Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
slyšíte to ticho Nebyl Jiffy alias poďobanec na srazu?
|
mám na něj složku |
|
|
Na Zpovědnici chodí ve velmi významném objemu různí inhumánní trollové blízcí koalici SPOLU. A ti se teď po volbách a následných turbulencích spíš stydí, sedí doma a roní tam slzy jako kobylí hovna. Nebo kdy jsi tady potkal naposledy Demokracii občanskou, Nějakého D, Militantní konzervu, převleky Odpočinka anebo Irsaila-Jiffyho? Ticho po pěšině!
|
|
|
Sice jsem tím nemyslel to, co myslíš zřejmě ty, ale zjevně ti to hned naskočilo z nějakého důvodu.
|
|
|
Trotlholic Dáda: To je hodně špatnej černej humor. Doslova na ban.
|
|
|
Neměl bys už být na mrtvý zvyklej?
|
|
|
Podle mě si myslí, že je prodloužený víkend.
|
|
|