Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
kolaborant?
|
|
|
Jsou to oba stejní zločinci!
|
fimisek |
|
|
Ne, já si zde počkám.
|
|
|
Odjed do rassiji a mas po problemu. Netrap se na prohnilem zapade ;-)
|
|
|
Kéž by celý svět patřil Rossii!
|
|
|
Put-IN nechrani slovany, on to ma vymyslene jinak: Jeho "panslavismus" je od slova slave-otrok a znamena Vseotroctvi! Rusko chce MIR=svet, ne mír!
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
"jak je možné to že se do centra dostávají psychicky nemocní pokrytci? " jak se ke korytu dodtala nase vlastizradna vlada?
|
|
|
Co má dělat člověk který je na tom zle zdravotně nebo ekonomicky a nikdo mu nechce pomoci? Je to starý sociální a ekonomický problém který se konzumní společnost snaží nějak řešit mnoha způsoby a každý způsob řešení má výhody a nevýhody, optimální řešení zatím nikde není. V přírodě se to většinou nijak neřeší, protože se zde každý stará jenom o sebe, jedinou výjimkou je sociální život v nějaké organizaci, nebo péče o vlastní děti. Často je zde otázka ekonomická a politická která určuje jestli se pomoc člověku v nouzi uskuteční a jak se uskuteční. Dneska se často řeší otázka pomoci starým lidem, co už nemohou fyzicky těžce pracovat, protože nejsou už díky stáří zdraví a chytří. Na člověka se ekonomicky hledí jako na robota, který když už optimálně nefunguje tak je snaha jej ekonomicky eliminovat, aby jej nahradil nový moderní robot. Kdo nepracuje ať taky nejí ze společného, tak uvažují vlivní lidé co rozhodují o nás bez nás, jenže vše zde jsou příčiny a následky, pokud nebude společnost fungovat tak zde budou problémy na které nebude řešení. Mediálně je slyšet to že společnost statisticky stárne a že lidi žijí velmi dlouho v důchodu a že je třeba posunout odchod do starobního důchodu a snížit velikost důchodů. Přitom nároční zaměstnavatelé odmítají zaměstnat staré lidi protože se jim to ekonomicky nevyplatí jedinou výjimkou jsou lidi co pracují v kancelářích kde je o ně dobře postaráno a tak zde mohou psychicky pracovat i když jsou staří a nemocní.
|
|
|
Teda koubo, tímhle jsi u mě skončil.
|
bývalý sympatizant |
|
|
Čas ukáže pravdu o tom kdo je to ve skutečnosti Vladimír Putin!
|
|
|
Kdo srovnává Putina s Hitlerem, dokazuje tím svoji vlastní nevzdělanost, neinformovanost, ignorantství. Hitler byl rasista, antisemita a antiSlovan. Hitler považoval Židy a Slovany za méněcenné, podřadné etnické skupiny. Zatímco Putin na toto etnické dělení nevěří. Hitler v každém svém projevu nezapomněl zdůraznit, že Němci, Germáni, tzv. árijci jsou nadřazená "rasa". A chtěl etnicky měnit složení obyvatelstva v Evropě a hubit, plynovat ty z jeho pohledu podřadné rasy. Putin žádné rasové teorie nehlásá. Putin má spíše ambice územní, ekonomické, geopolitické. Putin nemá s Hitlerem ideologicky naprosto nic společného. Mimochodem Hitler se totálně mýlil. Němci v testech IQ mají tytéž výsledky jako okolní národy. Průměrná inteligence Germánů je cca stejná jako inteligence Angličanů nebo inteligence Poláků. Čechů, Rusů apod. A dokonce asiati, třeba Japonci, Korejci, ale i Číňani mají o 4 - 5 b v průměru vyšší IQ než Germáni. Hitler si svoje pověrčivé bludy o nadřazenosti Germánů vycucal z paty. Je to zcela nevědecké. Asi to měřil siderickým kyvadlem, nebo mu to vyšlo v lógru od kávy...
|
|
|
neviem ako myslí... ale s tou absolútnou mocou prepol mód na stalina? bude všetko (+vnútorné) kántriť len aby sa nerozpadlo rusko ?
|
tik984 |
|
|
|