Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1088084, vložené 15.02.2019 22:11:50 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Je zlo dedičné?
Rozmýšľali ste niekedy, že prečo sa niekto stane kriminálnikom, zlodejom, násilnikom a pod. a niekto je zase celý život dobrým človekom? Je to spôsobené zlými génmi a je zlo dedičné? Môže si človek vybrať či bude zlý alebo dobrý?
 Len ja Žena22  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
25.02.2019 10:46:02
Som presvedčený, že minimálne sa dedia na to genetické predispozície, ktoré sa prípadne takmer vždy rozvinú vplyvom prostredia.
 Fajnšmeker1989 Muž29 Kategorie
17.02.2019 22:25:17
urbi et orbi - ja som si už zažila veľa zlého, nebudem prekvapená ak to príde zas, ja vidím zlo okolo seba, ale nerada hovorím na ľudí že sú zlí, vždy sa snažím mať pre nich pochopenie a poviem ti že sa mi to väčšinou vypláca, že nakoniec zmäknú a buď zmenia svoje správanie voči mne, alebo sa odhalí prečo sa správali tak ako sa správali... nie je ľahké len tak hocičo zmeniť, ja viem, u tých romov je to fakt komplikované, aj ja sa veľakrát bojím keď idem okolo nejakej takej bandy, ale aj to sú ľudia, každý si zaslúži minimálne tú úctu
 USMEJ-sa Žena29 Kategorie
17.02.2019 22:05:03
usmej sa, vôbec nejde len o cigáňov,iste aj vo svojom okolí poznáš zlých. a keď začneš skúmať ich pôvod, objavíš celé generácie zla. nemám silné reči. ty si asi citlivý a jemný človek. to je dobre. len niekedy ľudia ako ty bývajú potom tým zlom prekvapený a trpia. prajem ti peknú splnovú noc.
 urbi et orbi
17.02.2019 21:46:20
Tvoj otec sa mal odstreliť sterilizovať alebo ťa rozotrieť tvojej matery na cecky ty spovednicová p...
 Frankfurt32
17.02.2019 21:04:34
urbi et orbi - nejdem robiť z leva vegána, ale neviem prečo by som sa mala nad nich nejak vyvyšovať, aj oni majú určite nejakú dobrú vlastnosť, ktorú ja možno nemám... praxovala som na tom našom slávnom Luníku IX, kadečo som si tam odsledovala, je to tam fakt zlé, ale čo ty vieš, ako my nakoniec dopadneme, pozor na silné reči...
 USMEJ-sa Žena29 Kategorie
17.02.2019 19:53:46
usmej sa, to je akoby si z leva chcela spraviť vegána. výchovou to nejde. možno postupne génovými manipuláciami. tieto kasty špín sú geneticky už tak vzdialení od ľudskej rasy, že prirodzeným spôsobom je ich kríženie už nemožné. možné sú len nejaké výnimky ak špina napr. znásilní nejakú ženu. ak dochádza k pohlavnému spojeniu dobrovoľne, značí to len to, že v oboch jedincoch sa nachádzajú gény zla. tie gény sú dominantné,lebo špinám umožňujú ľahší život.
 urbi et orbi
17.02.2019 19:32:37
frankfurt,mýliš sa,neboli, boli len takí nadržaní blbečci a neschopáci s kopou iných zlých vlastností, ale riadna špina sa musí už narodiť. mrzí ma, že sa ťa dotklo to o gardistoch a boľševikoch,svojich predkov si si nevybral, ale zabiť sa , alebo sterilizovať by si sa mohol, ale všetci vedia prečo to nespravíš.:D
usmej sa, to poznáš až takým skrížiš cestu.
 urbi et orbi
17.02.2019 18:26:42
Ja som bol dobrý človek. Ako mladý človek som bol kresťan, snažil som sa byť “dobrým” človekom. Postupom času zo mna ľudia všetku snahu o dobro okresali. Psychiater mi povedal “prečo si myslite že svet by mal byt spravodlivý?”. Psychopati sa rodia, sociopatov vytvára spoločnosť.
Dnes mám pred sebou do budúcnosti vyhliadku na viacnásobnú vraždu a následne samovraždu. Vďaka ľudom!..
 Alex213lobosaur
17.02.2019 17:20:28
urbi et orbi - to sú ľudia a nie špiny...
 USMEJ-sa Žena29 Kategorie
17.02.2019 16:50:19
Najdokonalejšie špiny boli tvoji rodičia urbi et orbi keď ťa splodili aspoň To nerobili svojimi rukami.
 Frankfurt32
16.02.2019 11:33:22
usmej sa,hej išlo by to aj prekrížiť,aby bol väčší vplyv výchovy, ale práve v takýchto komunitách kvitne imbríding a zlo sa znásobuje. je to uzavretý kruh,evolučne podmienený.
ak je niekto rodilá špina, podvedome si nájde takého aj partnera a splodia dokonalejšie špiny.
to sa týka aj rómskych komunít, ale napr. aj šľachty, politických rodín...........
 urbi et orbi
16.02.2019 09:13:30
2Lohren, urbi et orbi - jasné že niečo aj zdedíme, ale podľa mňa nás veľmi ovplyvňuje čo zažijeme a ako to v sebe spracujeme, ale je to veľa aj o povahe, určite, niekto je pokojnejší niekto prudkejší a toto práve môže byť zdedené... je veľa aj slušných romov, veď aj ja som mala spolužiačky a dala by som za nich ruku do ohňa, ale myslela som skôr tých čo žijú v komunitách, tam je to väčšinou o tom kolobehu, ale nájdu sa tam aj ľudia, čo si uvedomia že tak nechcú žiť a idú si svojou cestou, ale áno, súhlasím s vami že je to z veľkej časti o génoch, ale zas, bolo by veľmi jednoduché sa vyhovoriť že sme to zdedili a tým sa ospravedlňovať ;o)
 USMEJ-sa Žena29 Kategorie
16.02.2019 07:53:08
Môže za to výchova, zážitky a životné situácie, gény nie
 Eobard Muž83 Kategorie
16.02.2019 06:01:27
zlo a dobro je niečo čo vytváraš ty sám..ty tomu dávaš význam..ak by si bol moslim tak bravčové mäso je pre teba zlé..
 jetotam
16.02.2019 02:09:44
jednoznacne ano. ludia ktory su diagnostikovani psychopati a sociopati maju zmrstenu cast mozgu ktora ma na starosti empatiu a svedomie. v ramci mojho it studia a praxe sa intenzivne zaoberam neuronovymi sietami a genetickym algoritmom ktory kopriuje ludsku evoluciu a mozog. preto vela vlastnosti aj ked si to nechcete priznat dedite od svojich rodicov
 Lojzo Muž18 Kategorie
15.02.2019 23:11:15
USMEJ-sa samozrejme, že gény sú dedičné a nie len čo sa týka zovňajšku :) Ak tí naši "spoluobčania" sú mnohokrát vychovávaní v čistote a dokonca v rodinných hodnotách, veď nie všetci cigáni sú špinaví, ale ajtak je to v nich, tá ich typickosť. Vidno to aj v bielych rodinách, kde si adoptovali cigánča a dali mu všeku lásku. Neodvďačí sa ti. Toto sú napr. gény.
 2Lohren Žena23 Kategorie
15.02.2019 23:08:03
usmej sa ,nie ! zlo je dedičné a v okolí poznám celé fajty kriminálnikov a legálnych uctievaných kriminálnikov. s výchovou to nemá nič. z takých jedincov bude zlý človek či by si ho adoptovali, alebo by vyrastal v pôvodnej rodine.takí sú napr. semenní gardisti alebo semenní komunisti. ideológie menia, ale zlo zostáva.
 urbi et orbi
15.02.2019 23:06:49
Do istej miery áno, je to v génoch. Ale strašne veľkú úlohu zohráva aj to rané obdobie vývoja. Výchova, prostredie v ktorom vyrastáme a kopec ďalších vplyvov, ktoré nás silno ovplyvňujú a tvarujú hlavne počas obdobia, keď sa nám vyvíja mozog a myslenie.

A keď je niekto iný, povedzme psychopat, znamená to, že to tam má v tej hlave trošku inak usporiadané. Aj viditeľne. Takí ľudia čo zabíjajú a tak, ani nie sú v skutočnosti zlí, oni sú len iní. Psychouš možno ani nemôže za to, že je taký, takže tam sa to dá len do určitej miery kontrolovať. Vždy ide len o to, ako moc sa je ten človek schopný ovládať a či má dostatočne veľkú motiváciu to robiť. Niektorých motivuje zase to, že povedzme dostane za vraždenie dobre zaplatené.

Myslím, že to záleží od konkrétnej miery deviácie a tiež aj toho, do akej miery to môže byť dedičné a čo má zas za následok výchova.
Človek si teda môže vybrať to, či bude páchať to čo je pre spoločnosť zlým alebo dobrým.
Smajlík  2Lohren Žena23 Kategorie
15.02.2019 22:55:27
je to podľa mňa hlavne o výchove, ak sa dieťaťu rodičia nevenujú, tak sa o "zábavu" postará samo, ak si nevytvoria s ním dôveru, tak ho neustrážia, ak im nedajú dobrý príklad, tak pôjde tou cestou aká mu je pohodlná, alebo podľa toho do akej partie sa dostane... napríklad naší spoluobčania :o) u nich sa to ťahá celé generácie, lebo rodičia svoje deti nevedú k čistote, k usilovnosti a tak ani tie deti nevedia čo to je a preto aj oni svoje deti budú vychovávať rovnako, preto sa na nich ani nedá hnevať podľa mňa, ale ich ľutovať... a ďalšia možnosť je, že človek je zlý preto, že sa jemu stalo niečo zlé, že jemu bolo ublížené, vrahovia a násilníci, to sú väčšinou sami obeťami násilia alebo sa pozerali nato ako ubližujú ich najbližším... ale ja nemám rada ten výraz že zlý, ja vravím, že tí ľudia sú len slabí, nezvládli to spracovať a postaviť sa tomu zlému čo zažili
 USMEJ-sa Žena29 Kategorie
15.02.2019 22:41:02
Benedikovypovraz: Ty nemas v sebe hanby? Ona ťa živí a ty sa o nej takto vyjadruješ?
 Len ja
15.02.2019 22:29:03
Je to tým že som pedofílny kriminálnik a nezamestnané sprosté hovado....a živí má debilná mater stará curva...
 BenedikovypovrazPridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk