Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1090253, vložené 09.03.2019 16:57:20 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
2 osudne dni
...alebo ,,osudne", vsak to netreba tak prezivat, ze ano...
Ide o maturity...pisomne. Ktore budu v utorok a v stredu. Slovenciny sa az tak nebojim... Ale anglictina... Mam obrovsky strach z nej. Depresiu. O to vacsiu nakolko tento jazyk nemam rada a nikdy mi nesiel... Skor som srdcom ,,nemcinarka". Lenze... Zial, na gympli ho mame ako povinny predmet s urovnou az (pre mna) B2. S B1 nemam az taky problem... Ale pri tej vyssej som stratena. Hrozne si neverim. Mam strach, ze to nedam. Som tak zufala... Zavisi na tom velmi vela... A to je vyska. Chcem ist na vysku a neviem si tym padom predstavit tie komplikacie, kebyze tu anj poseriem. Nie som zasa najhorsia v tom. (Ale iba jedna z najhorsich v ramci triedy😄). Snazim sa to ucit. Pripravovat. Ale moc som tomu nedala... Lebo si aj tak namyslam, ze to nedam. Chcela by som poradit... Sama so sebou mam problem... Lebo vsetko prilisne prezivam... Mne staci, aby som hlavne presla a nie na kolko... Len... Bojim sa.
 #jauzneviemakemeno Žena19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
11.03.2019 18:14:31
Vieš čo? Zbytočne ti tvrdiť, že maturita nie je až taká strašná, ako si myslíš. Ja som tiež nikomu neveril, že to bude v pohode a bol som vystresovaný asi najviac v živote. Ale prežil som to ako každý, a potom som si tiež povedal, že maturita - formalita.
Snaž čo najviac upokojiť a daj zo seba všetko čo vieš. Nič viac tam nepotrebuješ.
Smajlík  aktyX Muž29 Kategorie
11.03.2019 09:08:49
podľa mňa s prístupom aký máš určite prejdeš... a možno nakoniec budeš prekvapená a aj s celkom dobrou známkou ;o) ...navyše, na strednej predsa len učitelia tých žiakov poznajú, tak vedia, že nie si flákačka, snáď ťa potiahnu... ide o to, že keď budeš mať písomnú časť veľmi zlú, tak ústnu musíš dať minimálne na trojku nie? tak to bolo pred.. fúú.. dávno :o) ale to chcem povedať, že by ťa mohli usmerniť tak, aby si to aspoň na tú trojku dala a zmaturovala... to by žiaden normálny učiteľ nechcel, aby si šikovné dievča, ktorému len jeden predmet nejde, skomplikovalo budúcnosť tým, že bude musieť výšku odložiť... ja si myslím, že to dáš, základ je, že sa snažíš, držím palce ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena29 Kategorie
10.03.2019 13:13:32
1. Na akú školu chceš ísť? Vieš to vôbec? Či len všeobecne na vysokú školu? Najskôr si zisti na čo chceš ísť a možno ani tam nebudú také prísne požiadavky ako si myslíš.
2. Školy kde je plnka rozhodujú známky sú zväčša málo platené. Pretože tam ide strašne veľa ľudí a potom je aj veľká konkurencia na trhu práce a tým aj nižšie platy. Zváž aj tento faktor či sa z danou školou nakoniec niekde uplatníš.
3. Niektoré vysoké školy berú úplne každého hlavne v technických smeroch pretože sú platené od počtu študentov. Po prvom ročníku vyhodia každého kto to nemyslí úplne vážne.
4. Dá sa študovať aj v "zahraničí" napríklad v Česku.
5. Angličtina je úplný základ. Všetky nové informácie sú len v angličtine. Angličtina ta dobehne či chceš alebo nechceš. Bez jazyka je ako žiť na malom ostrove niekde v oceáne. Aj Nemci rozprávajú po anglicky. Ale nepotrebuješ nejaký super certifikát aby si sa dohovorila v cudzom jazyku. Bežný ľudia nevedia všetky tie pravopisné poučky, ktoré aj tak zabudneš. Jazyk je skôr intuitívna vec.
 pekand777
10.03.2019 10:19:31
vdaka bohu ze som celu strednu gemblil videohry a zlepsil si anglictinu. anglictina B2 na 1, vsetko ostatne na chuja (na 3) :D
 Lojzo Muž18 Kategorie
10.03.2019 00:29:50
keď ťa budú skúšať,napíš a hovor ako najlepšie vieš. ostatné je na nich. ak je niekto z komisie na teba zasadnutý, alebo ťa chce za skúšku dostať do postele, možeš byť aj rodená angličanka a neprejdeš. a naopak, ak máš ozaj dobrú protekciu,nemusíš sa tam ani dostaviť a prejdeš. väčšinou to býva niečo medzi.
 urbi et orbi
09.03.2019 23:38:43
Keď je to len o tom, že si neveríš, tak je to v pohode. Len tvoj pocit. Ono to v pohode bude, uvidíš.
Ja som maturoval pred 13 rokmi, keď sa tieto exteré maturity zavádzali, no a naša skupina s A (dnes B2) úrovňou mala ľahší test než tí s B (dnes B1).
Smajlík  S7N Muž31 Kategorie
09.03.2019 21:47:52
Medzi B1 a B2 až taký veľký rozdiel nie je, takže sa nemusíš tak veľmi báť. Uč sa a mysli na to, že ti to predsa stačí dať na štvorku.
 Eobard Muž83 Kategorie
09.03.2019 20:34:18
Taky jsem měla před tím hodně velkou trému, ale nakonec to proběhlo lehce. Neboj, oni tě vždycky nějak nakopnou.
 houkalka Žena23 Kategorie
09.03.2019 20:11:23
Ver si, a všetko pôjde.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž29 Kategorie
09.03.2019 18:50:45
uc sa
Smajlík  UFOPorn Muž32 Kategorie
09.03.2019 18:09:22
tak nesed na internete a chod sa sprtat.
Smajlík  hocikto Muž30 KategoriePridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk