Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1121833, vložené 21.02.2020 17:12:47 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Naozaj je šoférovanie tak ťažké?
No, názov spovede asi nie dobrý, lebo ide o to, že vodičské oprávnenie skupiny B mám už 12 rokov a niečo. Lebo všade na pracovných portáloch bol vodičák podmienka. Keď som si ho teda spravila, tak zrazu tá podmienka záhadne zmizla. Ale oprávnenie mi zostalo. Nejazdila som, nebolo na čom. Len som sem tam niekoho niekam zaviedla, že mňa pustil. A teraz si manžel kúpil nové auto a to staré daroval mne. Je jasné, že bez kondičných jázd to asi nepôjde. Každý sa boji, že to nedám - manžel, rodičia, všetci. Možno aj tým, že môj bracha sa zabil na aute, zas on mal auto úplný srot, starú škodovky bez normálnej výbavy, toto auto je lepšie. Keby mal bracha lepšie auto, asi by žil. Myslím, že na robenie vodičáku úplne od začiatku to zas nie je, myslím že kondičné jazdy postačia, čo myslíte vy?
 Lodicka Žena34  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
25.02.2020 14:46:57
Urbi et orbi - muž je nervak, to by som bola vyhukana hneď po prvom metri, skôr mám problém s technickými vecami ako je rozbeh, radenie, križovatky, cuvanie, do kopca...myslím, že kondičné jazdy ideál.
 Lodicka
24.02.2020 21:17:49
ak máš problémy skôr s predpismi,kondičné jazdy sú nanič a drahé.jazdi párkrát s mužom a nech ťa diriguje, ak je nervák, tak radšej s niekým kľudným. ak nevieš radiť, lešie sú kondičné jazdy, nedohúkaš si spojku na svojom aute.
 urbi et orbi
23.02.2020 01:34:49
Povedal by som že z môjho pohladu Je lepšie zo začiatku šoférobať zo skúseným jazcom a sám si skôr trúfnuť na malé vzdialenosti po trase čo budeš pravdepodobne 90 percent času jazdiť. Keď sa ti to zautomatizuje pridávať na vzdialenosti.
 Pekand777
22.02.2020 18:08:10
Par kondicnych jazd v autoskole stoji par eur. Po 12 rokoch Ti to pripomenu rychlo.

Aj ked podla mna je ovela lepsie zobrat auto a ist uplne sama najprv niekam na prazdne velke parkovisko, vyskusat si rozbehnut sa, zabrzdit, zabocit, zacuvat, zacuvat a odbocovat.

Potom v malej premavke ist (SAMA) na vylet tak 100 km tam , kupit si v stanku kebab a soferovat 100km domov.
 Lojzo2Lojzo
21.02.2020 20:59:29
- jazdenie je premna uplna lahoda a relax
- zaplat si 3 h kondicne jazdy v autoskole a uvidis ze sa do toho dostanes
 UFOPorn Muž32 Kategorie
21.02.2020 20:19:35
Řízení auta mi nikdy nepřipadalo obtížné. Faktem je ale to, že já začal jezdit v našem prvním autě v době, kdy na všech silnicích bylo mnohem méně aut, než v současné době. Na to si ale ten, co už roky jezdí, zvykne.
Ty jsi toho moc nenajezdila, tak by asi bylo dobré absolvovat ty kondiční jízdy. To by ti mohlo hodně pomoci. Držím ti palce, ať se ti daří.
Smajlík  Researcher Muž81 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk