Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1121471, vložené 17.02.2020 10:34:37 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Hnusná tanečná
Mama mňa núti chodiť na tanečnú. Začala som tam chodiť ako druhacka, ale už mňa to nebaví, som siestacka. Už som aj apelovala, že nestíham učenie do školy a škola je predsa prednejsia, ale že krúžok 2x do týždňa na hodinku mňa nezabije a zas nemôžem sa stále iba učiť a na tanečnej aspoň vyvetram hlavu a že tam chodím už tak dlho a koľko peňazí to stalo a snáď to teraz nezahodim všetko. Pritom moju kamarátku tancovanie moc baví a jej mama dáva voľbu a pyta sa jej, či chce chodiť ďalej a ona vždy odpovie, že určite áno, dokonca chce ísť aj na konzervatórium zamerané na tanec, tak veľmi ju to baví. Bolo to príjemné spestrenie pár rokov, ale pochopila som, že toto nie. Ako to prežiť? Veď musí vidieť, že mi to nejde, keď mám vždy najhoršie hodnotenie keď nás znsmkuju, vždy na vystúpení stojim kdesi vzadu, že keď sa na mňa ide pozrieť, tak ani mňa nemôže vidieť, len sa tam trochu mihnem, dokonca mi dcéra našej trénerky povedala, že nech radšej ani nevystupujem,že len to kazim všetko. Veď mi to úplne zráža sebavedomie, lebo v škole som až na matematiku jedna z najlepších a na tanečnú úplne ľavá . Pre mňa by sa hodil dramatický krúžok, ale ten žiaľ nemáme, že možno o 2 roky, to už bude aj tak neskoro, ale nevadí. Ako mamu presvedcit, že tanečná naozaj nie?
 Vytva Žena12  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
18.02.2020 16:47:40
v tomto prípade osebe nerozhoduješ.preto ani nie si za nič zodpovedná. sabotuj to, ale nie okate,lebo si to odserieš. urob sa blbá,domotaj vystúpenie, a vylúčia ťa sami.
 urbi et orbi
17.02.2020 17:47:49
povec jej presne to ci si sem napisala.
Smajlík  UFOPorn Muž32 Kategorie
17.02.2020 11:24:07
tak neviem prečo keď ju to stálo toľko peňazí, ich chce vyhadzovať aj naďalej úplne zbytočne keďže ťa to vôbec nebaví :o( ...neviem no, je to dobrovoľné, neznášaš to tam, tak prečo ti takto robí zle, asi si dosť neuvedomuje, čo ti tým spôsobuje, tak ju presviedčaj ďalej, snáď už ustúpi ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk