Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1121861, vložené 21.02.2020 22:28:54 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Kurz upsvar
Ahojte, chcem sa spýtať či máte niekto skúsenosti s t, že po absolvovaní školy a evidencii na úrade práce ste nešli na absolventskú prax ale na kurz cez úrad práce. Teda či ma skôr hodia na absolventskú prax alebo mozem absolvovať nejaký kurz.

A ešte jedna otázka, je nutné absolvovať kurz len v svojom okrese alebo je možné byť kdekoľvek na Slovensku?
 Absolvent Muž22  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
23.02.2020 15:37:02
ja som bola najprv na absolventskej a potom som chcela ísť aj na kurz, bola som prihlásená, ale už som mala nastúpiť na výšku, tak sa mi to prekrývalo... ale čo ja viem, či vždy je taká postupnosť, že najprv absolventská a potom kurz, ja som proste brala čo ponúkli, ak máš záujem hneď o kurz, tak sa nato opýtaj, síce, možno máš na ten kurz nárok až po troch mesiacoch od zaradenia do evidencie, aj také som počula, ale neviem ako to práve teraz chodí, na všetko ti odpovedia tam, nech sa darí ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
22.02.2020 18:10:25
Tie kurzy cez upsvar su dost slabe. Normalne sa treba zamestnat hocikde, naucis sa viac. Zivotopis pri dalsom hladani prace vyzera lepsie, ak tam uvidia, ze rok si niekde robila.
 Lojzo2Lojzo
22.02.2020 15:05:13
Absolventskú prax mi našťastie ani nenukali, ani by som nechcela, robiť dakde poskoka za pár eur, dakujem to nie. Keď sa im zdalo, že som tam evidovaná dlho, tak mi núkali kurzy aké majú cez nejaký program, názov si nepamätám je to dlho, ale tetuse na úrade určite vedia, cez ten program máš kurz zdarma, platíš si len ďalšie výdaje - cestu, stravu, možno ubytovanie aj keď to inde než bývaš, takže možné to bolo aj inde než v okrese či kraji. Ale ako je to teraz, treba sa opýtať.
 Lodicka
21.02.2020 23:35:32
netusim....
 UFOPorn Muž32 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk