Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1124564, vložené 21.03.2020 10:52:29 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Priberanie, treba chudnúť?
Ahojte, mám pohodlný život žijem s priateľom už dva roky a dosť som pribrala za ten čas. Predtým sme spolu chodili dva roky a to som pribrala zo 60 kg na 70 čo mi prišlo viac menej normálne. Potom sme začali spolu bývať, mám sedavé zamestnanie, skrátka mám dosť málo pohybu aj doma aj v práci a počas týchto dvoch rokov mám zo 70 až 90 kg. Pri 170 cm to už značí obezitu a viem že takto to ďalej nemôže pokračovať. Vyzerám myslím si že atraktívne starám sa o seba, priateľ s tým nemá problém a iní tiež po mne pokukuju ale mám len 23 rokov a nechcem si ničiť kĺby srdce atď. Štítnu mám v poriadku, a nemám žiadne ťažkosti, chudnúť sa veru vôbec nechce aj keď viem že by som asi mala. Aký máte na to názor? Schudni a chran si zdravie alebo užívaj si život a nechudni? Ako to znášate keď priberiete?
 DianaTT Žena23  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
25.03.2020 22:19:51
myslím, že život si lepšie užiješ, ak budeš zdravá ;o) niekedy treba niečo obetovať, zaprieť sa, aby ti bolo ozaj dobre... ako aktyx píše, rokmi tá váha ešte porastie, tak asi by bolo dobré podchytiť to čo najskôr
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
23.03.2020 09:36:26
S tým behom by som to teraz až tak veľmi neskúšal. Pred tým než začneš behať, by si mala mať aspoň nejakú kondíciu a spevnené svaly v nohách. A k tomu si aj trocha zistiť niečo o technike behu a akým spôsobom najlepšie behať. Inak ťa to buď odradí hneď na začiatku alebo si prívodíš nejaké zranenie.

Najprv sa začni hýbať inak. Dlhá chôdza, rýchla chôdza, bycikel, drepy alebo niečo, čím si telo a svaly zvyknú na pohyb. Na nete toho máš dosť.

A nečakaj zázrak len preto, že si raz v týždni zbehneš 1-2 km. Zmeniť musíš aj to čo ješ. Ľahšie jedla, viac zeleniny, vlákniny, menej cukru, pečiva, múky a ťažkých, vyprážaných, fastfoodových jedál. Bez zmeny stravy schudneš trošku a viac to nepôjde.

Bez pohybu pri zmene stravy schudneš nejaké kilá, ale tiež sa zastavíš.

Jedno z druhým, ruka v ruke.

A schudnúť by si mala už len preto, že keď teraz vážiš toľko, tak o 10 - 15 a viac rokov budeš ešte viac a to už nebude sranda.
A je nepodstatné koľko chlapov sa za tebou otočí.
 aktyX Muž31 Kategorie
23.03.2020 02:21:13
Podľa môjho názoru by si mala niečo urobiť, priberať 30 kíl len tak nie je v poriadku. Treba myslieť na svoje zdravie, ono sa to teraz nezdá nakoľko si so sebou spokojná, ale negatíva prídu časom a môžu mať vážne dôsledky. Pozitívom je však to, že si to sem napísala a teda si si vedomá toho, že so sebou treba niečo robiť, pretože v opačnom prípade by si sem nepísala. Sama vieš čo je pre teba najlepšie. Držím palce a prajem pekný deň :)
Smajlík  Hades
22.03.2020 16:56:03
Keď sa ti nechce behať, tak si beh sprav príjemnejším: počúvaj počas neho hudbu alebo behaj najskôr len chvíľu denne, ale povedal by som, že najpodstatnejšie je vytrvať a nezavesiť to na klinec po úvodnom pichnutí v boku :D.
 Daryl Dixon
22.03.2020 10:03:23
Môj chlap váži asi rovnako ako ja. S vychádzkami problém nemám aj keď od 10000 krokov denne mám ďaleko, keď spravím 5000 to je už výkon, ale rozmýšľala som začať občas behať, možno by som niečo zhodila ale neviem či pri mojej váhe je to dobrý nápad.
 DianaTT
22.03.2020 00:45:28
A čo tak sa začať trochu hýbať?
Na začiatok, keď si si od pohybu odvykla, skús niečo ľahšie: prechádzka polhodinu denne.
Ty sama, keď si sa tu zverila, musíš vedieť, že to problém je.
Pohyb, sám o sebe, by ti nemal vadiť, vtedy je problém.
Smajlík  Daryl Dixon
21.03.2020 23:34:38
Přibrat třicet kilo opravdu není normální. A můžeš si za to ty sama.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
21.03.2020 22:51:34
neviem, ja som muz mam 185cm a 85kg a napr. tehlicky este rozhodne nemam hoc sa o to uz nejaky piatocek snazim a pravidelne cvicim...

ale ako musis vyzerat ty ako zena, pri 170cm @ 90kg ... co chces byt slon? take pravidlo, skus nevazit viac ako tvoj chlap!
Smajlík  gymguy
21.03.2020 18:27:22
začínaš rozumieť veľrybám?
Smajlík  *Cronos* Muž66 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk