Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1266491, vložené 25.04.2026 04:36:40 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Něha s holkou po nevěře
Přijde mi, že se z nevěry dělá kdo ví jaká pohroma. Přitom co, tak ho prostě chlap strčil kam neměl, je to taky jenom místo. Důležitý je, ke komu se vždycky vrátí, ne? Já bych taky holce nějakou tu aférku prominul, no tak si rošťanda trochu zadováděla. Teda kdyby mi z toho pořídila audiovizuální dokumentaci, jinak to je samozřejmě ta opravdová, duchovní nevěra. Což předpokládám, že na druhé straně většina ženských po chlapovi záznam chtít nebude, ony tolik holky na to péčko nejsou. Proč kvůli tomu každpádně vyvádět? Ale když už, nejlepší je podle mě to řešit tak, že se se svojí holkou chlap vyspí hned po odhalení té nevěry. Aby si zafixovala, že to fakt není žádnej velkej deal, kvůli kterýmu by měla být tichá domácnost a udobřování se kdo ví jak dlouho. Zprvu asi bude překvapená, že na to chlap jde takhle rychle, bude nevěřícná, že to myslí vážně, a bude to chtít trochu se překonat, ubrečená. Ale stojí to za to. Ono to taky je pocitově úplně jiné, když se s ní chlap spojí ještě když je to čerstvé a je vnitřně rozjitřená. Tak se vytváří to nové pouto, přirozenější, ryzejší. Jsme jenom zvířata, ale máme duši.
 Něžnémupohlavísněhou Muž  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
26.04.2026 23:16:10
Hodislava a jak touto cestou vyresi problem doma? Mne to pride na stejne urovni jako bych jak ozraty rozkopal zastavku mhd pac mam problemy v praci
Smajlík  Defibrilator
25.04.2026 14:40:22
"Jsme jenom zvířata, ale máme duši."

Nechal bych jen první část věty.
 Nesmír Muž24 Kategorie
25.04.2026 14:24:58
Něžnémupohlavísněhou: S tímhle přístupem se pak nezapomeň umýt od ejakulátu toho před tebou.
Smajlík  Frank Drebin Muž44 Kategorie
25.04.2026 10:43:41
Ona někdy holka není nevěrná jen proto, že si chtěla zadovádět jinde. Někdy je to proto, že ji ten doma pěkně sejří.
 Hodislava Žena50 Kategorie
25.04.2026 08:58:04
hominid - „Zase jen kecy v kleci a tvoje myšlenky jsou úplně mimo realitu. Nemá ale moc cenu se k tomu dál vyjadřovat.“
Smajlík  Čitatel
25.04.2026 07:55:37
Když se na tom partneři domluví, je to trapně postmoderní.
Nevěra má být nevyřčená, ona dělat že o tom neví a on dělat že neví že ta o tom ví.
Správná žena musí nevěru tolerovat, protože ví, že jde jen o tělo, o fyzický akt. On se vyblbne s mladší, ale vrací se k té, kde je nějaká duševní spřízněnost. Musí být hodná, pokorná, aby si ho udržela. On se bude pak od milenky rád vracet k ní, kde na něj čeká s večeří a uklizeným bytem.
Pokud bude žárlivá fúrie, tak si chlapa neudrží, on bude zůstávat u milenky a ona jako stará škeble zůstane zahořklou semetrikou a svou zlobu si bude vylejvat na své okolí - seřve děti na ulici, že moc křičí a že moc běhají, starého pána o holi že překáží, prodavačku v Kauflandu i pošťáka Ondru...
Smajlík  hominid Muž46 Kategorie
25.04.2026 07:47:38
Čitatel: Tady jsi na Zpovědnici, ne v reálném světě
 Loca Loca Žena98 Kategorie
25.04.2026 07:26:37
„Tady to zavání spíš velkou představivostí než praxí. V reálu to funguje úplně jinak. Budeš pro ni ten největší odpad lidstva, který ji vyměnil za něco lepšího, než je ona. A že by s tebou ještě měla udobřovací sex? Zapomeň! To není jako po hádce kvůli blbostem. A i kdyby se to časem nějak srovnalo, stejně ti to už nikdy neodpustí. Něco jiného je, když se na tom pár domluví a mají to jako zpestření vztahu. Ale to jsou spíš výjimky a vlhké sny.“
Smajlík  Čitatel
25.04.2026 06:57:41
Ja to taky nechápu my ženy mame totiz nastaveny hormony tak ze každý měsíc kdy menstruujeme biologicky tělo pociťuje hněv na partnera za to ze nás neoplodnil, tudíž jsme vice naprogramovány k tomu podvádět ale stejně víc podvádí muži z nudy.
Smajlík  Hololol

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk