Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Já v tom vidím jen to, že někdo se snaží ustavit marně můj psychologický profil, ale měl by navštívit psychiatra.
|
|
|
Aha, jsem se v tom nějak ztratila, ale nevadí. Lol.
|
|
|
Ale jako mě jestli tam něco ,, smrdí " tak mi přijde že to nějaká bisexualita a že nás chce oba. Jako ono to může znít divně a paranoidně ale když byste slyšeli co někdy říká.. nevím no. Ale třeba se pletu. Ale jako já jsem poměrně dost protřelá a většinou vím. Ale ono život a lidí jsou složitý. Na to konto jsem se chtěla poradit i s Váma. A moc díky všem (až na toho magora co fejkoval Bivoje že honí na zdi nebo co zase. Btw bych fakt chtěla mít takovej život že tímhle trávím večer, libovka)
|
|
|
Peču ráda: ale jako jinak máš pravdu kotě. Je tam něco divného.
|
|
|
Peču ráda: hele já fakt nechci znít jako že ho nějak hájím :). Ale on v době s tou slečnou nebyl. My jsme to spolu docela řešili (což hele bylo taky docela podivný pac já mu brečela v autě po ty moji hádce s přítelem v baru, a on jako byl hodnej a empatickej na jednu stranu ale furt se nad ním rozplýval jak hrozně hezkej.. takový divný vis co. Zvláštní. On je teda můj přítel fakt zvláštně hodně krásnej ve stylu takový ty sexy krysy a lidem se líbí ale i tak.. tohle furt říkált o jiným chlapovi) a já s ním nás vztah řešila alejn než on. On se mnou řešil zen vztah s přítelkyní víc. A ona se na něj v ty době nějako vysrala a byla s někým jiným chvíli. Takže z jeho strany by to nebyla nevěra ale i tak je zvláštní.
|
|
|
Tak jakoby má holku, vozí tě k sobě a pak se chce mazlit ? To by v tom byl čert, kdyby od toho nečekal něco víc. Každopádně asi dobře pro tebe, že se mu vyhýbáš, jelikož asi jak můžeš vidět, nebude svojí partnerce moc loajální. Takže za mě typickej namachrovaneček, alias lovec žen. :D
|
|
|
Jentakokoloo: jako moje zkušenost (ale nemusí ji mít každej) že na prcání bývají spíš napasaný různý zrůdy, socky a tak. Pac jsou neukojený. Chlapy co můžou prcat kdykoliv a prcají,, závodně "at už z důvodu peněz, vzhledu nebo obojího bývají daleko míň napsaný na to i když Tě chtějí a báli. Ale samozřejmě to není zkušenost plošná, každý člověk je jiný. Všude jsou výjimky..ale nějak bych neřekla že tomuhle typkovi nestojí. Ale jako nějaký problémy určitě má. To máme všichni. Ale neřekla bych že budou tohodle rázu.
|
|
|
Jentakokoloo: podle mě mu normálně stojí. Však má holku. Ale jako nevím nemůžu to vědět jiste že jo. Ale v tomhle se ho musím zastat spíš. Jako že kazdej nemusí bejt hned napasnej na suk nechutně. Kór chlapy co mají možnosti a často šukají. Což on bude. Minimálně má prachy a tělo z gymu. Neříkám. Můj typ to vůbec není. Ale spíš podle mě nemá zapotřebí se hned po každým sápat jak incel co nesukal pět let. Jsem zažila spoustu chlapů co nechtěli hned prcat a nebyli impotentní. Víš jak.
|
|
|
Jo to je tenhle :-D Chtel by sukec, ale uz mu nestoji nebo ma nejakej jinej problem. A asi na tebe ma nejakej mensi crush nebo tak neco.
|
|
|
To právě nevím jestli chce šukat. Jsme se jednou s Ajtakem pohádali v baru a on mě pak vezl k sobě za Prahu na barák. A spala jsem u něj a on mi říkal že mu nejde o sukani že ho prej dost ale jestli se nechci pomazlit a jít s ním na oběd jako ráno to říkal. Jsem byla ale úplně šílená a nešťastná z ty hádky a posedlá najít Ajtaka takže jsem teď oběd odpískala a mazlit jsem s někým nechtěla už vůbec. Sice jsem mohla protože se mnou rozešel na těch pár dnů ale mě žádnej jinej chlap vůbec nezajímál. Tak mě jen odvezl do Prahy. Takže jako nevím. Je už to čtvrt roku. A pak jsem měla nějakej problém se kterým mi pomohl, sám mi to nabídl a bylo to od něj celkem velkorysý. A jednou mi v noci volal že mě chce vidět ale pak se za to ráno omluvil. Takový zvláštní celý. Jako ten chlap ani není můj typ a nepřitahuje mě. Ale chová se vždycky fajn a mám ho jako celkem ráda. Jen mě zajímá to zvláštní chování.
|
|
|
Ale mně kdysi tohle dělal jeden kluk a taky furt psal, jak se usmířil s ex či co, no a myslím, že nakonec chtěl jen šukec.
|
|
|
Nevím, za tím ani žádný důvod být nemusí, někteří lidé se prostě rádi ukazují a strhávají na sebe pozornost.
|
|
|
Ok, kdyby mi tohle posilala holka tak: 1. Je do me cvok a snazi se upoutat pozornost 2. Je jeblá a snazi se provokovat, vyvolat zavist nebo si honit triko 3. Má hovno co ma praci, nejspis to posila x dalsim a snazi se jestli se nekdo chyti. Vsechno o stastnem vztahu jsou kecy.. hleda nekoho na suk.
|
|
|
Můj muž udržuje platonický vztah se sekretářkou. Posílají si fotky z dovolených, když někde něco koupí. Určitě by se s ní rád pomiloval, jenomže se bojí, že by mu to jen tak neprošlo. Zajímavé je, že když jejich platonický vztah vznikl, tak jsem se zase já dostala do platonického vztahu s naším reprezentantem firmy. I když už ve firmě není, pořád si občas napíšeme. Vždycky když můj muž posílá fotku z dovolené sekretářce, tak já posílám fotku bývalému kolegovi. Dělám to teda schválně, aby si můj muž uvědomil, že i já mám poměrně hluboké intenzivní přátelské vztahy s lidmi opačného pohlaví , které on ani nezná.
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
To pod tím jsem nepsala já a vím že to nepíše Bivoj.
|
|
|
Tady na Floridě nás všechny zajímá tvůj názor. Tady na Floridě jsme všichni hodní. Tady na Floridě všechno myslíme zle. Jsem Amík, republikán, majitel ledničky, volič černochů. Mám doma fotku Trumpa a klidně ti ji pošlu.
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
Já se k němu nemám jak vracet. Nikdy jsme spolu nebyli. Jsme jen kamarádi a pomohl mi jen tak. Jinak díky všem za rady. Až na to stříkání po pokoji to není moc rada ze jo.
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
Koukám, ze kazmír zase krade Bivojovi prezdivku.
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
a) chce tě b) je zhrzený a chce, aby ty jsi viděla o co přicházíš c) méně pravděpodobně- obyč machýrek Všechny případy značí nízký intelekt a nevyzrálou povahu.
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
Netušim, já můžu akorát posílat známejm fotku, jak si mažu v 6 ráno rohlík s paštikou, předtim než jedu autobusem s nějakejma smradlavejma lidma do mojí práce, kde mám 20 táců čistýho a o novejch autech, drahejch dovolenej a přítelkyních fakt nic nevim.
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|