Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Hodislava a jak touto cestou vyresi problem doma? Mne to pride na stejne urovni jako bych jak ozraty rozkopal zastavku mhd pac mam problemy v praci
|
Defibrilator |
|
|
"Jsme jenom zvířata, ale máme duši." Nechal bych jen první část věty.
|
|
|
Něžnémupohlavísněhou: S tímhle přístupem se pak nezapomeň umýt od ejakulátu toho před tebou.
|
|
|
Ona někdy holka není nevěrná jen proto, že si chtěla zadovádět jinde. Někdy je to proto, že ji ten doma pěkně sejří.
|
|
|
hominid - „Zase jen kecy v kleci a tvoje myšlenky jsou úplně mimo realitu. Nemá ale moc cenu se k tomu dál vyjadřovat.“
|
Čitatel |
|
|
Když se na tom partneři domluví, je to trapně postmoderní. Nevěra má být nevyřčená, ona dělat že o tom neví a on dělat že neví že ta o tom ví. Správná žena musí nevěru tolerovat, protože ví, že jde jen o tělo, o fyzický akt. On se vyblbne s mladší, ale vrací se k té, kde je nějaká duševní spřízněnost. Musí být hodná, pokorná, aby si ho udržela. On se bude pak od milenky rád vracet k ní, kde na něj čeká s večeří a uklizeným bytem. Pokud bude žárlivá fúrie, tak si chlapa neudrží, on bude zůstávat u milenky a ona jako stará škeble zůstane zahořklou semetrikou a svou zlobu si bude vylejvat na své okolí - seřve děti na ulici, že moc křičí a že moc běhají, starého pána o holi že překáží, prodavačku v Kauflandu i pošťáka Ondru...
|
|
|
Čitatel: Tady jsi na Zpovědnici, ne v reálném světě
|
|
|
„Tady to zavání spíš velkou představivostí než praxí. V reálu to funguje úplně jinak. Budeš pro ni ten největší odpad lidstva, který ji vyměnil za něco lepšího, než je ona. A že by s tebou ještě měla udobřovací sex? Zapomeň! To není jako po hádce kvůli blbostem. A i kdyby se to časem nějak srovnalo, stejně ti to už nikdy neodpustí. Něco jiného je, když se na tom pár domluví a mají to jako zpestření vztahu. Ale to jsou spíš výjimky a vlhké sny.“
|
Čitatel |
|
|
Ja to taky nechápu my ženy mame totiz nastaveny hormony tak ze každý měsíc kdy menstruujeme biologicky tělo pociťuje hněv na partnera za to ze nás neoplodnil, tudíž jsme vice naprogramovány k tomu podvádět ale stejně víc podvádí muži z nudy.
|
Hololol |
|
|
|