Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Jak se to dělá, je ukázáno v českém filmu Dream team. Stačí sledovat linii tatíků, kterým se zamilují potomci. https://www.csfd.cz/film/1675070-dream-team/prehled/ Proč urážíš ženy a zde konkrétní ženu? Co je vlastně tvůj problém? Pojďme na to od píky.
|
|
|
Hele měl by sis najít holku. Já třeba i když taky nevypadám nejlíp tak na tinderu mám furt nějaký like od nějaký velryby. Ona by se nějaká morbidně obézní našla lehce pro tebe, stačí chtít
|
|
|
Dejte si radši pusu.
|
|
|
Normálně řízni kalium bromatum s tramalem nebo něčím podobným. Za války pak nehonili v zákopech.
|
|
|
Lovec incelů: No vida, Lovčík zase štěká přes plot! Tak podívej: já pouze říkal, že zřejmě toužíš po výprasku, jinak bys mi pořád nepsal pod zpovědi - a duševně zdravému člověku bylo jasné, že mluvím v kontextu virtuální diskuse. Tys hned přišel a dal mi adresu. A já rozhodně necouvám - jak jsem psal: budu tam. :) A nazývat mě zbabělcem, když všechno mažeš a zavřel sis návštěvní knihu, tomu říkám ironie!
|
|
|
kuře melancholik: Těžko říct, vypadá hodně zoufale. Pro mě ale není podstatné, jestli ta adresa je jeho. Řekl nějaké místo - pro mě za mě, ať to je třeba náhodná ulice, do které si chodí zakouřit, když má přestávku ve šroubárně, řekl místo a čas. Já tam budu, a pokud on ne, bude to něco vypovídat o skutečné podobě jeho hrdinského boje za čest a práva žen. Hodislava: Jako že za půl hodiny dojedeš k panu Nguyenovi do večerky, nebo co? A co budeš kupovat? XXL vložky?
|
|
|
Vážně si myslíš, že ti ten zbabělec dal svojí pravou adresu? blbý a blbější...
|
kuře melancholik |
|
|
Cekal jsem cikanskou mrdacku tak nic no
|
Treba priste |
|
|
Oba to jsou šašci a oba jistě bez holek. Žádná se nechce starat o haranty s komplexy a malým pindíkem. Chlapáctví se překvapivě nedokazuje soubojem s jiným pacientem na stránce pro smutné lidičky. Je to trapné vůbec napsat.
|
|
|
Ty jsi fakt šašek. Tak vyčistit zuby a za půl hodiny je večerka.
|
|
|
Já tě nq souboj nevyzval. Tys řekl, že mi chceš dát nakládačku, já ti jen dal adresu, ať přijdeš. ;-) Pak jsi začal couvat, žes myslel nakládačku slovní, ale nejdřív jsi opakovaně uváděl nakládačku bez přívlastků. Najednou, když máš adresu, couváš. Zbabělče.
|
|
|