Jaky byl vas nejhorsi rozchod? Dokazali jste se vzdy rozejit nejak normalne s nadhledem tak, jak se to ocekava? Nebo jste obcas uklouzli tak, ze se treba za sve ciny ted stydite? Nebo byste to treba naopak udelali znova?
Ja vlastne asi ani moc reálných rozchodu nezazila. Vzdycky se to tak nejak tahlo a spis to vysumelo, takze jsem ani nedokazala rict, kdy ten rozchod vlastne nastal.
S mym prvnim klukem jsme se rozchazeli nekolikrat prubezne, teda spis on se mnou. To jsem hlavně brecela a byl to tehdy pro me konec sveta. Potom jsme se asi rok nevideli, ale vlastne jsme si řekli, ze se jeste uvidime. A taky jsem si nechala vsechny věci v nasem byte, bylo to teda takove dost otevrene. Nakonec to vyustilo ve vydírání z jeho strany, kdy chtel, abych mu vratila všechny peníze, ktere za me utratil ve vztahu, protoze kdyby se mnou nebyl, mohl mit nasetreno, mohl mit treba auto atd. Podle splatek mi pak chtel vracet umerne ty moje veci. Jinak je spali nebo hodi na skladku. Ja ho pak nahlasila policajtum a dostala jsem sve veci zpet. Ale tohle byl opravdu spatny vztah, kdy jsme byli kazdy uplne jiný a hrozne jsme se hadali. |
| ano |
33 |
|
|