Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1124870, vložené 24.03.2020 07:15:22 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Mama mňa v kuse ponižuje
Ahojte, mám problém s mojou mamou, našťastie s rodičmi už nebývam, mám svoj život, ale aj telefonaty mňa dokážu vytočiť. Včera mi mama volala, chcela zistiť číslo niekam, ja som jej to zistila, ani nepodakovala. Som na materskej, ale pracujem aj z domu, píšem odborné články pre rôzne spoločnosti, do novín s tak, mám trochu problém s jednou štúdiou, nie z mojej viny, ale to sa spraví, mama sa stále pýta ci mám čo písať, že sa jej zdalo, že to flakam (akoby ona so mnou byvala), potom hovorím, že momentálne neviem ako ďalej, musím postupovať podľa želanie objednávky a ona hneď, že potom som neschopná a hlúpa, najlepšie bude, keď budemat 4 deti ako nejaká cigana a budem putka domáca, to hádam zvládnem, pritom voľakedy mi vyčítala, že prečo používam výraz putka domáca, keď to sú len ku.vy. Ale to, že hocičo jej vyhladam zistím to už nepočíta. Je dobré, že s nimi už nebývam (to by som úplne zosalela), ale je zle aj to, že máme také vzťahy, môj muž ju úplne neznáša, ona jeho detto a môj otec? Ten tak spapucovatel, že nemá na veci svoj názor, ale keď mama povie, že mlieko je čierne, no tak on bude tvrdiť tiež, že mlieko je čierne. Sem tam si dupne, ale v absolútne nepodstatných veciach. Moja mama bola kedysi aj celkom normálna, ale odkedy pozerá seriály a telenovely, ja si trúfam tvrdiť pre spodinu, tak úplne hrôza. Je možné,bze by tie debility až tak zmenili človeka? Ja som si jeden z tých hviezdnych seriálov pozrela a viac ako 3 minúty to pozeratelne nebolo a u druhého mi stacila len ukážka.
 Janjul Žena33  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
26.03.2020 19:00:22
tvoja mama je toxický človek. na telefóne máš červené tlačítko, použi ho. od toxických ľudí je najlepšie sa izolovať a ignorovať ich. bez výčitiek! neoponovať,inak ťa vyčerpá a zničí.
seriály ju nezmenili,len vybudili u nej skrývaný charakter.
 urbi et orbi
25.03.2020 22:35:15
si šikovná, že popri materskej máš takú dobrú a zaujímavú prácu, to vidím ja a to si o sebe určite (právom) myslíš aj ty, tak sa nenechaj vyviesť z miery, ak ti mama povie, že si hlúpa a neschopná... normálne jej dvíhaj, každá mama by sa bála, keby jej dieťa nebralo telefón, tak to jej radšej nerob, ale ak jej reakcie sú takéto, tak povedz len tie najnutnejšie veci, nerozoberaj s ňou detaily, ja viem, že by si od nej chcela počuť nejaké slová uznania, chápem, no ale nie každý to vie povedať a rodičov si nevyberáme, je aká je... a možno taká nie je pre nejaké telenovely, nevieš čo sa v nej deje, možno sa len cíti osamelá, neužitočná, tak sa aspoň snaží nejakým spôsobom držať tvoj život pod kontrolou, čo ja viem, to je len taká teória, možno je to inak, ja len že skús aj ty ju chápať a váž si ju napriek všetkému, snaž sa tie vzťahy udržať aspoň jak tak v norme, keď už teraz to nie je nič moc, držte sa
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
24.03.2020 20:10:59
Abonent - to bolo zle pochopené, ja som len vysvetľovala, že keby som im nedvihala telefón, tak by si to mysleli, KEBY. Ale nič také našťastie sa nedeje, malý je úplne v poriadku. Keby mu naozaj niečo bolo, tak nie som určite na spovednici, ale celé dni a noci pri nom. To len mama vždy vidí katastrofické scenáre.
 Janjul
24.03.2020 18:24:08
Hodně mne překvapilo, co jsi napsala o svém děťátku. Že je v ohrožení života a umírá v nemocnici. Život dokáže být opravdu pro některé lidi krutý. Jinak já být tebou tak se s tím svým rodičům svěřím. Faktem ovšem je, že jsou bezva.
Možná ale, že by se k tobě začali chovat jinak. Mělo by jim přece také záležet na zdraví jejich vnoučka. A proč k té situaci vůbec došlo?
Smajlík  Abonent Muž28 Kategorie
24.03.2020 10:24:46
leafroller ty nepoznas situaciu u nás. Raz somnedvíhala telefon 2 dni a už bolo zle a určite niekomu z nás išlo o život, určite je malý v ohrození života a ja sa im to bojím povedať, je v nemocnici a zomiera, určite mne niečo je, určite máme problémy doma ......a potom to vytiahla pri každej príležitosti. Jednoducho prerušiť styky nejde, takých pokusov už bolo.
 Janjul
24.03.2020 09:37:24
Ne, to není možné. Je to stejné, jakoby ses ptala, zda je možné, že jsi totálně hloupá, když jí ty telefony pořád bereš.
 leafroller Muž46 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk