Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
To je otázka sněhové vločky
|
|
|
taky učitelka Tak jsem to nemyslel, ale děkuji za nabídku. Spíš že bychom si napsali tady veřejně, ať z toho jsou edukovaní i ostatní, nebo po mejlu pár příkladů. Třeba tady vůbec netušímj zda ta čárka před nebo má být. Nebo neumím Y/I u sloves. A ještě by se toho našlo hodně. A pokud už jsi něco k tomu začnu číst, tak to po chvíli zapomenu proč a jak bych měl psát. Jsem jazykovědec jen v určitém konkrétním případě. Navíc nemám.
|
|
|
S doučováním bych byla svolná, ovšem záleží, odkud jsi. Dojíždět kamsi nehodlám, maximálně v okolí mého města, Liberce.
|
|
|
jolaus Tak nechtělo se mi vypisovat veškeré příkoří, které nám dělali. Třeba kotlety apod. Házení klíčema (a že jich ředitel měl na svazku) po nás a další perličky. Něco jsme si však zasluhovaly. taky učitelka Tak promiň. Myslím, že jsem Ti na to odpověděl vedle. Ne, Lima není učitelka. Slyšel jsem takové tradování, že učitelky a doktorky nebrat. Ale myslím si o tom své. Nechtěla bys mě doučovat češtinu? Pořád si nejsem schopen zapamatovat určité věci a dělám strašné hrubky. A myslím, že bude jen hůř. Mozek už není tak pružný v této oblasti.
|
|
|
Návrat do minulosti: to si mal bombovú učiteľku. nás zš učiteľka zastrašovala, lebo sme sa neučili. ale rómskym žiakom čo nemali ani tašky do školy nepovedala nič lebo by dostala facku :D
|
|
|
Návrat do minulosti: nejsou všechny učitelky stejné, víš? Nepsal jsi tu náhodou o Limě, že je taky učitelka?
|
|
|
Nevím. Otevřenou kritiku mě vystavila pokaždé nějaká úča. Jednou na základce a jednou na střední škole. Na základce kamaráda poslala na vyšetření na hlavu. A nás stále posílala čumět do zdi na stojáka. A další nám řekla, že se na naše ksichty dívat nebude a poslala nás potupně do jiné lavice. A taky nám dělala ze života peklo ve svých hodinách. A ty hajzlíky, ty si rozmazlovala. Možná proto jsem nenavázal bližší styk v prosinci s Dorou. Někde to mám propsané v podvědomí, že učitelky nebrat.
|
|
|
Co je to za divou otázku?
|
|
|
Je to manipulace. Ten člověk je nešťastný a nechce v tom být sám, tak šíří své neštěstí dále na druhé lidi. Stejně tak pochvala je manipulace, ale má opačný efekt. Ten je konstruktivní a pozitivní a vede člověka ke spolupráci, kooperaci a tvořivosti. Manipulace typu o které píšeš je destruktivní. Lidé kteří tohle dělají jsou nešťastní. Pokdu to dělají nevědomě, lze to odpustit a napravit. Pokud to dělají záměrně, budou za to osudem tvrdě potrestáni! Dával bych si velký bacha někomu vědomě kazit jeho kreativitu, práci nebo jeho motivaci! Končí to velmi nehezky... rakovinka, velké životní neštěstí, smrt v rodině a podobně!
|
Pater Noster |
|
|
“ Jste častěji chváleni, nebo kritizováni?” Většině lidí nestojím za zmínku vůbec… Ale existují i výjimky, jako třeba Svitavák nebo That’slife, kteří chválou nešerťí… …. A nemůžu samozřejmě nezmínit naši Archivářku, od které jsem dostal tuhleva pochvalu přímo před nastoupenou jednotkou
|
|
|
Mně se ale v reálu nestalo, že by mi někdo řekl, že mě nenávidí. A kritizování? Hm. To jsem zažil naposledy někdy na gymplu od učitelů. Na vysoké už ne a ani v práci ne. Mě si opravdu vážili. Mezi 20 - 50 jsem zažil jen respekt. Všude, kde jsem byl. Na zdejší incelnici prskání incelů je rajská hudba. Kvůli tom svým způsobem dělám. :-) Protože vím, co je reál. Internet je jen internet a nikdy se nestane reálem. Ten je reálem leda pro zdejší pudinky. :-)
|
Bravo |
|
|
A co když Vám bylo lháno?
|
|
|
Tak pokud se jedna o ciziho cloveka kde jste si nic vzajemne neudelali, tak hejtr hejtri ty co jsou na tom lip nez on. Chce te strhnout na jeho uroven, abys nemel sebevedomi, nenavidel sam sebe. V Aj se uziva termin insecurities, v cj nic podobnyho neni asi zakomplexovanost, ale to porad neni stejny co vyznam insecurities.
|
|
|
"Proč někdo upozorňuje na vaši špatnost?"- Tak to může mít různý důvody. Většinou v tom bývá nějakej jeho zájem na tom, že chce mít něco co mám já a proto mě očerňuje, aby se dostal na moje místo nebo získal mojí ženu nebo moje místo na trhu... "Pokud Vám někdo narovinu vyjádří, že Vás nějak nenávidí. Proč to většinou bývá?" - Mně nikdo nikdy narovinu neřekl, že mě nenávidí. To prokouknu až z intrik záhy. "Jste častěji chváleni, nebo kritizováni?" - stejně, v rodině máme zažitou konstruktivní kritiku snad u všeho. Takový to "Dobrý... ALE...."
|
|
|