Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Ano musel jsem prát i mámě včetne umývaní domácich prací jednoduchého vaření.Jednoho večera měla meningeální problémy s migrénou.Otec ji odvezl na neurologii po rozhovoru s neurologem ji neposkytnul adekvátní léčbu co nemocnice ve stížnosti UDZS potvrdila.Neměla správně nasadené léky ani starostlivosť zdravotníka.O 2 dni díky odbornosti lékařů zemřela.:)))
|
|
|
Protože pan soused vyléčil člověka který se nechtěl léčit na léčitelné onemocnění.Říkal jsem ji proč nejdeš k kékaři a řekla dobře zítra pojedu.A tak to říkala pořád.A mohla se léčit.O celou domácnosť jsem se musel starat měl jsem 13 let.Nikdo mi nepomohl.
|
|
|
Lepší oblečení vyhodit a dělat že nic. A bacha na hrátky s benzínem, je hořlavý.
|
|
|
Proč máš benzín na oblečení a proč se to bojíš přiznat rodičům? Obyčejně vyprat nestačí, to není čaj.
|
|
|
Stačí vyprat. Nejlíp to vyper v ruce v koupelně, nech triko usušit a až pak ho dej mámě vyprat, to už bude bez zápachu.
|
|
|