Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Noviny a TV jsou cenzurovány asi všude na světě. USA už dávno není svobodná země s nezávislým tiskem a TV. Dnes a denně se zprávy nejen u vás falšují. Události se cenzorují a určuje se co se lidem pustí a co ne! Vidím s sleduji a porovnávám zprávy denně. Nejlepší agentura na světě je FoxNews.com ty ostatní americké jen lžou! Skvělý tisk je USAToday.com a WSJ.com což je Wall Street Journal. To není jen o penězích ale i o politice. O válce. I když ty "pindy" jsou taky jalové. Putinovi nelze ublížit. Rusko není vůbec zadlužené a má velké rezervy. Jaderné zbraně se použít nemohou. Ten jaderný odpad by šel v podstatě na Ruskou federaci při SZ proudění vzduchu. Evropa hodila Ukrajinu přes palubu, USA jen dělá BUBUBU.
|
|
|
Je válka. Někde umírají lidé, někde se jen vypínají ruské webíky. Doufám že ČR zůstane jen u té druhé varianty. Teď už nejde všechno dělat v rukavičkách. Ale možná je to pro ty lidi dobře, kdyby pokračovali dál, mohli by se ocitnout před soudem.
|
|
|
Mr Gordon Gekko: takže považujes za cenzuru, když nedovolím abys mi na dům sprejoval své lži?
|
|
|
Vzhledem k tomu, že postižení začali řvát o fašismu, mělo to evidentně smysl. Typická ruská reakce. Tím se vždycky odkopou.
|
Ernst |
|
|
CZ.NIC je provozovatel registru doménových jmen a blokaci stránek provedlo po poradě s bezpečnostními složkami státu. Hodnotím jejich rozhodnutí jako velice dobrý krok.
|
|
|
MS-fanousek: Cokoliv kde omezuji informační kanály a označuji nějaké informace a názory nálepkou, aniž by si mohl člověk udělat vlastní průzkum a kriticky přemýšlet o textu.
|
|
|
Ano, je to kurwa útok na svobodu slova. Myslim, že to bylo hlavně zbytečný, protože po čtení těch blábolů na aeronetu si většina lidí udělá o autorovi jasný obrázek. A pokud mu opravdu někdo bezmezně věří, tak vypnutí toho webu je o opaku nepřesvědčí. Hold maj lidi a vláda dojem, že jim začíná téct do bot, tak nám trošku panikaří, fašizujou se a dopřávaj víc sluchu krysám jako je "úřad pro boj s dezinformací a hybridními hrozbami".
|
|
|
Který Putinův projev ČT nedovysílala?
|
OČemByl |
|
|
Ne, je to jen vypořádání se s hajzly. Není zač.
|
Ernst |
|
|
A co ty si představuješ pod slovem cenzura?
|
|
|