Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuzia č.1173334, vložené 21.07.2021 10:43:40 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Colné prejednanie
Tak som si kúpi zásielku z Británie z Amazonu (súčiastky) a prišiel mi email, že si to mám colne prejednať. Doteraz to nebolo potrebné... Z UK sa dalo nakupovať ako keby bola v EU... Aj som tam dosť nakupoval, ale vidím, že už je potrebné uhradiť clo aj odtiaľ :( Asi už budem kupovať len na nemeckom Amazone, ale tam je menší výber tovaru (čo sa týka elektroniky)... Poslali mi to cez UPS resp SPS (Slovak Parcel Service - Slovenská dcéra UPS). Zásielka má cenu 28 britských libier kolko sa platí za takú zásielku clo cca? Či to nezávisí od ceny tovaru? a ešte mám jednu objednávku za 43 libier a jednu za 18.60 libier, ale tie mi ešte neprišli.
A ako to bude z tovarom z Číny, aj to treba prejednať? Nakupujem často lacné elektro komponenty na Aliexpresse aj na Banggood. A sú tam často aj veci, ktoré by som v EU hľadal márne. Zo všetkých krajín mimo EU už treba clo? Alebo sú aj nejaké výnimky?
 Mixof Muž25  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
22.07.2021 10:36:17
Ak za hodinu zarobis 20, tak si ovela menej dolezity, nez sa sam nazdavas. Tak ti gratulujem, ak robis vsetko tak ako toto, budes naozaj sikovny chlapec.
 ctjb tvl dpc Muž34 Kategorie
21.07.2021 22:00:24
ctjb tvl dpc: žiadna finančná správa ma nezaujíma - na to fakt nemám čas. Môžem jebať nebudem to riešiť moj čas je drahocenný. Zabil by som tým 5 - 10 hodín a prirom za hodinu zarobím 20 euro. Takže ak nad tým strávim 5 hodín, tak za ten čas som mohol zarobiť 100 € radšej im ten tovar nechám.
 Mixof
21.07.2021 20:20:37
A google? A financna sprava? A vykakas sa sam?
 ctjb tvl dpc Muž34 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk