Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1266565, vložené 27.04.2026 20:48:24 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Dostal jsem pozvánku do Mostu
Vítám Vás na přednášce z termodynamiky srabáctví. Mám tu pochybnou čest, že jsem dnes ráno obdržel pozvánku do Mostu; nejde ovšem o panelovou diskusi s občany o soužití etnik ani o odborné kolokvium v souvislosti s havarijním stavem právě rekonstruovaného kulturního domu Repre. Jeden z nejsilnějších a nejslovutnějších bojovníků za práva žen, který si ovšem nepřeje být jmenován, mě vyzval na fist fight.

Přijde mi zvláštní, že nejdřív někdo pošle přesnou adresu, a pak určí čas (a ještě takový symbolický, na Den vítězství), ale v tu samou chvíli si zbaběle zavře návštěvní knihu, aby nemusel poslouchat, jak moc je k smíchu. Opravdu mě někdo zve na bitku a přitom se bojí písmenek na monitoru?

Zatím to vidím tak, že na to místo toho dne a v ten čas přijedu. Kdo ví, třeba to spojím i s tím Reprem nebo aspoň zajdu na jedno do Severky. Ale aby bylo jasno pro všechny: Fyzické násilí je nástroj pro lidi, kteří intelektuálně nestačí na diskuzi! Já jsem zvyklý pracovat hlavou a v první řadě kamarádovi řeknu všechno do očí. Zpráskám ho argumenty tak, jako jsem to udělal přes internet. Samozřejmě, pokud na mě zkusí sáhnout, dostane výchovný pohlavek, to zase ne že ne.

Na závěr je mou neblahou povinností oznámit všem, kdo tohle čtou a mají místo piňdoura díru, že do tý druhý díry jim dneska večer nikdo nepoleze.
 Koncový styk výhybky Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
30.04.2026 20:25:05
Jak se to dělá, je ukázáno v českém filmu Dream team. Stačí sledovat linii tatíků, kterým se zamilují potomci.
https://www.csfd.cz/film/1675070-dream-team/prehled/

Proč urážíš ženy a zde konkrétní ženu? Co je vlastně tvůj problém? Pojďme na to od píky.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
30.04.2026 10:42:31
Hele měl by sis najít holku. Já třeba i když taky nevypadám nejlíp tak na tinderu mám furt nějaký like od nějaký velryby. Ona by se nějaká morbidně obézní našla lehce pro tebe, stačí chtít
 876521
29.04.2026 22:17:02
Dejte si radši pusu.
 Ton
28.04.2026 00:22:13
Normálně řízni kalium bromatum s tramalem nebo něčím podobným. Za války pak nehonili v zákopech.
Smajlík  MamoruOshii Muž69 Kategorie
27.04.2026 23:26:47
Lovec incelů: No vida, Lovčík zase štěká přes plot! Tak podívej: já pouze říkal, že zřejmě toužíš po výprasku, jinak bys mi pořád nepsal pod zpovědi - a duševně zdravému člověku bylo jasné, že mluvím v kontextu virtuální diskuse. Tys hned přišel a dal mi adresu. A já rozhodně necouvám - jak jsem psal: budu tam. :)

A nazývat mě zbabělcem, když všechno mažeš a zavřel sis návštěvní knihu, tomu říkám ironie!
Smajlík  Koncový styk výhybky Muž25 Kategorie
27.04.2026 23:17:16
kuře melancholik: Těžko říct, vypadá hodně zoufale. Pro mě ale není podstatné, jestli ta adresa je jeho. Řekl nějaké místo - pro mě za mě, ať to je třeba náhodná ulice, do které si chodí zakouřit, když má přestávku ve šroubárně, řekl místo a čas. Já tam budu, a pokud on ne, bude to něco vypovídat o skutečné podobě jeho hrdinského boje za čest a práva žen.

Hodislava: Jako že za půl hodiny dojedeš k panu Nguyenovi do večerky, nebo co? A co budeš kupovat? XXL vložky?
Smajlík  Koncový styk výhybky Muž25 Kategorie
27.04.2026 22:21:40
Vážně si myslíš, že ti ten zbabělec dal svojí pravou adresu? blbý a blbější...
Smajlík  kuře melancholik
27.04.2026 21:48:45
Cekal jsem cikanskou mrdacku tak nic no
Smajlík  Treba priste
27.04.2026 21:37:39
Oba to jsou šašci a oba jistě bez holek. Žádná se nechce starat o haranty s komplexy a malým pindíkem. Chlapáctví se překvapivě nedokazuje soubojem s jiným pacientem na stránce pro smutné lidičky. Je to trapné vůbec napsat.
 Blink
27.04.2026 21:27:56
Ty jsi fakt šašek. Tak vyčistit zuby a za půl hodiny je večerka.
 Hodislava Žena50 Kategorie
27.04.2026 21:05:08
Já tě nq souboj nevyzval. Tys řekl, že mi chceš dát nakládačku, já ti jen dal adresu, ať přijdeš. ;-)
Pak jsi začal couvat, žes myslel nakládačku slovní, ale nejdřív jsi opakovaně uváděl nakládačku bez přívlastků. Najednou, když máš adresu, couváš. Zbabělče.
 Lovec incelů Muž30 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk