Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1122085, vložené 24.02.2020 15:42:43 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chci být pokřtěna mimo ČR
Dobrý den,
mám dotaz. Jsem Češka se slovenskými kořeny. Chtěla bych se nechat pokřtít, ale ne v ČR. Ale nevím, jak je to za hranicemi. A chtěla bych být pokřtěna na Slovensku, protože odtamtud pocházím. Ale nejsem si jistá, jestli přijímají i cizince. A také nevadí, že žiju v Česku? Bydlím blízko slovenských a polských hranic.
 Nekřtěňátko E-MAIL: nekrtenatko@gmail.com  Žena18  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
01.03.2020 12:14:28
Do katolickej církve se nedávaj krstit, to je církev diablova!
 Ndnd
28.02.2020 11:59:16
Krst je aktom viery, vlastne kedze krst je voda a voda je v pisme bud Slovo Bozie a ucenie Slova alebo skupina ludi,tak je jasne ze ak sa to chape cisto duchovne ide o druh ucenia a pomazania s tym spojeneho. Niektory to chapu doslova ako ponorenie do svetskej vody pod nejakym druhom formulky podla toho ake maju zjavenie - ci v mene Otca a Syna i Ducha Svateho alebo v mene Pana Jezisa Krista, ale znova je to vec zjavenia a ucenia kto vie ten vie kto nevie ten bude vzdy nasledovat nabozenstva a sekty. Ak by ta zaujimalo teda skor preco a duchovna hlbka a vyznam krstu to by bolo ine.
 dodo6363
26.02.2020 16:10:05
Krst mozes mat aj v zahranici. Ak si starsia ako 6 rokov, mala by si absolvovat pripravu s knazom (cca 5 stretnuti) a zohnat si aspon jedneho krstneho rodica.

Ak sa budes v buducnosti vydavat, budes potrebovat z kostola kde si bola pokrstena vypis z matriky v kostole.
 Lojzo2Lojzo
24.02.2020 21:32:22
zavolaj si na patričný farský úrad podmienky ti povedia, ale bývajú aj rozdiely farár od farára, skrátka niektorí radi majú nad ľuďmi navrch a povyšujú sa.
raz jedna pani išla dať pokrstiť psa a farár striktne nie! že je to zviera. ale že v susednom meste je taká sekta a,že tí krstia aj zvieratá. a ona že jej je teda jedno komu dá za krst 10 000.
a farár: počkajte,počkajte, ja som nevedel,že psík je katolík.
 urbi et orbiPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk