žena. Oblečení a obličejem k sobě. Puritánka.
|
|
|
Nicméně, to jsem si vzpomněla jak jsme si kdysi dali pusu pod jabloní místo třešně, protože jsme ji nikde venku nemohli v okolí najít a nějaká bába nás za to sprdla :-DDDDD
|
|
|
Nám kvete třešeň přímo na zahradě, takže my si pod ní dáváme pusinku každou chvíli. :-D Takže jsme to stihli ještě před 1. Májem
|
|
|
Ano. Byla jsem zatáhnuta pod třešeň, dostala jsem parádní pusu a pak prřišel na řadu humor: tak máme splněno, procházky by stačilo, můžeme domů, ne? :DDD".
|
|
|
Jj a za úplňku.
|
|
|
Dobrý mrav, ale v Čechách se na něj dobře oblečte! Na 1.máje bývá ještě chladno.
|
|
|
Jj. Letos ani nebyly odkvetlé jako třeba v jiných letech.
|
|
|
Dostala. I když nám tu třešeň předevčírem sežehnul mráz. :-(
|
|
|