Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1237166, vložené 09.07.2024 14:59:40 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
pokladničný blok Česká republika
Ahojte, všimol som si teraz keď som bol v Česku že niektoré obchody majú takú možnosť že človekovi to nevytlačí pokladničný blok keď nechce, veľmi sa mi táto idea páči, lebo veľa krát keď som na slovensku a kúpim rožky a masla, tak mi to vytlačí ,, kilometrový ,, pokladničný blok. Príde mi to ako strašné plytvanie. Viete mi prosím poradiť podľa akej legislatívy je to v Česku možné?

Ďakujem
 florko2024 Muž35  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
09.07.2024 19:47:58
K čemu máme copilot, že?

§ 38 odst. 1 písm. b) Zákona o evidenci tržeb. Tento paragraf stanovuje, že pokud je prodejce povinen evidovat tržby v EET, může zvolit, že účtenku nevytiskne, pokud zákazník nepožaduje její vystavení.

Pak bylo EET zrušeno, ale tahle možnost evidentně zůstala.
 Alda
09.07.2024 19:33:40
Pak uz jen nepipat u dveri z prodejny :-D
 projekt-MrD Muž Kategorie
09.07.2024 17:38:23
A to si ja pamätám, keď som robil za kasou niekedy po SŠ a mali sme to tak, že sa zľava dala uplatniť na jednu položku. Čiže keď si človek kupoval 5 vecí napríklad a mal 5 zliav, tak išlo kopec papiera. No a raz si pamätám, ako som takto tlačil 30 blokov jednému pánovi. Hrozné plytvanie.
Podľa akej legislatívy, neviem. Aj keď v Prahe som žil 6 rokov. No keď idem do ČR za kamarátmi, ktorí mi tam zostali, tak v Albertu toto využívam, že to nevytlačím.

Každopádne môj tip je, že ten doklad vznikne a ide na ministerstvo financií. Akurát ho nevytlačí fyzicky. Avšak áno, super nápad.
 LucSenz0r Muž30 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk